Jak si přičarovat lásku

Mate za sebou další nevydařený vztah a zdá se vám, že všichni kolem mají někoho, jen vy jste sami a již to tak nechcete nechat? Zkuste zamávat svým osudem a přivolat, přímo přičarovat si lásku sami.

Nevěříte? Nestane se

Pokud tomu nevěříte, přijde vám metoda poněkud nadsazená a nemožná, pak se také nikdy nic nestane, to je základním pravidlem. Prostě musíte věřit, že si lásku zasloužíte, že jste tou vyvolenou osobou a že na vás láska čeká. Že chvilky zamilovaných procházek, milých pozorností, dlouhých večerů, objímání a krásných rán je přímo pro vás.

Jste vyvolenou osobou, lásku si zasloužíte

A že pokud jste to dlouho nezažili, pak jen proto, že na vás čeká skutečně jedinečná a dokonalá láska. Přesně taková, kterou jste si při sledování zamilovaných filmů vysnili.

Nepochybujete

Základním pravidlem všech kouzel a vesmírné síly splněných přání tkví v tom, že v první řadě je zapotřebí věřit, že se to může stát vám, že si to zasloužíte a že se vám to stane. Buďte v každém případě natěšení, očekávejte, že se to stane, že to přijde. Možná nečekaně, ale přijde. Nepřipouštějte si žádná jestli, žádné problémy, ale jen to, že se to stane.

Vesmír se spojí a pošle vám lásku

Buďte vstřícní a otevření. Rozhodně si nepřipouštějte prohru, a i když budete zkoušet jakákoli kouzla na přivolání lásky, pak nezapomeňte věřit, že láska přijde. Obklopte se láskou. Schovejte fotky bývalých milenců, vzpomínky, které jsou již za vámi, nechte odpočívat a připravte se na příval nové, krásné lásky.

Nesrovnávejte s předchozím

To je také dost důležité. Neobracejte se k nové lásce zády, nikdy nesrovnávejte. Vše je unikát a nejspíš nic nebude za všech okolností dokonalé, ale rozhodně je potřeba to hlavní správně formulovat a odeslat své tužby do vesmíru. Pak máte šanci na úspěch. Vkročit do budoucnosti pravou nohou a držet se toho.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak si přičarovat pravou lásku

Vztahy, láska a partnerství je to, co nás v životě hodně zajímá, k čemu směřujeme a co prakticky i celý život hledáme. Bohužel ne vždy se nám podaří narazit na toho pravého, tu pravou ihned napoprvé, občas se prostě láska vytratí, nebo vůbec nepropukne. To je prostě život a s tím je se nutno smířit.

Výklad tarotu osm pohárů

Karty tarotu jsou známy na celém světě po několik století. Jejich původ je však nejasný, stále se nepřišlo na to, odkud skutečně pochází. Jisté je, že se do Evropy dostaly v době zámořských objevů a přežily dokonce i takové velké okamžiky, jako inkvizici. Dnes slouží nejen k hledání odpovědí na otázky, ale i zábavě.

Výklad tarotu šest mečů

Tarotové karty jsou velice populární pro výklad budoucnosti. Lidi se často zajímají o to, co se stane, co se bude dít a tak dále. To je něco, co je zajímá ať už vážně, nebo ze zábavy a čistého pobavení. Obrázkové karty tarotu existují několik století a přečkaly i takové časy, jako byla inkvizice, čarodějnické procesy.