Bílá magie

Začínající čarodějky se s ní seznamují a také s ní začínají. Důležité je vědět, co je bílá magie a co vše obsahuje, a také se dozvědět i o černé magii, protože s tou si je neradno zahrávat. Může sice donutit mnoho záležitostí převést na svojí stranu a to i negativně, ale právě to je nebezpečné, protože se snadno může obrátit proti dotyčnému pokušiteli. Proto je doporučováno, držet se pouze bílé magie.

Co je bílá magie?

Její základní myšlenkou je, že vše, co je, pochází z vesmíru a do vesmíru se také vysílají všechny přání, tužby, lépe řečeno všechny síly pro přihrání si všeho dobrého. Bílá magie je vnímána jako nadpřirozená síla, kterou je potřeba pochopit a neučit se vnímat, poté je možno ji ovládat v rámci bílé magie. Opět je zde varování možného rozcestí, na které pokud se dostane, tak je to dost hazardní.

Rituál jako základ

Využívání bílé magie z praktického hlediska se nazývá rituál, kdy se využívá magických sil pro získání výhod, ale pořád na těch dobrých cestách. Existují prostředky a zejména síla, vnímání, kterému je potřeba se naučit, aby došlo k tomu, čeho je žádáno a to nese s sebou nejen tužbu vlastní, ale i nějaký obětní dar. Patří sem i očistné obřady, kdy je možno svoji duši očistit, vejít na lepší cestu a pokračovat s takzvaným čistým štítem.

Jak udělat rituál

Na tuto otázku zodpovídá mágovi vždy orákulum, což může být cokoli, co mág pro získání odpovědí na otázky používá. Nejčastěji to jsou taroty, ale hodně často jsou to i cikánské karty nebo runy. Používá se i meditace, kde dochází k silnému soustředění se, umění se oprostit od běžných starostí a naučit se vnímat duchovní síly. Metod v bílé magii je nejvíce, pro začínající osoby s bílou magií je vždy nejlepší zvolit karty, ideálně tarotové, které sami dost odhalují a ukazují.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Záhady světa – kruhy v obilí

Lány s obilím jsou nejspíš útočištěm mnoho vtipálků, jak si někteří vysvětlují záhadné obrazce neobilnatých polích. Jsou však lidí, kteří věří na mimozemskou civilizaci a také to, že právě skrze kruhy a jiné útvary, které se čas od času na polích vyskytují, jsou právě dílem, nějakým znamením mimozemšťanů, jež nám tím chtějí něco sdělit. Jsou i lidí, kteří si tuto skutečnost vysvětlují jako účinek přírodních sil.

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

PARTNER PODLE HVĚZD - BÝK

BÝKU POMŮŽE BUDOVAT DOMOV PANNA

Býk je od přírody dominantní znamení. I přes negativní pomluvy je to vyrovnaný, klidný tvor, milující péči a něhu. Je to velký silák, toužící po domově, harmonii a teplé večeři. Mnohdy se na něj lidé dívají jako na hamouna a chamtivce: věřte, že pro blízké by se však rozdal. Znamením, kterému bude chtít snést modré z nebe je čistá duše v podobě Panny – věrné, cílevědomé a pracovité osoby. Panna je pro býka výzva. Zatím co on je energický, Panna systematicky pracuje, nikoho neruší a mnohdy o ní ani neví. Jedině s Pannou nebo druhým býkem je schopen vybudovat dokonalý domov. Oběma znamením je vlastní rodina a zázemí, stabilní vztah je jen nepatrnou třešničkou na dortu plném štěstí.