Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.

Co karta znamená

Jakmile ve výkladu padne vůz, pak znamená nějakou cestu, posun ve všech směrech. Zda to bude dobré, nebo nikoli, je pak otázkou souvislostí jiných karet. Většinou však je vůz brán jako dynamický posun, spojen s odvahou, podnikavostí a vzepjetí sil. Samozřejmě že pak mohou nastat konflikty, které obecně tak nějak s tím vším souvisí, i nesnáze, ale opět záleží i na souvislosti s dalšími kartami.

Pozitivní významy

Jasná cesta kupředu. Vůz nám má určit směr, kterým se dáme a na tomto konci slavné cesty, bude ještě slavnější konec. Určitě tak vůz značí triumf, kterého je možno dosáhnout, i přes bitvu, kterou je nutno sehrát. Na konci je však sladká odměna a vůz v této souvislosti říká, aby se tazatel rozhodně nevzdával jen tak, využil všech svých možností, sil a touhy, aby se nakonec sám k zdárnému konci dostal. Vůz pobízí k odvaze, dodává potřebou sílu hýbat se kupředu.

Negativní významy

V obráceném výkladu však může vůz značit porážku, vyčerpání a také selhání. Pozor tak na nepřiměřené reakce a obecně chyby, které mohou následovat. Nutné je si pamatovat, že porážky v životě pozná každý, pozitivní na celé porážce pak je, že s sebou nese další sílu, kterou poražený získává.

Obecně výklad karty

Ať je vůz spojen s pozitivním nebo negativným výkladem, každopádně hovoří o pohybu. Věci rozhodně nezůstanou tak, jak tomu kdysi bylo, ale posouvají se dále svým směrem, kterým jsou určeny. Ani cesty nejsou vyloučeny, že nastanou, klidně i ty vzdálené. Pokud tak tazatel neví, zda má zvolit odchod, toto je jasné znamení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Nechat nebo nenechat si věštit budoucnost

Je však zajímavé, že věštit budoucnost je všeobecnou veřejností přijímána špatně. Je to jakoby neblahá věc, za kterou by se člověk měl snad stydět. Proč? Když to dělá skoro každý a kdo ne, tak jen proto, že si netroufl a nepřizná to? Tento pocit je v nás zakořeněn ještě z dob, kdy naše ateistická země byla silně věřící a kdy ten, kdo nechodil do kostela, se choval zcela nepatřičně. Tato doba dost tvrdě potírala nejen naši minulost spojenou s pohanskými zvyky, ale tendenci vědět o své budoucnosti něco víc. A přesto se jí to nepodařilo, jen si všimněte vánočních tradic a zvyků. Kolik je v nich různých praktik, které sloužily k předpovězení budoucnosti.

Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.