Záhady světa – UFO

Záhadné létající talíře, nebo zelení mužíčci s velkou hlavou a podivnými zvuky, respektive řečí, které se dá stěží rozumět pro nás, pozemšťany, přitahuje pozornost a u nás, na zeměkouli již tato představa tolik zlidověla, že si snad každý dokáže takového typického mimozemšťana představit. Jenže co je na tom pravdy? Kdo z nás vlastně mimozemšťany někdy viděla a také UFO, tedy neidentifikovatelný létající objekt?

Tolik zájmu

Zájem o záhady světa je vskutku velký. Obecně lidstvo tak nějak zajímá to, co neznají a co je tajemné. Proto tolik moc vzbuzuje tato oblast mnoho otázek, mnoho pozornosti. Dokonce to došlo až tak daleko, že mimozemské civilizace zkoumají i přímo lidé, pracující na daném útvaru a přímo pro záhady, takzvaná ufologie, lidé jsou tedy ufologové. Je to termín již znám a tito lidé bádají ve vodách záhadných tak, aby odhalili, nebo vyvrátili nějaké informace o mimozemských civilizacích.

Existuje život mimo Zemi?

Na každém je, zda věří v život mimo planetu Zemi. Je pravdou, že vesmír je skutečně obrovské místo, tak velkolepé, že si jeho velikost ani nejsme s to představit, říkáme tady, je nekonečný, což je další záludnost, záhada, jak je možné, že je nekonečný. No ale, pokud by nebyl, pak co by následovalo za ním? Je to skutečně záhada nad záhady, která přitahuje pozornost mnoha lidí. Pokud tedy existuje v tak monstrózně velkém prostoru, jako je vesmír naše, malá zeměkoule a na ní život, proč by nemohl existovat i jinde.

Proč „zelení“ mužíčci?

Jestli někdo nějakého marťana viděl, není úplně jisté. Mohou přece vypadat úplně stejně, jako my, není vyloučeno, že někde, v jiné galaxii není také podobný život, jako u nás. Ti mohou být o několik let napřed a tak navštěvovat a zkoumat jiné civilizace. Důvodem, proč jim lidstvo přisoudilo zelenou barvu a úplně podivný zjev je především proto, že jedině takto, zcela paradoxně a nelidsky si dokážeme cizí mimozemšťanské postavy vybavit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.