Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.

Co karta znamená

Eso holí je kartou příležitostí, ukazuje na nové možnosti, odvahu i úmysly. Každopádně je to karta pozitivní, podněcuje možnost nových úkolů, nových projektů. Má podpořit odvahu, a také dát tazateli možnost na vlastní rozvoj. Určitě se objeví možnost realizovat své nové nápady, protože také podporuje tvořivou energii a kreativitu. Vše nové je zde vítání.

Pozitivní významy

Mnoho nových příležitostí přináší tato karta, která dává nový impuls při realizaci projektů, také možnosti vyvíjet i vlastní osobnost. Příležitost ukázat, co v sobě máme, dokázat svoji vnitřní sílu a posunout se k úspěchu, kupředu. Poukazuje na počátek hodně důležité tvůrčí myšlení, převedení myšlenek na dílo, které se pak dále zdaří. Ukazuje na nové možnosti, přesvědčivost, ukázat něco nového, nevídaného a posunout se kupředu. Možnosti je zde několik, je to karta síly, kterou je zapotřebí využít po všech směrech a za všech okolností.

Negativní významy

Logicky, obrácený význam karty poukazuje na temné vyhlídky, neúspěch a také na riskování, které se však nemusí vyplatit. Bohužel se zde projevuje nemožnost využité potenciálu, které je, ale který bohužel ztroskotá, protože síla byla tolik silná, že došlo k přepočítání se.

Obecně význam karty

Pro výklad karet je dobré si zapamatovat, že eso, ať už holí, nebo i jiné, poukazuje na nový počátek, něco nového, co se bude dít. Ukazuje na příležitosti, energii, která je uvnitř. Důležité je vědět, že eso holí povzbuzuje zejména ve vztazích, kdy je nutné se chopit příležitosti, která přišla. Může vzniknout nový, velice příjemný vztah.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.