Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.

Co karta znamená

Eso holí je kartou příležitostí, ukazuje na nové možnosti, odvahu i úmysly. Každopádně je to karta pozitivní, podněcuje možnost nových úkolů, nových projektů. Má podpořit odvahu, a také dát tazateli možnost na vlastní rozvoj. Určitě se objeví možnost realizovat své nové nápady, protože také podporuje tvořivou energii a kreativitu. Vše nové je zde vítání.

Pozitivní významy

Mnoho nových příležitostí přináší tato karta, která dává nový impuls při realizaci projektů, také možnosti vyvíjet i vlastní osobnost. Příležitost ukázat, co v sobě máme, dokázat svoji vnitřní sílu a posunout se k úspěchu, kupředu. Poukazuje na počátek hodně důležité tvůrčí myšlení, převedení myšlenek na dílo, které se pak dále zdaří. Ukazuje na nové možnosti, přesvědčivost, ukázat něco nového, nevídaného a posunout se kupředu. Možnosti je zde několik, je to karta síly, kterou je zapotřebí využít po všech směrech a za všech okolností.

Negativní významy

Logicky, obrácený význam karty poukazuje na temné vyhlídky, neúspěch a také na riskování, které se však nemusí vyplatit. Bohužel se zde projevuje nemožnost využité potenciálu, které je, ale který bohužel ztroskotá, protože síla byla tolik silná, že došlo k přepočítání se.

Obecně význam karty

Pro výklad karet je dobré si zapamatovat, že eso, ať už holí, nebo i jiné, poukazuje na nový počátek, něco nového, co se bude dít. Ukazuje na příležitosti, energii, která je uvnitř. Důležité je vědět, že eso holí povzbuzuje zejména ve vztazích, kdy je nutné se chopit příležitosti, která přišla. Může vzniknout nový, velice příjemný vztah.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.

Výklad tarotu - tři meče

Balíček tarotových karet míchají kartářky a kartáři snad na celém světě po několik století. Velice zajímavý je původ těchto karet, který se nepodařil zjistit. Přisuzuje se kočovným kmenům, které je rozšířily na území Evropy a blízkého okolí, ale původ tak znám není. nejspíše se do Evropy dostaly při zámořských objevech.

Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.