Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.

Jak je to tedy po novém?

Kozoroh 20. 1. - 16. 2. , Vodnář 16. 2. - 11. 2., Ryby 11. 3. - 18. 4.. Beran 18. 4. - 13. 4., Býk 13. 5. - 21. 6., Blíženci 21. 6 - 20. 7., Rak 20. 7. - 10. 7., Lev 10. 8. - 16. 9., Panna 16. 9. - 30. 10., Váhy 30. 10. - 23. 11., Štír 23. 11. - 29. 11., Hadonoš 29. 11. - 17.12. a Střelec 17. 12. - 20. 1.

Charakteristika Hadonoše

Hadonoš je muž nesoucí hada. V minulosti byl považován za Asklépia, boha lékařství, který měl tu schopnost vzkřísit mrtvé. Sumerové tohoto boha nazývali bohem moudrosti a magie Enki a pro Egypťany šlo o Imhotepa. Podle židů pak šlo o Josefa. Jeho symbolem je pak písmeno U překryté vlnovkou. Nutno také říct, že neznámý nebyl ani pro Babyloňany, kteří se však rozhodli jej do zvěrokruhu nezařadit.

Lidé narozeni v období mezi 29. 11. a 17. 12., se vyznačují vlastnostmi, které platí pro Střelce i Štíra. Jde o lidi toužící po míru a harmonii, vyšším vzdělání a moudrosti, jsou velice ambiciózní, intuitivní, vynalézaví a poetičtí. Mají však nepřátele v rodinných kruzích i tajné nepřátele, o nichž nemají tušení. Rádi mají zářivé barvy, složité vzory, kostkovanou látku. Někteří z nich jsou přímo povoláni dělat dobro, ale jelikož jsou hadonoši nositelem extrémů, v opačném smyslu konají pravý opak. Nebojí se autorit, přitahují štěstí sobě i okolí anebo jsou extrémně slabí, hloupí, plni chmur a nosí sobě i jiným jen pláč a neštěstí. Ne každý z nich dokáže využít svůj dar. Často jsou nuceni pálit mosty, aby opět mohli povstat jako Fénixové z popela. Táhnou si svým životem řadu zcela nevysvětlitelných událostí, kterým se však nemohou vyhnout. Mají poměrně malý vliv na ovlivnění svého osudu. V pozitivním případě jim to umožní naučit se spoustu věcí, které je rozvinou a pomohou jim stát se lepšími. Svůj život užívají plnými doušky. Milují cestování a dobrodružství. V případě nebezpečných a život ohrožujících situací, jsou to obvykle oni, kdo jako jediní zázračně vyváznou živí a mnohdy i bez škrábnutí. Spoléhají samy na sebe. Žijí dvojím životem. Mají problém vzdát se věcí i vztahů které již nefungují. Nedokáží být jen tak v poklidu a odpočívat.

Závěrem je nutno říct, že astrologové vše důkladně probrali a došli k závěru, že 12 stávajících znamení horoskopů funguje a můžete se na ně spolehnout. Je tomu tak proto, že pro výpočty horoskopů se neužívají pouze pohyby Slunce ve znameních a také souhvězdí, ale i rovnodennosti a slunovraty, které se během let mění. Takže si s Hadonošem příliš hlavu nelámejte, berte to jako perličku a berte horoskopy tak, jak jsou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vařte podle hvězd: ohnivá znamení

Trápí vás špatné zažívání, nadváha, nedaří se vám snížit krevní cukr nebo trpíte nechutenstvím? Možná jen konzumujete nesprávné potraviny. Je všeobecně známo, že hvězdná znamení ovlivňují náš charakter, jednání či přístup k životu. Málokdo však ví, že vliv hvězd může ovlivnit chod i celého těla. A protože zdraví a správné fungování naší fyzické schránky je ovlivněno nejen vrozenými dispozicemi, ale také ve velké míře stravou a živinami, jež tělu dopřáváme, měli bychom vědět, jak dosáhnout harmonie ve složení přijímané potravy. Zdraví těla se projeví nejen uvnitř, ale i na venek a hlavně je odrazem duševní pohody nebo naopak nestability, což může vést až ke kolapsu a zhroucení.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.

HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.