Jak nabít kámen silou

Jakmile máme svůj kámen očištěn, pak je dobré je nabít silou, aby energie, která z kamene šla, pro nás měla svůj důležitý význam. Proč nevyužít sílu na maximum, když už je ta možnost. Energie z kamene tak bude opravdu markantní a tak pomůže v jistých momentech více, než by se dalo očekávat.

Jak tedy kámen nabít silou?

Nejprve je nutné mít kámen očištěn – viz článek o očištění kamene. Tak se zajistí zbavení se negativních vibrací. Nebo jiných negací, které může v kamenu být ukryto. Jakmile je tak očista kamene proveden, pak je vhodné jej právě nabít potřebnou silou, jež umocní vibrace, které je možno z kamene čerpat.

Příprava jako základ

Nutné je především vytvořit kolem sebe ochranný kruh. Důležité je totiž především začít u sebe a sami sebe připravit vnitřně na rituál. Je nutné se ohraničit pomyslnou čárou od okolního světa, nejlépe tedy kruhem kolem sebe a vnitřně uklidnit. Takovou přípravu je potřeba provést hlubokými nádechy a výdechy. Není potřeba nikam spěchat, uvolnění je základem, stejně jako vnitřní klid a pohoda.

Kámen zde

Jakmile je provedena vnitřní očista, uklidnění, pak se vezme kámen do rukou a je zapotřebí zavřít oči. Při zavřených očích je potřeba opět zhluboka dýchat – nadechovat se a vydechovat. A současně vnímat, jak síla podstupuje dovnitř kamene a jak jeho vibrace na nás pozitivně působí.

Cítit kámen

Nyní je zapotřebí soustředit veškerou sílu do kamene a vnímat to, co sám kámen „říká“. Klidně je potřeba vydávat zvuky, věty, prostě cokoli, co skrz kámen je.

Síla je projevuje

Jakmile je rituál v tomto momentu, pak je nutné vnímat jeho sílu naplno. Cítíš naplno sílu, která jde z kamene? To je dobré znamení. Ale jen tak nepřestávej. Vše má svůj potřebný a důležitý čas. Ukončení nesmí probíhat rychlým přechodem. Naopak je velice důležité opatrně a postupně sílu kamene umocňovat a nechávat dále plynout.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu osm pohárů

Karty tarotu jsou známy na celém světě po několik století. Jejich původ je však nejasný, stále se nepřišlo na to, odkud skutečně pochází. Jisté je, že se do Evropy dostaly v době zámořských objevů a přežily dokonce i takové velké okamžiky, jako inkvizici. Dnes slouží nejen k hledání odpovědí na otázky, ale i zábavě.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Rak?

V tomto spojení jde spíše o přátelství a přátelské spojení, než velkou, vášnivou lásku. Zas na druhou stranu je dobré, že těmto dvěma partnerství vydrží, protože dokážou tahat za jeden provaz a obecně je jejich láska založena na jemném, milostném vztahu, plného něhy a odevzdání jeden pro druhého. Toto spojení má šanci na úspěch, na dlouholeté partnerství, pokud obě dospějí k tomu, že toto opravdu chtějí.

Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.