Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.

Co karta znamená

Eso holí je kartou příležitostí, ukazuje na nové možnosti, odvahu i úmysly. Každopádně je to karta pozitivní, podněcuje možnost nových úkolů, nových projektů. Má podpořit odvahu, a také dát tazateli možnost na vlastní rozvoj. Určitě se objeví možnost realizovat své nové nápady, protože také podporuje tvořivou energii a kreativitu. Vše nové je zde vítání.

Pozitivní významy

Mnoho nových příležitostí přináší tato karta, která dává nový impuls při realizaci projektů, také možnosti vyvíjet i vlastní osobnost. Příležitost ukázat, co v sobě máme, dokázat svoji vnitřní sílu a posunout se k úspěchu, kupředu. Poukazuje na počátek hodně důležité tvůrčí myšlení, převedení myšlenek na dílo, které se pak dále zdaří. Ukazuje na nové možnosti, přesvědčivost, ukázat něco nového, nevídaného a posunout se kupředu. Možnosti je zde několik, je to karta síly, kterou je zapotřebí využít po všech směrech a za všech okolností.

Negativní významy

Logicky, obrácený význam karty poukazuje na temné vyhlídky, neúspěch a také na riskování, které se však nemusí vyplatit. Bohužel se zde projevuje nemožnost využité potenciálu, které je, ale který bohužel ztroskotá, protože síla byla tolik silná, že došlo k přepočítání se.

Obecně význam karty

Pro výklad karet je dobré si zapamatovat, že eso, ať už holí, nebo i jiné, poukazuje na nový počátek, něco nového, co se bude dít. Ukazuje na příležitosti, energii, která je uvnitř. Důležité je vědět, že eso holí povzbuzuje zejména ve vztazích, kdy je nutné se chopit příležitosti, která přišla. Může vzniknout nový, velice příjemný vztah.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROR V AMITYVILLE 3: Uzavření kruhu

Manžele Warrenovi se k případu nedostali náhodou. Vše bylo na popud New Yorské televizní stanice, která se o příběh začala zajímat. V podstatě jen reagovali na poptávku trhu, protože diváci byli chtivý příběhů o domě v Amityville. Všudypřítomná hrůza a zděšení kolem masového vyvraždění rodiny neutichali a lidé chtěli vědět víc. Možná je ale více nežli holá fakta zajímala duchařská historka a byli ochotni uvěřit všemu. Reportérka Laura Didio kontaktovala nejprve George Lutze a poté manžele Warrenovi. Ti na její žádost přijeli i s dalšími kolegy z řad spiritistů, okultistů a parapsychologů. Večer 6. března 1976 vstoupili společně dovnitř, aby začali s natáčením. „V tom domě bylo něco víc než jedna entita. Vlastně toho bylo mnohem víc. Jako byste stáli přímo nad pekelnou jámou. Popisovat to všechno nemá smysl. V každém případě, nešlo o klasický případ posedlosti, který jsme do té doby znali z praxe,“ komentuje události Lorraine.