Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.

Co karta znamená

Karta sedmi mečů poukazuje na ústup, dání se na úprk, únik. A často i dost lstivým pohybem. Nemusí jít vůbec o čestné jednání, naopak označuje, že sled událostí se vyvíjí směrem nepříliš vhodným a tak je zapotřebí užít i technik nepříliš lichotivých, ale mazaných a dát se na ústup. Také karta označuje ostražitost, možné i podvodné jednání za cenu získání klidu. je to karta odcházení a také obcházení.

Pozitivní významy karty

Nejde sice o nějak lichotivé významy, ale přece jen karta v běžném výkladu ukazuje na lest, zradu a podvody. Získání hráčského pole za cenu intrik a podvádění. Rozhodně ne nic čestnou cestou. Ukazuje také na míření na cíl, které vede oklikou, pro zlehčení situace, aby se nečelilo nepříjemným situacím. Karta také poukazuje na to, že se od něčeho nedodělaného utíká.

Negativní významy karty

Obrácený výklad karty je odrazem pomluv, konfliktů a rozpolcenosti. Ukazuje na pomluvy, klevety a dost vážné problémy, zejména psychosomatického původu. Hodně jsou také důležité nástroje jako manipulace, zbabělost a ubohý únik před čelením vlastní zodpovědnosti.

Obecně význam karty

Pakliže karta ve výkladu vychází jako rada, pak je nutné se zaměřit na vlastní citlivá místa a snažit se čelit problémům, bez nějakého úniku. Také pozor na lsti, zrady a podvody, protože se rozhodně nevyplatí a velice brzy se na ně přijde. Karta má chránit a ukázat, že toto není správná cesta k získání toho, po čem se touží.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak na tom jsou jednotlivá znamení

Hvězdy toho ovlivňují doopravdy mnoho. Mohou nejen za to jací jsme, jak vypadáme a co máme rádi, ale za i to, zda jsme Kolumbové, domácí peciválové, plážoví povaleči anebo dobrodruzi. Hvězdy ví dokonce také i proč cestujeme a jak se na svých cestách chováme. Nevěříte? Pojďte se spolu s námi o tom přesvědčit.