Jaký bude rok 2017

Rok 2016 se pozvolna nachyluje ke svému konci. Nastává čas skládání účtů i plánování. Co přinese rok 2017? Jste zvědaví? Zkusme se na danou věc trochu blíže podívat.

Rok 2017 bude konečně v pomalejším tempu. Přinese rovněž i uvolnění a zklidnění a konečně si odpočineme. To nám pomůže lépe zvládat stres a to i ten, který se nám v roce 2016 zdál vrcholným a absolutně bez východiska. Řešení se tak budou zdát jasná a zřetelná a nebudeme je muset komplikovaně hledat. Pro některé bude tento rok nudný, ale pro ty “rychlíky” tu máme jednu radu: “Naučte se odpočívat!”. Konečně budete mít čas na známé, které jste dlouho neviděli a konečně můžete dělat to, co jste tak dlouho odkládali. Je to ideální rok pro upevnění vztahů, navázání nových kontaktů, nalezení nových přátel. Pozor však, tu nudu může občas přerušit menší, či větší bouře. Můžete si být však jisti, zvládnete ji.

 

Rok 2017 je rokem komunikace, a proto si tento rok si dávejte pozor na jazyk, jinak může dojít ke konfliktům, můžete někomu slovně ublížit. Je to rok pomluv, kdy někdo může špatně hovořit o vás, stejně, jako vy o někom jiném.

Rok 2017 se nese ve stylu úspěch i pýcha a pád. Kolik vložíte energie do všeho, na čem vám záleží, tolik budete za svou snahu odměněni. Dávejte proto pozor na to, jak jednáte, protože tak, se bude následovně ubírat i váš život. Pozor a bude záležet i na detailech. Pokud se nebudete chovat čestně, férově, budete dělat podrazy, budete pomlouvat, deptat a podvádět, budete za své jednání potrestáni.

Tak, jako byl rok 2016 o cestování, ta rok 2017, je o stěhování a plnění snů. Ale pozor, nic nebude zadarmo a vy se budete muset snažit, aby k tomu došlo. Jinak očekávejte krachy a pády. Stejný konec čeká i na zbrklé, ješity, ustrašené a přehnaně zapálené.

Vztahy a láska v roce 2017

Rok 2017 lásce přeje. Pokud své lásce svou náklonnost prokážete, zvolíte správná slova a užijete správného jednání, máte možnost docílit kýženého cíle. Nutné je však, abyste se uvolnili, byli otevřenější, přátelštější a vtipnější. Nebraňte se novému seznámení. Rok 2017 je rokem plný vášně, touhy a nových lásek. Ti, kteří milují, zůstanou věrní a velmi něžní.

Práce v roce 2017

Pomalejší tempo vám umožní, abyste dosáhli svých cílů a mohli své úkoly vykonat s větší pečlivostí. Nebraňte se výzvám. Postavte se všem výzvám, které se vám naskytnou, i když se vám budou zdát jakkoliv obtížnými. I když se v minulosti nedařilo, letos těchto cílů můžete dosáhnout. Všechno, co v roce započnete, bude v budoucnosti oceněno. Je to rok plný vášně, vyhrnutých rukávů a usilovné práce k dosažení svých cílů. Je to také rok inspirace. Budete statečnější než obvykle, nevzdáte se tak snadno, jako v předešlých letech, ale je také zapotřebí, abyste zůstali dostatečně flexibilní a ne velmi konzervativní a odmítaví.

Rok 2017 je rokem změn. Změníte se od hlavy až po paty. Jste schopni zhubnout, přibrat, pořídíte si celý nový šatník, změníte si účes, styl oblékání. Ke konci roku budete k nepoznání.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vliv myšlenek na vlastní osud

Existují knihy, které publikují kouzelnou moc myšlenek tak, že pokud na něco usilovně myslíme, přejme si, pak se to stane skutečností. Někdo tvrdí, že jsou to bláboly, ale jsou i tací, kterým se jejich přání, ač byly často naprosto scestná a nemožná na splnění, pak se stala skutečností. Pro někoho je to velice podivné, pro jiné běžné. Skutečně to, jak myslíme, přemýšlíme, nás ovlivňuje jak v tom pozitivním, tak negativním slova smyslu.

Magická moc kmínu

Semínka kmínu představují jedno z nejstarších užívaných evropských koření. Užívalo se už ve starověku. Neobejde se bez něj žádný dobrý chleba, brambory, omáčky, zelí, pečení i některé polévky. Stále patří k těm nejčastěji užívaným. Neužívá se však pouze v kuchyni, ale také i v medicíně a v magii.

Kategorie: Esoterika a duchovní život