Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.

Zabývá se posmrtným životem i tím, co přijde, když jedna věc skončí. Je prokazatelné, že ti, co alespoň jednou v životě zůstali stát v mrtvém bodě, nebyli schopni se posunout nebo přenést přes nějaký problém, věřte, že tito lidé mají komplikovaný devátý dům. Pokud je devátý dům zatížen strachem, snižuje kvalitu našeho života. Každý potřený strach je pak velkým vítězstvím, které vede k otevření nových vrátek k možnostem, štěstí, vzdělání, cestování a vztahům.

Silný devátý dům mají často vysokoškolsky vzdělaní lidé, spisovatelé, učitelé, právníci, soudci, psychologové, filozofové, duchovní a jiní lidé, kteří se zabývají objevováním a odhalováním toho, co již minulo (kriminalisté, archeologové, lékaři, antropologové). Dům je spojen se štěstím, bohatstvím, dobrým jménem, slávou a hojností.

Kromě toho je devátý astrologický dům také domem otce, tedy přesněji řečeno hovoří o vztahu, jaký se svým otcem máte. Vedle otce dům vypovídá i to, jak na tom jste ve vztahu se švagrem nebo se švagrovou. Dále pak vypovídá i o finanční situaci. Poukazuje na to, jestli se budete držet spíše doma anebo budete cestovat do zahraničí,

Devátý dům nás povzbuzuje v tom, abychom byli odvážnými a svou budoucnost důkladně zvážili. Rovněž řídí vaše postoje i názory a stojí za schopností pochopit různé složité problémy včetně morálky a etiky.

Pozor však, díky umocněnému devátému domu, jejich majitelé mohou být přespříliš ambiciózní, chamtiví, nemilosrdní a sobečtí.

Devátý dům je ovládán Jupiterem a znamení Střelce.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.