Numerologie – číslo 8

Numerologie je svět čísel, kde každé číslo má svůj magický význam, který je neměnný. A skutečně jsou čísla, která jsou silná, jiný naopak citlivá a i to, kdy se narodíme, nás dostatečně ovlivní i v dalším životě. Numerologie je zajímavou a také zábavnou vědou, která získává stále větší popularitu.

Charakteristika čísla osm

Moc a síla se nachází v osmičce, čísla, které ztotožňuje ambice, vůli i logiku a v neposlední řadě také peníze. I když ležatá osmička označuje nekonečno, pak stojatá osmička zase úspěch a zisk. Je symbolem touze po moci, ale i slávě a i touze po uspokojení veškerých potřeb, včetně těch sexuálních.

Spravedlnost a rovnováha

I když se může zdát, že jde o číslo silné, prahnoucí po moci a boje za soutěživost, nositel je sice silná osobnost, ale také velice vyrovnaná a spravedlivá vůči okolí. Navíc je obdařena organizačními schopnostmi, mimo jiné i cílevědomostí a houževnatostí jít si za svým, mít v sobě dostatečnou píli a pracovitost. Člověk, jehož osobním číslem je osmička umí zdolávat i dost těžké překážky životní poměrně snadno.

Agresivita a prudkost

Bohužel negativní stránkou celé té věci je to, že jsou to osoby panovačné, občas velice prudkých reakcí a někdy i bezohledné. Jsou agresivní a umí dobře manipulovat s lidmi, city i věcmi tak, aby se vše dělo dle jejich přání a potřeb.

Opora pro partnera

Rozhodně se osmičkám nedá vytknout jejich vztah k partnerovi, protože dokážou být dost velkou oporou pro svého partnera, být jeho jistotou a partnera podržet. Jenže dokážou být i dost vznětliví, a někdy si prosazují i to, co není vhodné, jde jim jen o to, aby bylo „po jejich“. Zde mohou vznikat dost vážné problémy a potíže, které vedou k rozpadu, třeba i skvělého partnerského vztahu. Snaží se být dokonalí, což občas přeženou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Betlémská hvězda

Narození Ježíše prý zvěstovala betlémská hvězda, kdo z nás však ví, co to ve skutečnosti bylo? Přestože je betlémská hvězda zobrazována jako kometa, zda to kometa vskutku byla, toť otázka. Astronomové měli dilema. Šlo vskutku o jedinečný úkaz na nebi, kometu nebo nějakou konjunkci planet?

Kategorie: Horoskopy Astrologie

Výklad tarotu osm pohárů

Karty tarotu jsou známy na celém světě po několik století. Jejich původ je však nejasný, stále se nepřišlo na to, odkud skutečně pochází. Jisté je, že se do Evropy dostaly v době zámořských objevů a přežily dokonce i takové velké okamžiky, jako inkvizici. Dnes slouží nejen k hledání odpovědí na otázky, ale i zábavě.

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

HOROSKOP 2015 VÁHY

Váhy, neustále jen sníte a kde nic tu nic. Přišel čas, kdy dojdete prozření a chopíte se příležitosti. Budete akční a dokážete proměnit slova v činy – konečně! Ve vašem případě má organizace vašeho harmonogramu téměř magickou moc a pomůže vám splnit veškeré úkoly a předsevzetí, která si dáte. Neodradí vás drobné neúspěchy ani průtahy při vyřizování na úřadech či v podnikání. Jako jedinému znamení zvěrokruhu vám hvězdy letos dopřeji změnit svůj život od základů. Budete mít sklon vyskakovat z rozjetého vlaku, což vám může zkomplikovat jak pracovní tak osobní život. Uděláte lépe, když dotáhnete každý projekt do konce a poté si sestavíte seznam zisků a ztrát. Uvidíte, že kladných čísel bude postupem roku přibývat.