Jak se k sobě hodí Střelec a Ryby

Naprosto senzačním spojením je to mezi Střelcem a Rybami. I když se to na první pohled nemusí zdát, ti dva jsou zrozeni jeden pro druhého a budou spolu vést dlouhý, bezproblémový život plný vášně, zábavy a porozumění. Dokážou spolu najít cestu i v naprostých paskvilech, spolu prostě budou jedineční.

Jak se do sebe zamilují

Zajímavostí je, že tito dva k sobě naleznou cestu až spíše po nějaké době, kdy se navzájem poznávají. U nich to nebude o jiskření a náhlých vášnivých potřebách, kdy jeden chce mít hned toho druhého. Zde spíše vzniká vztah pozvolně, postupně a vnímáním toho druhého. Možná tento vztah právě vznikne z dvou přátel, kteří se nějakou dobu znají a postupně se zamilují.

Láska až za hory

Neuvěřitelně romantický vztah prožijí tito dva jedinci, pokud se spojí jako partneři. Vzájemná podpora i sdílení pozitivním informací je vůbec to nejdůležitější, co je povznese do další dimenze a ve vážném, dlouhotrvajícím vztahu je prakticky tato vlastnost velice důležitá. Umí se podpořit, ale také si dát potřebnou volnost. To je hodně důležité pro fungování perfektního vztahu, který si mezi sebou budují.

Energie e klid

Senzačním spojením je energie neposedného Střelce, který stále musí být ve střehu, pořád někam směřovat a rozhodně nezůstat jen tak stát, a na druhé straně pak až božský klid rozumné Ryby, která dokáže držet se Střelcem tempo, ale také jej držet při zemi. Naopak z partnera – Střelce si vezme trochu temperamentu, takže se oba spolu přiblíží k ideálu lidského jedince. Tomuto spojení se musí tleskat.

Vzájemná tolerance

Naprosto jedinečné je v tomto partnerství i tolik potřebná tolerance. Oba se znají dobře, vztah většinou vznikne až po delší době vzájemných setkání a tak oba vědí, do čeho jdou a jsou obecně k sobě hodně ohleduplní a tolerantní. To je prostě ideální vztah.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.