Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.

Jak je to tedy po novém?

Kozoroh 20. 1. - 16. 2. , Vodnář 16. 2. - 11. 2., Ryby 11. 3. - 18. 4.. Beran 18. 4. - 13. 4., Býk 13. 5. - 21. 6., Blíženci 21. 6 - 20. 7., Rak 20. 7. - 10. 7., Lev 10. 8. - 16. 9., Panna 16. 9. - 30. 10., Váhy 30. 10. - 23. 11., Štír 23. 11. - 29. 11., Hadonoš 29. 11. - 17.12. a Střelec 17. 12. - 20. 1.

Charakteristika Hadonoše

Hadonoš je muž nesoucí hada. V minulosti byl považován za Asklépia, boha lékařství, který měl tu schopnost vzkřísit mrtvé. Sumerové tohoto boha nazývali bohem moudrosti a magie Enki a pro Egypťany šlo o Imhotepa. Podle židů pak šlo o Josefa. Jeho symbolem je pak písmeno U překryté vlnovkou. Nutno také říct, že neznámý nebyl ani pro Babyloňany, kteří se však rozhodli jej do zvěrokruhu nezařadit.

Lidé narozeni v období mezi 29. 11. a 17. 12., se vyznačují vlastnostmi, které platí pro Střelce i Štíra. Jde o lidi toužící po míru a harmonii, vyšším vzdělání a moudrosti, jsou velice ambiciózní, intuitivní, vynalézaví a poetičtí. Mají však nepřátele v rodinných kruzích i tajné nepřátele, o nichž nemají tušení. Rádi mají zářivé barvy, složité vzory, kostkovanou látku. Někteří z nich jsou přímo povoláni dělat dobro, ale jelikož jsou hadonoši nositelem extrémů, v opačném smyslu konají pravý opak. Nebojí se autorit, přitahují štěstí sobě i okolí anebo jsou extrémně slabí, hloupí, plni chmur a nosí sobě i jiným jen pláč a neštěstí. Ne každý z nich dokáže využít svůj dar. Často jsou nuceni pálit mosty, aby opět mohli povstat jako Fénixové z popela. Táhnou si svým životem řadu zcela nevysvětlitelných událostí, kterým se však nemohou vyhnout. Mají poměrně malý vliv na ovlivnění svého osudu. V pozitivním případě jim to umožní naučit se spoustu věcí, které je rozvinou a pomohou jim stát se lepšími. Svůj život užívají plnými doušky. Milují cestování a dobrodružství. V případě nebezpečných a život ohrožujících situací, jsou to obvykle oni, kdo jako jediní zázračně vyváznou živí a mnohdy i bez škrábnutí. Spoléhají samy na sebe. Žijí dvojím životem. Mají problém vzdát se věcí i vztahů které již nefungují. Nedokáží být jen tak v poklidu a odpočívat.

Závěrem je nutno říct, že astrologové vše důkladně probrali a došli k závěru, že 12 stávajících znamení horoskopů funguje a můžete se na ně spolehnout. Je tomu tak proto, že pro výpočty horoskopů se neužívají pouze pohyby Slunce ve znameních a také souhvězdí, ale i rovnodennosti a slunovraty, které se během let mění. Takže si s Hadonošem příliš hlavu nelámejte, berte to jako perličku a berte horoskopy tak, jak jsou.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BLÍŽENCI

Ani pro vás, milí Blíženci, to nebude lehké období. Nebuďte sobečtí a nezmatkujte. Počítejte s prověřením vaší psychické stability. Zkuste zkrotit svou bezmeznou důvěřivost a nenechte si mazat med kolem úst. Sladké řeči a lichotky budou zaznívat ze všech stran, ale málokdy budou mít upřímný základ. Pokuste se být asertivní a naučte se říkat ne, může vám to pomoci zachránit vztah nebo dosáhnout povýšení v zaměstnání. Bude se vám to v tomto roce hodit víc než kdy jindy. Blíženci mají tu smůlu, že jsou rozdvojeným znamením a střídavě převládá jedna nebo druhá osobnost, ukrytá v duši tohoto zrozence. Už teď jste náchylní k depresím a letošní rok s vámi pořádně zacloumá. Než se rozhodnete co a jak, počítejte v duchu do deseti, hodně spěte a odpočívejte. Zkuste také meditaci v rytmu relaxační hudby: pročistí mysl a pomůže vám utřídit myšlenky. Budete potřebovat jasnou hlavu.

Numerologie – číslo 8

Numerologie je svět čísel, kde každé číslo má svůj magický význam, který je neměnný. A skutečně jsou čísla, která jsou silná, jiný naopak citlivá a i to, kdy se narodíme, nás dostatečně ovlivní i v dalším životě. Numerologie je zajímavou a také zábavnou vědou, která získává stále větší popularitu.

PARTNER PODLE HVĚZD - STŘELEC

STŘELEC JE SVŮDCE A LOVEC

Lov je pro něj zábava a ulovení takového Lva může považovat za životní triumf. Mít totiž stejné sny a navíc vůli a chuť je realizovat – co víc si můžete přát? Tomuto spojení by se mělo dařit na všech frontách. Občas se může vyskytnout, následovaný bojem, ale pak se vše uklidní. Oba dva jsou schopni uznat porážku a přijmout roli poraženého. Vědí totiž, že to nebude na dlouho: jen spolu jsou silní, dokážou budovat a stavět, tvořit a měnit. Umění rychlého odpuštění se oběma báječně hodí. Střelec však neprahne jen po lovu: má rád i lásku a to především fyzickou. To Lev uvítá s otevřenou náručí, v tomto svazku mají své významné místo i děti. Lev chce zanechat nástupce, který usedne na pomyslný trůn jeho rodu a Střelec zase prahne po učni, který by převzal jeho řemeslo. Jsou schopni vybudovat rodinu, zabezpečit ji a cílevědomě vést děti ke studiím.