Špatné návyky jednotlivých znamení horoskopu

Nikdo není dokonalý a každé znamení má své chyby, byť si to nechce přiznat. Je absolutní nesmysl tvrdit, že nějaké znamení je horší než to druhé. Každý má nějaké zlozvyky. Nicméně povědomí o nich vám může pomoci s nimi zatočit. Zaměřit se na ně a eliminovat je ze svého života.

Berani 21. března - 19. dubna

Největším nešvarem Beranu je jejich výbušnost a sobeckost. Mohou dost významně ovlivnit jejich vztahy s jinými. Pokud se rodiče na tuto vlastnost u svých dětí zaměří a budou je s ohledem na to vychovávat, mohou to změnit. Jejich sobectví pak nemusí být tak veliké.

Býci 20. dubna - 20. května

Býci jsou nepořádní, bohémští, chaotici, kteří jsou rádi obklopeni svým majetkem, který jim skýtá pocit bezpečí. Kromě toho jim však způsobuje i bolest hlavy, zmatek a chaos. Zlepšení kvality svého života i zdraví získají potom, co svůj domov pročistí, protřídí, uklidí a zajistí ho dostatečným množstvím skladovacích systémů. Pomohou jim v tom různé koše, bedny, regály, skleněné nádoby. Jejich život potřebuje získat nějaký řád a organizaci, pak se uklidní.

Blíženci 21. května - 20. června

Blíženci mají problém se soustředěním, výdrží i nasloucháním. Může za to jejich chabá pozornost. Tu ale mohou vycvičit. Zpočátku to pro ně nebude vůbec snadné, ale pokud to dokáží, zjistí to, co by se jinak vůbec nedozvěděli.

Rak 21. června - 22. července

Největším nešvarem Raků je jejich slabost na sladké. Milují cukr. Jsou na něm závislí. Občas se rozmazlit je fajn, ale kam to u Raků může sklouznout je šílené. Jejich jedinou záchranou je naučit se ovládat a sladkosti nahradit něčím zdravým, přirozeně sladkým a bez cukru.

Lev 23. července - 22. srpna

Lvi jsou energičtí, živelnatí, kreativní a kouzelní. Jsou však někdy hysteričtí a někdy se chvástají. Jejich řeč se tak může stáčet neustále k tomu samému. Může za to jejich vnitřní nejistota. Potřebují být chváleni. Aby dosáhly pochvaly, měly by se nejprve naučit skládat komplimenty jiným. Pak se i oni dočkají odezvy, chvály a všeho po čem touží.

Panna 23. srpna - 22. září

Největším nešvarem všech Pann je jejich neskonalá touha po dokonalosti. Vše kolem nich musí být natolik precizní, perfektní a dokonalé, že jim to ubírá na radosti ze života. Mají problém si věci vychutnat a užít. Jsou tím nesnesitelní. Musí se naučit uvolnit, nebrat svět tak vážně. Musí si uvědomit, že vše nemusí být dokonalé. Pomůže jim v tom vykonávání nějaké špinavé práce (zahradničení, pečení, malování, keramika).

Váha 23. září - 22. října

Váhy jsou shopaholici. S kreditní kartou jsou nebezpeční. Mohou se dopracovat až k exekuci. Milují nákladné věci. Jejich životním úkolem je naučit se potlačit své nutkavé choutky k utrácení.

Štír 23. říjen - 21. listopad

Nikdo nesnáší zášť jako Štír. Bohužel také ze svého života vytlačuje lásku, štěstí a důvěru. Snadno se hněvají. Hodně se hněvají. Jejich úkolem je naučit se zbavit se svého hněvu. Pomoci jim v tom mohou relaxační cviky, masáže i dechová cvičení. Měli b se naučit i odpouštět.

Střelec 22. listopad - 21. prosinec

Střelci jsou upřímní a říkají za každých okolností pravdu. Jsou neotesaní a nekultivovaní. Pomoci jim v tom, co mají a co ne, jim mohou moudré knížky.

Kozoroh 22. prosince - 19. ledna

Kozorozi jsou workoholici. Mnoho Kozorohů se bojí chudoby. Čím více si uvědomí, že materiálno není všechno, tím zdravější bude jejich chování. Také by se měli naučit, že chvíle volna není nic špatného.

Vodnář 20. ledna - 18. února

Vodnáři jsou až přespříliš soběstační. Bojí se, že by jim vztah omezil jejich nezávislost. Rádi experimentují. Bojují s intimnostmi. Jejich úkolem je vzdaní se kontroly nad svým životem.

Ryby 19. února - 20. března

Ryby mají sklon k závislostem, a to především k alkoholismu. Zabránit jim v tom může meditace nebo jóga.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Tajemství karet Lenormand

Vykládat je možno z celé řady karet. K nejznámějším nejspíš patří taroty, cikánské karty, mariášky a lenormandy. V reálu je však výkladových karet mnohem víc. Některé kartářky se specializují pouze na jeden druh karet, jiné preferují jejich kombinaci. Vedle tarotu k velmi zajímavým výkladovým kartám náleží lenormandy.

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

PARTNER PODLE HVĚZD - LEV

LEV VÁMI MUSÍ BÝT UCHVÁCEN

Je to „král zvířat“ a nespokojí se jen tak s někým – toto musíte pochopit. Chce okázalost, projevy lásky musí být hlasité a musí je být slyšet, až do dalekých konči. Chce být obdarováván, připravte si peněženku. Mohlo by se zdá, že si jeho lásku lze koupit a z části tomu skutečně tak je. Ale pozor, jakmile Lev odhalí váš úmysl podplatit jej, utne veškeré vazby. Dary pro něj musejí vypadat spontánně, jinak je nepřijme. Chcete-li atraktivního parťáka, který vás vezme s sebou na luxusní dovolenou, uspějete, pouze pokud jste narozeni ve znamení Lva, Berana, nebo Střelce. Chce vášeň, zápal ve vztahu, touží po intenzivním milování. Žárlivost je nemoc, kterou mají Lvi vrozenou. Snaha odnaučit jej přehnanému sledování, vyptávání se a podezíravosti je zbytečná. Nutno podotknout, že s postupem věku dojde ke zhoršení této negativní vlastnosti a jediným uklidňujícím prostředkem je nezavdávat příčinu. Jinak se na váš vztah Lev vrhne a zabije všechnu lásku.