Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.

Zabývá se posmrtným životem i tím, co přijde, když jedna věc skončí. Je prokazatelné, že ti, co alespoň jednou v životě zůstali stát v mrtvém bodě, nebyli schopni se posunout nebo přenést přes nějaký problém, věřte, že tito lidé mají komplikovaný devátý dům. Pokud je devátý dům zatížen strachem, snižuje kvalitu našeho života. Každý potřený strach je pak velkým vítězstvím, které vede k otevření nových vrátek k možnostem, štěstí, vzdělání, cestování a vztahům.

Silný devátý dům mají často vysokoškolsky vzdělaní lidé, spisovatelé, učitelé, právníci, soudci, psychologové, filozofové, duchovní a jiní lidé, kteří se zabývají objevováním a odhalováním toho, co již minulo (kriminalisté, archeologové, lékaři, antropologové). Dům je spojen se štěstím, bohatstvím, dobrým jménem, slávou a hojností.

Kromě toho je devátý astrologický dům také domem otce, tedy přesněji řečeno hovoří o vztahu, jaký se svým otcem máte. Vedle otce dům vypovídá i to, jak na tom jste ve vztahu se švagrem nebo se švagrovou. Dále pak vypovídá i o finanční situaci. Poukazuje na to, jestli se budete držet spíše doma anebo budete cestovat do zahraničí,

Devátý dům nás povzbuzuje v tom, abychom byli odvážnými a svou budoucnost důkladně zvážili. Rovněž řídí vaše postoje i názory a stojí za schopností pochopit různé složité problémy včetně morálky a etiky.

Pozor však, díky umocněnému devátému domu, jejich majitelé mohou být přespříliš ambiciózní, chamtiví, nemilosrdní a sobečtí.

Devátý dům je ovládán Jupiterem a znamení Střelce.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

Sanatorium Waverly Hills

V roce 1910 bylo s velkou slávou otevřeno sanatorium ve Waverly Hills ve Spojených státech. Najdete je v Louisville, v oblasti Jefferson County, v Kentucky. Léčit se zde měli pacienti s tehdy velmi rozšířenou a zákeřnou chorobou jménem tuberkulóza. Počátkem dvacátého století se toto onemocnění, zvané bílá nemoc, stalo obrovským problémem po celém světě. Zařízení začínalo se čtyřiceti pacienty, nakonec jeho branami prošlo za sedmdesát let existence několik tisíc pacientů. Tato stavba ve Waverly Hills prodělala několik změn: byla školou, nemocnicí a nakonec pečovatelským domem. Jisté je, že v jejich zdech došlo k masovým úmrtím (hovoří se o několika tisících), některá z nich nebyla objasněna, oproti tomu další ano: zanedbání péče, neschválené experimenty na lidech, mučení, drastická a sadistická léčba.