Výklad tarotu 19 slunce

Populární karty pro výklad budoucnosti mají tradici po několik staletí. Záhadou na tom celém je fakt, že se doposud nepodařilo zjistit, odkud skutečně karty pocházejí, i když existuje několik domněnek. Pravdou je však to, že se dochovaly i přes nepřízeň některých období, jako je inkvizice, až do dnešní doby.

Co karta znamená

Slunce září a přináší štěstí, úspěch i triumf v oblastech, ve kterých jste. Na cokoli, co se tazatel dá, se bude díky přízni této karty dařit a také se podaří. Karta poukazuje na nové, dobré začátky, což může být i narození dítěte. Obecně odhaluje radost ze života, která je neměnná a jasná. Slunce dodává sílu, plní se projekty, což přináší velké úspěchy.

Pozitivní významy

Růst, prosperita ve všem, na co se tazatel vrhne, na co se dá, se bude dařit. Slunce přináší obecně velké materiální uspokojení, štěstí a radost ze života. Dokonce poukazuje i na možnost uzavření sňatku, posunutí se dále ve vztahu, nebo nalezení toho pravého partnera pro život. Také přináší podporu v nových projektech, do kterých se tazatel dá, chuť do života a využívání svých možností, svému umu. Karta je po všech směrech pozitivní a přináší velké úspěchy.

Negativní významy

Jestliže vyjde v obráceném významu, pak ukazuje na ztrátu přátel, ale i nesplnění závazků. Může se nepodařit to, v co věříme a na čem dlouho pracujeme. Také se může projevit pýcha, povrchnost a také zrušení závazků, třeba zásnub, nebo přímo rozpad partnerství. Karta ukazuje i na extrémy co se týče nabytých statků, majetku.

Obecně význam karty

Velké štěstí, úspěch i radost. To přináší karta slunce, která je obecně kartou velice pozitivní a váže se k ní mnoho dobrého. Jako slunce samo, i karta posiluje ducha a je odhodlání se postavit věcem, učinit rozhodnutí a pohnout se kupředu. A jako bonus karta ještě přeje štěstí ve všech směrech, kam se tazatel vydá.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.