Špatné návyky jednotlivých znamení horoskopu

Nikdo není dokonalý a každé znamení má své chyby, byť si to nechce přiznat. Je absolutní nesmysl tvrdit, že nějaké znamení je horší než to druhé. Každý má nějaké zlozvyky. Nicméně povědomí o nich vám může pomoci s nimi zatočit. Zaměřit se na ně a eliminovat je ze svého života.

Berani 21. března - 19. dubna

Největším nešvarem Beranu je jejich výbušnost a sobeckost. Mohou dost významně ovlivnit jejich vztahy s jinými. Pokud se rodiče na tuto vlastnost u svých dětí zaměří a budou je s ohledem na to vychovávat, mohou to změnit. Jejich sobectví pak nemusí být tak veliké.

Býci 20. dubna - 20. května

Býci jsou nepořádní, bohémští, chaotici, kteří jsou rádi obklopeni svým majetkem, který jim skýtá pocit bezpečí. Kromě toho jim však způsobuje i bolest hlavy, zmatek a chaos. Zlepšení kvality svého života i zdraví získají potom, co svůj domov pročistí, protřídí, uklidí a zajistí ho dostatečným množstvím skladovacích systémů. Pomohou jim v tom různé koše, bedny, regály, skleněné nádoby. Jejich život potřebuje získat nějaký řád a organizaci, pak se uklidní.

Blíženci 21. května - 20. června

Blíženci mají problém se soustředěním, výdrží i nasloucháním. Může za to jejich chabá pozornost. Tu ale mohou vycvičit. Zpočátku to pro ně nebude vůbec snadné, ale pokud to dokáží, zjistí to, co by se jinak vůbec nedozvěděli.

Rak 21. června - 22. července

Největším nešvarem Raků je jejich slabost na sladké. Milují cukr. Jsou na něm závislí. Občas se rozmazlit je fajn, ale kam to u Raků může sklouznout je šílené. Jejich jedinou záchranou je naučit se ovládat a sladkosti nahradit něčím zdravým, přirozeně sladkým a bez cukru.

Lev 23. července - 22. srpna

Lvi jsou energičtí, živelnatí, kreativní a kouzelní. Jsou však někdy hysteričtí a někdy se chvástají. Jejich řeč se tak může stáčet neustále k tomu samému. Může za to jejich vnitřní nejistota. Potřebují být chváleni. Aby dosáhly pochvaly, měly by se nejprve naučit skládat komplimenty jiným. Pak se i oni dočkají odezvy, chvály a všeho po čem touží.

Panna 23. srpna - 22. září

Největším nešvarem všech Pann je jejich neskonalá touha po dokonalosti. Vše kolem nich musí být natolik precizní, perfektní a dokonalé, že jim to ubírá na radosti ze života. Mají problém si věci vychutnat a užít. Jsou tím nesnesitelní. Musí se naučit uvolnit, nebrat svět tak vážně. Musí si uvědomit, že vše nemusí být dokonalé. Pomůže jim v tom vykonávání nějaké špinavé práce (zahradničení, pečení, malování, keramika).

Váha 23. září - 22. října

Váhy jsou shopaholici. S kreditní kartou jsou nebezpeční. Mohou se dopracovat až k exekuci. Milují nákladné věci. Jejich životním úkolem je naučit se potlačit své nutkavé choutky k utrácení.

Štír 23. říjen - 21. listopad

Nikdo nesnáší zášť jako Štír. Bohužel také ze svého života vytlačuje lásku, štěstí a důvěru. Snadno se hněvají. Hodně se hněvají. Jejich úkolem je naučit se zbavit se svého hněvu. Pomoci jim v tom mohou relaxační cviky, masáže i dechová cvičení. Měli b se naučit i odpouštět.

Střelec 22. listopad - 21. prosinec

Střelci jsou upřímní a říkají za každých okolností pravdu. Jsou neotesaní a nekultivovaní. Pomoci jim v tom, co mají a co ne, jim mohou moudré knížky.

Kozoroh 22. prosince - 19. ledna

Kozorozi jsou workoholici. Mnoho Kozorohů se bojí chudoby. Čím více si uvědomí, že materiálno není všechno, tím zdravější bude jejich chování. Také by se měli naučit, že chvíle volna není nic špatného.

Vodnář 20. ledna - 18. února

Vodnáři jsou až přespříliš soběstační. Bojí se, že by jim vztah omezil jejich nezávislost. Rádi experimentují. Bojují s intimnostmi. Jejich úkolem je vzdaní se kontroly nad svým životem.

Ryby 19. února - 20. března

Ryby mají sklon k závislostem, a to především k alkoholismu. Zabránit jim v tom může meditace nebo jóga.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

Den svatého Patrika

Každý rok 17. března mnoho lidí na celém světě slaví svátek svatého Patrika. Tenhle Patrik byl starověký duchovní, mnich, misionář a biskup. Kolují o něm různé legendy. A za svou slávu může za ta skutečnost, že byl jednou unesen nájezdníky a prodán v Irsku do otroctví. Tam prý spatřil Boha, který mu poradil, jak z otroctví utéct. A jelikož se mu to podařilo, stal se misionářem.

Vařte podle hvězd: vzdušná znamení

Vzdušná znamení berou jídlo jako rituál: jeho účel je sice v jádru světský, ale ve skutečnosti jej vnímají i jako prostředek pro setkávání a utužování dobrých vztahů. Nelze jim vyloženě vytknout, co jedí špatně ani určit přímo vhodné a vyloženě prospěšné potraviny. Vodnáři, Blíženci a Váhy jak bysmet jedí totiž úplně všechno.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety