Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.

Co karta znamená

Karta sedmi mečů poukazuje na ústup, dání se na úprk, únik. A často i dost lstivým pohybem. Nemusí jít vůbec o čestné jednání, naopak označuje, že sled událostí se vyvíjí směrem nepříliš vhodným a tak je zapotřebí užít i technik nepříliš lichotivých, ale mazaných a dát se na ústup. Také karta označuje ostražitost, možné i podvodné jednání za cenu získání klidu. je to karta odcházení a také obcházení.

Pozitivní významy karty

Nejde sice o nějak lichotivé významy, ale přece jen karta v běžném výkladu ukazuje na lest, zradu a podvody. Získání hráčského pole za cenu intrik a podvádění. Rozhodně ne nic čestnou cestou. Ukazuje také na míření na cíl, které vede oklikou, pro zlehčení situace, aby se nečelilo nepříjemným situacím. Karta také poukazuje na to, že se od něčeho nedodělaného utíká.

Negativní významy karty

Obrácený výklad karty je odrazem pomluv, konfliktů a rozpolcenosti. Ukazuje na pomluvy, klevety a dost vážné problémy, zejména psychosomatického původu. Hodně jsou také důležité nástroje jako manipulace, zbabělost a ubohý únik před čelením vlastní zodpovědnosti.

Obecně význam karty

Pakliže karta ve výkladu vychází jako rada, pak je nutné se zaměřit na vlastní citlivá místa a snažit se čelit problémům, bez nějakého úniku. Také pozor na lsti, zrady a podvody, protože se rozhodně nevyplatí a velice brzy se na ně přijde. Karta má chránit a ukázat, že toto není správná cesta k získání toho, po čem se touží.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hromnice - Candlemas

Zatímco u nás slavíme Hromnice a kudy prošli Keltové tak slaví i svátek svatého Imbolce, křesťané neponechali nic náhodě a velký pohanský svátek zaplácli svátkem zvaným Candlemas. Má jít o svátek Svátek uvedení Páně do chrámu Ježíše a svátek očištění Panny Marie. Dle tohoto svátku se totiž věřilo, že chlapci se narodí nečistí a je proto nutné je nejprve očistit a až pak mohou být pokřtěni a přijati do chrámu božího.

Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.