Výklad tarotu 19 slunce

Populární karty pro výklad budoucnosti mají tradici po několik staletí. Záhadou na tom celém je fakt, že se doposud nepodařilo zjistit, odkud skutečně karty pocházejí, i když existuje několik domněnek. Pravdou je však to, že se dochovaly i přes nepřízeň některých období, jako je inkvizice, až do dnešní doby.

Co karta znamená

Slunce září a přináší štěstí, úspěch i triumf v oblastech, ve kterých jste. Na cokoli, co se tazatel dá, se bude díky přízni této karty dařit a také se podaří. Karta poukazuje na nové, dobré začátky, což může být i narození dítěte. Obecně odhaluje radost ze života, která je neměnná a jasná. Slunce dodává sílu, plní se projekty, což přináší velké úspěchy.

Pozitivní významy

Růst, prosperita ve všem, na co se tazatel vrhne, na co se dá, se bude dařit. Slunce přináší obecně velké materiální uspokojení, štěstí a radost ze života. Dokonce poukazuje i na možnost uzavření sňatku, posunutí se dále ve vztahu, nebo nalezení toho pravého partnera pro život. Také přináší podporu v nových projektech, do kterých se tazatel dá, chuť do života a využívání svých možností, svému umu. Karta je po všech směrech pozitivní a přináší velké úspěchy.

Negativní významy

Jestliže vyjde v obráceném významu, pak ukazuje na ztrátu přátel, ale i nesplnění závazků. Může se nepodařit to, v co věříme a na čem dlouho pracujeme. Také se může projevit pýcha, povrchnost a také zrušení závazků, třeba zásnub, nebo přímo rozpad partnerství. Karta ukazuje i na extrémy co se týče nabytých statků, majetku.

Obecně význam karty

Velké štěstí, úspěch i radost. To přináší karta slunce, která je obecně kartou velice pozitivní a váže se k ní mnoho dobrého. Jako slunce samo, i karta posiluje ducha a je odhodlání se postavit věcem, učinit rozhodnutí a pohnout se kupředu. A jako bonus karta ještě přeje štěstí ve všech směrech, kam se tazatel vydá.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu šest mečů

Tarotové karty jsou velice populární pro výklad budoucnosti. Lidi se často zajímají o to, co se stane, co se bude dít a tak dále. To je něco, co je zajímá ať už vážně, nebo ze zábavy a čistého pobavení. Obrázkové karty tarotu existují několik století a přečkaly i takové časy, jako byla inkvizice, čarodějnické procesy.

HVĚZDNÁ ZNAMENÍ PODLE EGYPŤANŮ

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.