Špatné návyky jednotlivých znamení horoskopu

Nikdo není dokonalý a každé znamení má své chyby, byť si to nechce přiznat. Je absolutní nesmysl tvrdit, že nějaké znamení je horší než to druhé. Každý má nějaké zlozvyky. Nicméně povědomí o nich vám může pomoci s nimi zatočit. Zaměřit se na ně a eliminovat je ze svého života.

Berani 21. března - 19. dubna

Největším nešvarem Beranu je jejich výbušnost a sobeckost. Mohou dost významně ovlivnit jejich vztahy s jinými. Pokud se rodiče na tuto vlastnost u svých dětí zaměří a budou je s ohledem na to vychovávat, mohou to změnit. Jejich sobectví pak nemusí být tak veliké.

Býci 20. dubna - 20. května

Býci jsou nepořádní, bohémští, chaotici, kteří jsou rádi obklopeni svým majetkem, který jim skýtá pocit bezpečí. Kromě toho jim však způsobuje i bolest hlavy, zmatek a chaos. Zlepšení kvality svého života i zdraví získají potom, co svůj domov pročistí, protřídí, uklidí a zajistí ho dostatečným množstvím skladovacích systémů. Pomohou jim v tom různé koše, bedny, regály, skleněné nádoby. Jejich život potřebuje získat nějaký řád a organizaci, pak se uklidní.

Blíženci 21. května - 20. června

Blíženci mají problém se soustředěním, výdrží i nasloucháním. Může za to jejich chabá pozornost. Tu ale mohou vycvičit. Zpočátku to pro ně nebude vůbec snadné, ale pokud to dokáží, zjistí to, co by se jinak vůbec nedozvěděli.

Rak 21. června - 22. července

Největším nešvarem Raků je jejich slabost na sladké. Milují cukr. Jsou na něm závislí. Občas se rozmazlit je fajn, ale kam to u Raků může sklouznout je šílené. Jejich jedinou záchranou je naučit se ovládat a sladkosti nahradit něčím zdravým, přirozeně sladkým a bez cukru.

Lev 23. července - 22. srpna

Lvi jsou energičtí, živelnatí, kreativní a kouzelní. Jsou však někdy hysteričtí a někdy se chvástají. Jejich řeč se tak může stáčet neustále k tomu samému. Může za to jejich vnitřní nejistota. Potřebují být chváleni. Aby dosáhly pochvaly, měly by se nejprve naučit skládat komplimenty jiným. Pak se i oni dočkají odezvy, chvály a všeho po čem touží.

Panna 23. srpna - 22. září

Největším nešvarem všech Pann je jejich neskonalá touha po dokonalosti. Vše kolem nich musí být natolik precizní, perfektní a dokonalé, že jim to ubírá na radosti ze života. Mají problém si věci vychutnat a užít. Jsou tím nesnesitelní. Musí se naučit uvolnit, nebrat svět tak vážně. Musí si uvědomit, že vše nemusí být dokonalé. Pomůže jim v tom vykonávání nějaké špinavé práce (zahradničení, pečení, malování, keramika).

Váha 23. září - 22. října

Váhy jsou shopaholici. S kreditní kartou jsou nebezpeční. Mohou se dopracovat až k exekuci. Milují nákladné věci. Jejich životním úkolem je naučit se potlačit své nutkavé choutky k utrácení.

Štír 23. říjen - 21. listopad

Nikdo nesnáší zášť jako Štír. Bohužel také ze svého života vytlačuje lásku, štěstí a důvěru. Snadno se hněvají. Hodně se hněvají. Jejich úkolem je naučit se zbavit se svého hněvu. Pomoci jim v tom mohou relaxační cviky, masáže i dechová cvičení. Měli b se naučit i odpouštět.

Střelec 22. listopad - 21. prosinec

Střelci jsou upřímní a říkají za každých okolností pravdu. Jsou neotesaní a nekultivovaní. Pomoci jim v tom, co mají a co ne, jim mohou moudré knížky.

Kozoroh 22. prosince - 19. ledna

Kozorozi jsou workoholici. Mnoho Kozorohů se bojí chudoby. Čím více si uvědomí, že materiálno není všechno, tím zdravější bude jejich chování. Také by se měli naučit, že chvíle volna není nic špatného.

Vodnář 20. ledna - 18. února

Vodnáři jsou až přespříliš soběstační. Bojí se, že by jim vztah omezil jejich nezávislost. Rádi experimentují. Bojují s intimnostmi. Jejich úkolem je vzdaní se kontroly nad svým životem.

Ryby 19. února - 20. března

Ryby mají sklon k závislostem, a to především k alkoholismu. Zabránit jim v tom může meditace nebo jóga.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.

Datum svatby sdělí, jestli bude manželství šťastné

I datum svatby může dost ovlivnit manželství, které v něm uzavřete. Může se to zdát jako dost pochybné, ale faktem je to, že v ten den děláte důležité rozhodnutí, od kterého se další dny budou odvíjet. Pokud sečtete všechny číslice dat svatby, například 6. 8. 2016 – 6+8+2+0+1+6 = 23 – 2+3 = 5, získáte číslo svatby.

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.