Jak nabít kámen silou

Jakmile máme svůj kámen očištěn, pak je dobré je nabít silou, aby energie, která z kamene šla, pro nás měla svůj důležitý význam. Proč nevyužít sílu na maximum, když už je ta možnost. Energie z kamene tak bude opravdu markantní a tak pomůže v jistých momentech více, než by se dalo očekávat.

Jak tedy kámen nabít silou?

Nejprve je nutné mít kámen očištěn – viz článek o očištění kamene. Tak se zajistí zbavení se negativních vibrací. Nebo jiných negací, které může v kamenu být ukryto. Jakmile je tak očista kamene proveden, pak je vhodné jej právě nabít potřebnou silou, jež umocní vibrace, které je možno z kamene čerpat.

Příprava jako základ

Nutné je především vytvořit kolem sebe ochranný kruh. Důležité je totiž především začít u sebe a sami sebe připravit vnitřně na rituál. Je nutné se ohraničit pomyslnou čárou od okolního světa, nejlépe tedy kruhem kolem sebe a vnitřně uklidnit. Takovou přípravu je potřeba provést hlubokými nádechy a výdechy. Není potřeba nikam spěchat, uvolnění je základem, stejně jako vnitřní klid a pohoda.

Kámen zde

Jakmile je provedena vnitřní očista, uklidnění, pak se vezme kámen do rukou a je zapotřebí zavřít oči. Při zavřených očích je potřeba opět zhluboka dýchat – nadechovat se a vydechovat. A současně vnímat, jak síla podstupuje dovnitř kamene a jak jeho vibrace na nás pozitivně působí.

Cítit kámen

Nyní je zapotřebí soustředit veškerou sílu do kamene a vnímat to, co sám kámen „říká“. Klidně je potřeba vydávat zvuky, věty, prostě cokoli, co skrz kámen je.

Síla je projevuje

Jakmile je rituál v tomto momentu, pak je nutné vnímat jeho sílu naplno. Cítíš naplno sílu, která jde z kamene? To je dobré znamení. Ale jen tak nepřestávej. Vše má svůj potřebný a důležitý čas. Ukončení nesmí probíhat rychlým přechodem. Naopak je velice důležité opatrně a postupně sílu kamene umocňovat a nechávat dále plynout.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Etikoterapie

Už jste někdy slyšeli o etikoterapii? Když se vysloví slovo etikoterapie, budí to dojem, že jde o léčbu mravností, ale není tomu tak zas až tak docela.

Hodně lidí si myslí, že nemoc je něco, co lze odstranit pouze s pomocí vyspělé medicíny. Jde o fyzickou poruchu, která nás prostě náhodně potká a nic moc s ní nejde dělat. Leda tak brát vitamíny, léky na podporu imunity a očkovat se. Nemoci způsobují bakterie, viry nebo plísně. Fyzickou detoxikací dosáhneme zdraví. Uzdravení je spojeno s odstraněním bolesti a příznaků. Je to však vážně tak?

Meteo citlivost

Meteo citlivost představuje citlivost a vnímavost těla člověka, který je vnímavý na počasí. Jde o individuální záležitost. Vliv na tuto skutečnost má i zdraví jedince, psychický stav a věk. Ti, s meteovisimyí trápí více měnící se povětrnostní podmínky než vysoký nebo nízký atmosferický tlak.