Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.

Zabývá se posmrtným životem i tím, co přijde, když jedna věc skončí. Je prokazatelné, že ti, co alespoň jednou v životě zůstali stát v mrtvém bodě, nebyli schopni se posunout nebo přenést přes nějaký problém, věřte, že tito lidé mají komplikovaný devátý dům. Pokud je devátý dům zatížen strachem, snižuje kvalitu našeho života. Každý potřený strach je pak velkým vítězstvím, které vede k otevření nových vrátek k možnostem, štěstí, vzdělání, cestování a vztahům.

Silný devátý dům mají často vysokoškolsky vzdělaní lidé, spisovatelé, učitelé, právníci, soudci, psychologové, filozofové, duchovní a jiní lidé, kteří se zabývají objevováním a odhalováním toho, co již minulo (kriminalisté, archeologové, lékaři, antropologové). Dům je spojen se štěstím, bohatstvím, dobrým jménem, slávou a hojností.

Kromě toho je devátý astrologický dům také domem otce, tedy přesněji řečeno hovoří o vztahu, jaký se svým otcem máte. Vedle otce dům vypovídá i to, jak na tom jste ve vztahu se švagrem nebo se švagrovou. Dále pak vypovídá i o finanční situaci. Poukazuje na to, jestli se budete držet spíše doma anebo budete cestovat do zahraničí,

Devátý dům nás povzbuzuje v tom, abychom byli odvážnými a svou budoucnost důkladně zvážili. Rovněž řídí vaše postoje i názory a stojí za schopností pochopit různé složité problémy včetně morálky a etiky.

Pozor však, díky umocněnému devátému domu, jejich majitelé mohou být přespříliš ambiciózní, chamtiví, nemilosrdní a sobečtí.

Devátý dům je ovládán Jupiterem a znamení Střelce.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.

Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.