Záhady světa – UFO

Záhadné létající talíře, nebo zelení mužíčci s velkou hlavou a podivnými zvuky, respektive řečí, které se dá stěží rozumět pro nás, pozemšťany, přitahuje pozornost a u nás, na zeměkouli již tato představa tolik zlidověla, že si snad každý dokáže takového typického mimozemšťana představit. Jenže co je na tom pravdy? Kdo z nás vlastně mimozemšťany někdy viděla a také UFO, tedy neidentifikovatelný létající objekt?

Tolik zájmu

Zájem o záhady světa je vskutku velký. Obecně lidstvo tak nějak zajímá to, co neznají a co je tajemné. Proto tolik moc vzbuzuje tato oblast mnoho otázek, mnoho pozornosti. Dokonce to došlo až tak daleko, že mimozemské civilizace zkoumají i přímo lidé, pracující na daném útvaru a přímo pro záhady, takzvaná ufologie, lidé jsou tedy ufologové. Je to termín již znám a tito lidé bádají ve vodách záhadných tak, aby odhalili, nebo vyvrátili nějaké informace o mimozemských civilizacích.

Existuje život mimo Zemi?

Na každém je, zda věří v život mimo planetu Zemi. Je pravdou, že vesmír je skutečně obrovské místo, tak velkolepé, že si jeho velikost ani nejsme s to představit, říkáme tady, je nekonečný, což je další záludnost, záhada, jak je možné, že je nekonečný. No ale, pokud by nebyl, pak co by následovalo za ním? Je to skutečně záhada nad záhady, která přitahuje pozornost mnoha lidí. Pokud tedy existuje v tak monstrózně velkém prostoru, jako je vesmír naše, malá zeměkoule a na ní život, proč by nemohl existovat i jinde.

Proč „zelení“ mužíčci?

Jestli někdo nějakého marťana viděl, není úplně jisté. Mohou přece vypadat úplně stejně, jako my, není vyloučeno, že někde, v jiné galaxii není také podobný život, jako u nás. Ti mohou být o několik let napřed a tak navštěvovat a zkoumat jiné civilizace. Důvodem, proč jim lidstvo přisoudilo zelenou barvu a úplně podivný zjev je především proto, že jedině takto, zcela paradoxně a nelidsky si dokážeme cizí mimozemšťanské postavy vybavit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak si přičarovat peníze

Kouzla a čáry mohou fungovat, pokud se provádí správně a veškerá síla je soustředěna právě na to, aby konečnému výsledku bylo dokonáno a splněno. Síly, které nevidíme, ale které jsou mezi námi a umí se spojit, pokud ovládneme naplno svoji mysl tak mohou velice dobře pomoci i při tom, pokud máme prázdné kapsy a chtěli bychom to změnit, žít v blahobytu, velice dobře a nemít hluboko do kapsy, jak se lidově říká. Existují totiž kouzla, které umí zkrátka zázraky.

TAJEMNÁ MÍSTA V TUZEMSKU: NAVŠTIVTE MÍSTA JAKO Z HORORU 2.

JIHLAVSKÉ PODZEMÍ

O vzniku jihlavských katakomb se toho mnoho neví. Mají délku přes 25 km a řadí se ke druhým nejdelším v republice. Do povědomí široké veřejnosti je vnesl reportér, novinář a spisovatel Stanislav Motl. Osobně se tenkrát vydal do podzemí, aby přišel na kloub podivným událostem a jevům, které se tam mají odehrávat s přesnou pravidelností. Popsal to tenkrát takto: „Stále čekám, až se něco začne dít. A najednou mě nějaká neznámá síla přimrazí k zemi. Nejsem schopen udělat jediný krok, proboha… To přece není možné! No ano, je to stín. Ten stín se hejbe! Tahle slova, která mi jdou samovolně z úst, zachytí kamera. Já teď opravdu vidím lidský stín – ale je to opravdu člověk? Vidím vysokou postavu jako by v kápi. Má podivně hranatou hlavu, pořád stojím jako přimrazený. Ještě před několika hodinami jsem měl pocit, že mě nic nemůže vyvést z rovnováhy. A najednou cítím, jak mi po zádech stékají krůpěje potů.“ Tyto katakomby, vzniklé ražbou stříbra, dodnes zůstávají opředeny tajemstvími.