Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.

Co karta znamená

Jakmile ve výkladu padne vůz, pak znamená nějakou cestu, posun ve všech směrech. Zda to bude dobré, nebo nikoli, je pak otázkou souvislostí jiných karet. Většinou však je vůz brán jako dynamický posun, spojen s odvahou, podnikavostí a vzepjetí sil. Samozřejmě že pak mohou nastat konflikty, které obecně tak nějak s tím vším souvisí, i nesnáze, ale opět záleží i na souvislosti s dalšími kartami.

Pozitivní významy

Jasná cesta kupředu. Vůz nám má určit směr, kterým se dáme a na tomto konci slavné cesty, bude ještě slavnější konec. Určitě tak vůz značí triumf, kterého je možno dosáhnout, i přes bitvu, kterou je nutno sehrát. Na konci je však sladká odměna a vůz v této souvislosti říká, aby se tazatel rozhodně nevzdával jen tak, využil všech svých možností, sil a touhy, aby se nakonec sám k zdárnému konci dostal. Vůz pobízí k odvaze, dodává potřebou sílu hýbat se kupředu.

Negativní významy

V obráceném výkladu však může vůz značit porážku, vyčerpání a také selhání. Pozor tak na nepřiměřené reakce a obecně chyby, které mohou následovat. Nutné je si pamatovat, že porážky v životě pozná každý, pozitivní na celé porážce pak je, že s sebou nese další sílu, kterou poražený získává.

Obecně výklad karty

Ať je vůz spojen s pozitivním nebo negativným výkladem, každopádně hovoří o pohybu. Věci rozhodně nezůstanou tak, jak tomu kdysi bylo, ale posouvají se dále svým směrem, kterým jsou určeny. Ani cesty nejsou vyloučeny, že nastanou, klidně i ty vzdálené. Pokud tak tazatel neví, zda má zvolit odchod, toto je jasné znamení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 9

Speciální nauka o číslech, která čísla zkoumá z té citové stránky, se běžně označuje jako numerologie. Tato věda, nevěda má velkou oblibu z pohledu zábavy a lidé si ji oblíbili, protože je zajímavá a dost může vypovědět o povaze jednotlivých lidí, ale i událostí. Jsou lidé, kteří podle numerologie vybírají důležité okamžiky v životě, jako například datum svatby.