Numerologie – číslo 8

Numerologie je svět čísel, kde každé číslo má svůj magický význam, který je neměnný. A skutečně jsou čísla, která jsou silná, jiný naopak citlivá a i to, kdy se narodíme, nás dostatečně ovlivní i v dalším životě. Numerologie je zajímavou a také zábavnou vědou, která získává stále větší popularitu.

Charakteristika čísla osm

Moc a síla se nachází v osmičce, čísla, které ztotožňuje ambice, vůli i logiku a v neposlední řadě také peníze. I když ležatá osmička označuje nekonečno, pak stojatá osmička zase úspěch a zisk. Je symbolem touze po moci, ale i slávě a i touze po uspokojení veškerých potřeb, včetně těch sexuálních.

Spravedlnost a rovnováha

I když se může zdát, že jde o číslo silné, prahnoucí po moci a boje za soutěživost, nositel je sice silná osobnost, ale také velice vyrovnaná a spravedlivá vůči okolí. Navíc je obdařena organizačními schopnostmi, mimo jiné i cílevědomostí a houževnatostí jít si za svým, mít v sobě dostatečnou píli a pracovitost. Člověk, jehož osobním číslem je osmička umí zdolávat i dost těžké překážky životní poměrně snadno.

Agresivita a prudkost

Bohužel negativní stránkou celé té věci je to, že jsou to osoby panovačné, občas velice prudkých reakcí a někdy i bezohledné. Jsou agresivní a umí dobře manipulovat s lidmi, city i věcmi tak, aby se vše dělo dle jejich přání a potřeb.

Opora pro partnera

Rozhodně se osmičkám nedá vytknout jejich vztah k partnerovi, protože dokážou být dost velkou oporou pro svého partnera, být jeho jistotou a partnera podržet. Jenže dokážou být i dost vznětliví, a někdy si prosazují i to, co není vhodné, jde jim jen o to, aby bylo „po jejich“. Zde mohou vznikat dost vážné problémy a potíže, které vedou k rozpadu, třeba i skvělého partnerského vztahu. Snaží se být dokonalí, což občas přeženou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.