HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.

LÁSKA A RODINA

Blízcí jsou na vaší straně, i když mají občas připomínky. Občas se prostě nepohodnete, ale to se stává. Těšit vás může snad jen to, že to bude právě vy, kdo bude mít mnohdy pravdu. Pakliže to tak bude, nepovyšujte se nad druhé, vaše rodina to s vámi myslí dobře a nechce, abyste byli nešťastní. Idylku ve vašem okolí zkomplikuje vážná nemoc nebo situace někoho z rodiny. Půjčte mu kousek své vlastní odvahy a velkorysosti, aby nemusel kráčet trnitou cestou sám. Získáte si neskonalý respekt i dobrý pocit v duši. Pokud to budete vy, koho se budou zdravotní obtíže týkat, neduste to v sobě. Budete překvapeni, kolik lidí je připraveno nést těžké břímě s vámi. Díky nim to zvládnete levou zadní. Nezadaní se zamilují v cizině, zadaní mohou očekávat narození potomka.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Věnujte něco málo peněz na charitativní účely – bude se vám dařit a nechte druhé, aby se také těšili z vašich úspěchů. Pamatujte, že kdo dává, bude obdarován. Hvězdy radí vycestovat, poznat exotická místa a navázat kontakty. Je velmi pravděpodobné, že dovolenou skombinujete s prací a výnos, který vám z toho vyplyne, bude nemalý. Pokud jste zanevřeli na studium nebo jej máte již dávno za sebou, zkuste se poohlédnout po nějakém zábavném výukovém programu. Výuka exotického jazyka nebo kurz potápění vás bude bavit.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Nic nepřeženeme, když vám sdělíme, že vás prostě čeká úspěch. Letos se možná dočkáte i potomka, případně zjištěním této noviny potěšíte sebe i partnera. Bude kolem vás kroužit nemoc, bohužel, ale je to jediný škraloup na jinak zářivé budoucnosti. Není jisté, zda nemoc stihne přímo vás anebo někoho z blízkých. Nepůjčujte si peníze, naopak vy půjčte potřebným. Vydáte se za exotikou a navážete důležité kontakty. Užijete si rok plný radosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.

Časté symboly ve snech – co znamenají?

Sny, které se nám zdají, mohou odhalit to, co se nám stane, co se bude dít, i něco, co naši mysl tíží. Často, i pokud ukazují něco nepřímo jasného, mohou být ukazatelem odrazu našeho vnitřního já. Nejčastější obsahy snů, které máme a o které se zajímáme mohou značit něco opravdu velkého, zajímavého.