Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.

Co karta znamená

Eso holí je kartou příležitostí, ukazuje na nové možnosti, odvahu i úmysly. Každopádně je to karta pozitivní, podněcuje možnost nových úkolů, nových projektů. Má podpořit odvahu, a také dát tazateli možnost na vlastní rozvoj. Určitě se objeví možnost realizovat své nové nápady, protože také podporuje tvořivou energii a kreativitu. Vše nové je zde vítání.

Pozitivní významy

Mnoho nových příležitostí přináší tato karta, která dává nový impuls při realizaci projektů, také možnosti vyvíjet i vlastní osobnost. Příležitost ukázat, co v sobě máme, dokázat svoji vnitřní sílu a posunout se k úspěchu, kupředu. Poukazuje na počátek hodně důležité tvůrčí myšlení, převedení myšlenek na dílo, které se pak dále zdaří. Ukazuje na nové možnosti, přesvědčivost, ukázat něco nového, nevídaného a posunout se kupředu. Možnosti je zde několik, je to karta síly, kterou je zapotřebí využít po všech směrech a za všech okolností.

Negativní významy

Logicky, obrácený význam karty poukazuje na temné vyhlídky, neúspěch a také na riskování, které se však nemusí vyplatit. Bohužel se zde projevuje nemožnost využité potenciálu, které je, ale který bohužel ztroskotá, protože síla byla tolik silná, že došlo k přepočítání se.

Obecně význam karty

Pro výklad karet je dobré si zapamatovat, že eso, ať už holí, nebo i jiné, poukazuje na nový počátek, něco nového, co se bude dít. Ukazuje na příležitosti, energii, která je uvnitř. Důležité je vědět, že eso holí povzbuzuje zejména ve vztazích, kdy je nutné se chopit příležitosti, která přišla. Může vzniknout nový, velice příjemný vztah.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články