Povolání podle znamení – Beran

Doba narození dost vypovídá o charakteru jedince, tedy to, jaké vnitřní síly v sobě člověk má a k čemu má spíše blíže. Tím pádem právě i doba narození může určit to, pro jaké povolání se ten nebo onen člověk hodí.

Ideální povolání pro Berana

Lidé, narození ve znamení ohnivého Berana jsou sice poněkud tvrdohlaví, ale také cílevědomí a neústupní. To je předurčuje k tomu, že se jen tak před něčím nezaleknou a mohou se díky svému snažení dostat hodně daleko. Vytrvalost je jednou z hlavních vlastností správného Berana a to ho posouvá také v životě mnohem dále, než třeba některé jiné jedince.

Energie, síla a rozhodnost

Velkou mírou mají Berani v době dávku energie, síly a také rozhodnosti. Jsou tak uplatnitelní v situacích, kdy je zapotřebí rychle jednat. Umí také pracovat pod tíhou stresu, kde je nutné skutečně rychle jednat a jít si za svým. Mají také dostatečné odhodlání a touhu překonat i složité a ne-jednoduché překážky.

V jakém povolání uspějí

Vhodné zaměstnání pro osobu narozenou ve znamení Berana je aktivní sportovec, který se soustředí na výkon a jde tvrdě za svým, dokáže pracovat pod tíhou stresu. Tito lidé bývají skutečně výteční. Dále jsou to zaměstnání, jako je voják, policista, záchranář nebo hasič. Všude, zde je obvykle zapotřebí snést velkou dávku stresu a potřebu náhlého rozhodnutí bez rozpaků. Vhodným pozicemi jsou i pilot, řidič, či dokonce elektrikář, kovář, hutník, horník, instruktor v autoškole či ošetřovatel zvířat a potápěč nebo obchodník. Beran se uplatní i jako vedoucí pracovník, nebo podnikatel.

Co by neměl Beran dělat

Vyhnout by se běžný Beran měl pracovním pozicím, kde je zapotřebí dbát na detaily jako třeba účetní, anebo i rutinním pracím, jako je běžná kancelářská práce a dělník u pásu a tak dále. Všude, kde je to nepřekvapující a nudné. Zde totiž zcela zabije svůj potenciál.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

KYVADLO – ROZHOUPEJTE SVŮJ OSUD

Věštění pomocí kyvadla je skutečně jednodušší, než by se mohlo zdát. Více méně k němu totiž ani nepotřebujete nic kupovat: stačí závaží zavěšené na provázku. Dá se použít i řetízek s přívěškem nebo prsten. Mnohem důležitější je soustředěnost, koncentrace a myšlenka. V ní je totiž síla celého principu věštby. Pokud se ptáte proč zvolit kyvadlo na místo karet nebo věštby z kávové sedliny, odpověď je skutečně prostá: rychlost a ve většině případu jednoznačná odpověď ANO – NE.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Rak?

V tomto spojení jde spíše o přátelství a přátelské spojení, než velkou, vášnivou lásku. Zas na druhou stranu je dobré, že těmto dvěma partnerství vydrží, protože dokážou tahat za jeden provaz a obecně je jejich láska založena na jemném, milostném vztahu, plného něhy a odevzdání jeden pro druhého. Toto spojení má šanci na úspěch, na dlouholeté partnerství, pokud obě dospějí k tomu, že toto opravdu chtějí.

Jak se k sobě hodí Panna a Střelec

Spojení zemské panny a ohnivého střelce je může být šťastné a až moc spokojené. Je to především tím, že oba mají dost společných zájmů a tak se rozhodně nikdy nudit nebudou. Velkou výhodu tohoto vztahu je i to, že každý vidí svět jiným pohledem a tak se skvěle doplňují. Zatímco panna se soustřeďuje na detaily, tak střelec má mnohem širší záměr a vidí velký svět, přičemž detaily je nechávají chladným. Od toho má ale pannu.

Výklad tarotu sedm pohárů

V balíčku tarotových karet je celkem dvacet dva karet velké arkány a dalších padesát šest karet malé arkány. Označení arkán pramení z minulosti, tedy rozdělení podle stáří, kdy velká arkána je o dost starší a původním balíčkem tarotových karet, které i dle bádání nemají jasný původ.