Špatné návyky jednotlivých znamení horoskopu

Nikdo není dokonalý a každé znamení má své chyby, byť si to nechce přiznat. Je absolutní nesmysl tvrdit, že nějaké znamení je horší než to druhé. Každý má nějaké zlozvyky. Nicméně povědomí o nich vám může pomoci s nimi zatočit. Zaměřit se na ně a eliminovat je ze svého života.

Berani 21. března - 19. dubna

Největším nešvarem Beranu je jejich výbušnost a sobeckost. Mohou dost významně ovlivnit jejich vztahy s jinými. Pokud se rodiče na tuto vlastnost u svých dětí zaměří a budou je s ohledem na to vychovávat, mohou to změnit. Jejich sobectví pak nemusí být tak veliké.

Býci 20. dubna - 20. května

Býci jsou nepořádní, bohémští, chaotici, kteří jsou rádi obklopeni svým majetkem, který jim skýtá pocit bezpečí. Kromě toho jim však způsobuje i bolest hlavy, zmatek a chaos. Zlepšení kvality svého života i zdraví získají potom, co svůj domov pročistí, protřídí, uklidí a zajistí ho dostatečným množstvím skladovacích systémů. Pomohou jim v tom různé koše, bedny, regály, skleněné nádoby. Jejich život potřebuje získat nějaký řád a organizaci, pak se uklidní.

Blíženci 21. května - 20. června

Blíženci mají problém se soustředěním, výdrží i nasloucháním. Může za to jejich chabá pozornost. Tu ale mohou vycvičit. Zpočátku to pro ně nebude vůbec snadné, ale pokud to dokáží, zjistí to, co by se jinak vůbec nedozvěděli.

Rak 21. června - 22. července

Největším nešvarem Raků je jejich slabost na sladké. Milují cukr. Jsou na něm závislí. Občas se rozmazlit je fajn, ale kam to u Raků může sklouznout je šílené. Jejich jedinou záchranou je naučit se ovládat a sladkosti nahradit něčím zdravým, přirozeně sladkým a bez cukru.

Lev 23. července - 22. srpna

Lvi jsou energičtí, živelnatí, kreativní a kouzelní. Jsou však někdy hysteričtí a někdy se chvástají. Jejich řeč se tak může stáčet neustále k tomu samému. Může za to jejich vnitřní nejistota. Potřebují být chváleni. Aby dosáhly pochvaly, měly by se nejprve naučit skládat komplimenty jiným. Pak se i oni dočkají odezvy, chvály a všeho po čem touží.

Panna 23. srpna - 22. září

Největším nešvarem všech Pann je jejich neskonalá touha po dokonalosti. Vše kolem nich musí být natolik precizní, perfektní a dokonalé, že jim to ubírá na radosti ze života. Mají problém si věci vychutnat a užít. Jsou tím nesnesitelní. Musí se naučit uvolnit, nebrat svět tak vážně. Musí si uvědomit, že vše nemusí být dokonalé. Pomůže jim v tom vykonávání nějaké špinavé práce (zahradničení, pečení, malování, keramika).

Váha 23. září - 22. října

Váhy jsou shopaholici. S kreditní kartou jsou nebezpeční. Mohou se dopracovat až k exekuci. Milují nákladné věci. Jejich životním úkolem je naučit se potlačit své nutkavé choutky k utrácení.

Štír 23. říjen - 21. listopad

Nikdo nesnáší zášť jako Štír. Bohužel také ze svého života vytlačuje lásku, štěstí a důvěru. Snadno se hněvají. Hodně se hněvají. Jejich úkolem je naučit se zbavit se svého hněvu. Pomoci jim v tom mohou relaxační cviky, masáže i dechová cvičení. Měli b se naučit i odpouštět.

Střelec 22. listopad - 21. prosinec

Střelci jsou upřímní a říkají za každých okolností pravdu. Jsou neotesaní a nekultivovaní. Pomoci jim v tom, co mají a co ne, jim mohou moudré knížky.

Kozoroh 22. prosince - 19. ledna

Kozorozi jsou workoholici. Mnoho Kozorohů se bojí chudoby. Čím více si uvědomí, že materiálno není všechno, tím zdravější bude jejich chování. Také by se měli naučit, že chvíle volna není nic špatného.

Vodnář 20. ledna - 18. února

Vodnáři jsou až přespříliš soběstační. Bojí se, že by jim vztah omezil jejich nezávislost. Rádi experimentují. Bojují s intimnostmi. Jejich úkolem je vzdaní se kontroly nad svým životem.

Ryby 19. února - 20. března

Ryby mají sklon k závislostem, a to především k alkoholismu. Zabránit jim v tom může meditace nebo jóga.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vařte podle hvězd: ohnivá znamení

Trápí vás špatné zažívání, nadváha, nedaří se vám snížit krevní cukr nebo trpíte nechutenstvím? Možná jen konzumujete nesprávné potraviny. Je všeobecně známo, že hvězdná znamení ovlivňují náš charakter, jednání či přístup k životu. Málokdo však ví, že vliv hvězd může ovlivnit chod i celého těla. A protože zdraví a správné fungování naší fyzické schránky je ovlivněno nejen vrozenými dispozicemi, ale také ve velké míře stravou a živinami, jež tělu dopřáváme, měli bychom vědět, jak dosáhnout harmonie ve složení přijímané potravy. Zdraví těla se projeví nejen uvnitř, ale i na venek a hlavně je odrazem duševní pohody nebo naopak nestability, což může vést až ke kolapsu a zhroucení.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Jak se k sobě hodí Býk a Kozoroh

Pokud se spolu potká stejně zemský živel, jako jsou býk a kozoroh, pak mají šanci na dlouhodobou lásku, která vydrží a překoná mnoho nesnází, pokud ale oba k tomuto činu budou nakloněni. Oba jsou stejného založení, nepotrpí si na nějaké scény a divoké zážitky, ale spíše klidné prožití, volné chvíle jen sami pro sebe. Láska budu hluboká, založena na skutečně silných citech, nejen povrchové zbláznění.