Bílá magie

Začínající čarodějky se s ní seznamují a také s ní začínají. Důležité je vědět, co je bílá magie a co vše obsahuje, a také se dozvědět i o černé magii, protože s tou si je neradno zahrávat. Může sice donutit mnoho záležitostí převést na svojí stranu a to i negativně, ale právě to je nebezpečné, protože se snadno může obrátit proti dotyčnému pokušiteli. Proto je doporučováno, držet se pouze bílé magie.

Co je bílá magie?

Její základní myšlenkou je, že vše, co je, pochází z vesmíru a do vesmíru se také vysílají všechny přání, tužby, lépe řečeno všechny síly pro přihrání si všeho dobrého. Bílá magie je vnímána jako nadpřirozená síla, kterou je potřeba pochopit a neučit se vnímat, poté je možno ji ovládat v rámci bílé magie. Opět je zde varování možného rozcestí, na které pokud se dostane, tak je to dost hazardní.

Rituál jako základ

Využívání bílé magie z praktického hlediska se nazývá rituál, kdy se využívá magických sil pro získání výhod, ale pořád na těch dobrých cestách. Existují prostředky a zejména síla, vnímání, kterému je potřeba se naučit, aby došlo k tomu, čeho je žádáno a to nese s sebou nejen tužbu vlastní, ale i nějaký obětní dar. Patří sem i očistné obřady, kdy je možno svoji duši očistit, vejít na lepší cestu a pokračovat s takzvaným čistým štítem.

Jak udělat rituál

Na tuto otázku zodpovídá mágovi vždy orákulum, což může být cokoli, co mág pro získání odpovědí na otázky používá. Nejčastěji to jsou taroty, ale hodně často jsou to i cikánské karty nebo runy. Používá se i meditace, kde dochází k silnému soustředění se, umění se oprostit od běžných starostí a naučit se vnímat duchovní síly. Metod v bílé magii je nejvíce, pro začínající osoby s bílou magií je vždy nejlepší zvolit karty, ideálně tarotové, které sami dost odhalují a ukazují.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti podle kyvadla

Předvídání budoucnosti je snad pro každého tak trochu zábavné, ale i poučné. Jsou lidé, kteří to skutečně berou jako zpestření života a součást právě zábavy, ale jsou i tací, kteří se tomuto věnují dlouho a tak umí pracovat, v tomto případě s kyvadlem tak, aby věštění budoucnosti bylo skutečné, dalo odpověď na kladené otázky.

Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.