Výklad tarotu 19 slunce

Populární karty pro výklad budoucnosti mají tradici po několik staletí. Záhadou na tom celém je fakt, že se doposud nepodařilo zjistit, odkud skutečně karty pocházejí, i když existuje několik domněnek. Pravdou je však to, že se dochovaly i přes nepřízeň některých období, jako je inkvizice, až do dnešní doby.

Co karta znamená

Slunce září a přináší štěstí, úspěch i triumf v oblastech, ve kterých jste. Na cokoli, co se tazatel dá, se bude díky přízni této karty dařit a také se podaří. Karta poukazuje na nové, dobré začátky, což může být i narození dítěte. Obecně odhaluje radost ze života, která je neměnná a jasná. Slunce dodává sílu, plní se projekty, což přináší velké úspěchy.

Pozitivní významy

Růst, prosperita ve všem, na co se tazatel vrhne, na co se dá, se bude dařit. Slunce přináší obecně velké materiální uspokojení, štěstí a radost ze života. Dokonce poukazuje i na možnost uzavření sňatku, posunutí se dále ve vztahu, nebo nalezení toho pravého partnera pro život. Také přináší podporu v nových projektech, do kterých se tazatel dá, chuť do života a využívání svých možností, svému umu. Karta je po všech směrech pozitivní a přináší velké úspěchy.

Negativní významy

Jestliže vyjde v obráceném významu, pak ukazuje na ztrátu přátel, ale i nesplnění závazků. Může se nepodařit to, v co věříme a na čem dlouho pracujeme. Také se může projevit pýcha, povrchnost a také zrušení závazků, třeba zásnub, nebo přímo rozpad partnerství. Karta ukazuje i na extrémy co se týče nabytých statků, majetku.

Obecně význam karty

Velké štěstí, úspěch i radost. To přináší karta slunce, která je obecně kartou velice pozitivní a váže se k ní mnoho dobrého. Jako slunce samo, i karta posiluje ducha a je odhodlání se postavit věcem, učinit rozhodnutí a pohnout se kupředu. A jako bonus karta ještě přeje štěstí ve všech směrech, kam se tazatel vydá.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.

Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.