Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.

Co karta znamená

Karta sedmi mečů poukazuje na ústup, dání se na úprk, únik. A často i dost lstivým pohybem. Nemusí jít vůbec o čestné jednání, naopak označuje, že sled událostí se vyvíjí směrem nepříliš vhodným a tak je zapotřebí užít i technik nepříliš lichotivých, ale mazaných a dát se na ústup. Také karta označuje ostražitost, možné i podvodné jednání za cenu získání klidu. je to karta odcházení a také obcházení.

Pozitivní významy karty

Nejde sice o nějak lichotivé významy, ale přece jen karta v běžném výkladu ukazuje na lest, zradu a podvody. Získání hráčského pole za cenu intrik a podvádění. Rozhodně ne nic čestnou cestou. Ukazuje také na míření na cíl, které vede oklikou, pro zlehčení situace, aby se nečelilo nepříjemným situacím. Karta také poukazuje na to, že se od něčeho nedodělaného utíká.

Negativní významy karty

Obrácený výklad karty je odrazem pomluv, konfliktů a rozpolcenosti. Ukazuje na pomluvy, klevety a dost vážné problémy, zejména psychosomatického původu. Hodně jsou také důležité nástroje jako manipulace, zbabělost a ubohý únik před čelením vlastní zodpovědnosti.

Obecně význam karty

Pakliže karta ve výkladu vychází jako rada, pak je nutné se zaměřit na vlastní citlivá místa a snažit se čelit problémům, bez nějakého úniku. Také pozor na lsti, zrady a podvody, protože se rozhodně nevyplatí a velice brzy se na ně přijde. Karta má chránit a ukázat, že toto není správná cesta k získání toho, po čem se touží.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Ryby a Váhy

Harmonické spojení ryby a váhy stěží dokáže něco pohotově narušit. Oba jsou pro klidné jednání, nepotrpí si na výbuších vášně ani dramatických scénách a raději v klidu a s přehledem řeší i složité operace, které se běžně v životě dvou objeví. Tito dva ani možná neví, ale neuvěřitelně je to k sobě táhne, tvoří pár snů nejen na pohled okolí, ale i uvnitř sebe.

PARTNER PODLE HVĚZD - BÝK

BÝKU POMŮŽE BUDOVAT DOMOV PANNA

Býk je od přírody dominantní znamení. I přes negativní pomluvy je to vyrovnaný, klidný tvor, milující péči a něhu. Je to velký silák, toužící po domově, harmonii a teplé večeři. Mnohdy se na něj lidé dívají jako na hamouna a chamtivce: věřte, že pro blízké by se však rozdal. Znamením, kterému bude chtít snést modré z nebe je čistá duše v podobě Panny – věrné, cílevědomé a pracovité osoby. Panna je pro býka výzva. Zatím co on je energický, Panna systematicky pracuje, nikoho neruší a mnohdy o ní ani neví. Jedině s Pannou nebo druhým býkem je schopen vybudovat dokonalý domov. Oběma znamením je vlastní rodina a zázemí, stabilní vztah je jen nepatrnou třešničkou na dortu plném štěstí.

Magická moc kmínu

Semínka kmínu představují jedno z nejstarších užívaných evropských koření. Užívalo se už ve starověku. Neobejde se bez něj žádný dobrý chleba, brambory, omáčky, zelí, pečení i některé polévky. Stále patří k těm nejčastěji užívaným. Neužívá se však pouze v kuchyni, ale také i v medicíně a v magii.

Kategorie: Esoterika a duchovní život