Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.

Jak je to tedy po novém?

Kozoroh 20. 1. - 16. 2. , Vodnář 16. 2. - 11. 2., Ryby 11. 3. - 18. 4.. Beran 18. 4. - 13. 4., Býk 13. 5. - 21. 6., Blíženci 21. 6 - 20. 7., Rak 20. 7. - 10. 7., Lev 10. 8. - 16. 9., Panna 16. 9. - 30. 10., Váhy 30. 10. - 23. 11., Štír 23. 11. - 29. 11., Hadonoš 29. 11. - 17.12. a Střelec 17. 12. - 20. 1.

Charakteristika Hadonoše

Hadonoš je muž nesoucí hada. V minulosti byl považován za Asklépia, boha lékařství, který měl tu schopnost vzkřísit mrtvé. Sumerové tohoto boha nazývali bohem moudrosti a magie Enki a pro Egypťany šlo o Imhotepa. Podle židů pak šlo o Josefa. Jeho symbolem je pak písmeno U překryté vlnovkou. Nutno také říct, že neznámý nebyl ani pro Babyloňany, kteří se však rozhodli jej do zvěrokruhu nezařadit.

Lidé narozeni v období mezi 29. 11. a 17. 12., se vyznačují vlastnostmi, které platí pro Střelce i Štíra. Jde o lidi toužící po míru a harmonii, vyšším vzdělání a moudrosti, jsou velice ambiciózní, intuitivní, vynalézaví a poetičtí. Mají však nepřátele v rodinných kruzích i tajné nepřátele, o nichž nemají tušení. Rádi mají zářivé barvy, složité vzory, kostkovanou látku. Někteří z nich jsou přímo povoláni dělat dobro, ale jelikož jsou hadonoši nositelem extrémů, v opačném smyslu konají pravý opak. Nebojí se autorit, přitahují štěstí sobě i okolí anebo jsou extrémně slabí, hloupí, plni chmur a nosí sobě i jiným jen pláč a neštěstí. Ne každý z nich dokáže využít svůj dar. Často jsou nuceni pálit mosty, aby opět mohli povstat jako Fénixové z popela. Táhnou si svým životem řadu zcela nevysvětlitelných událostí, kterým se však nemohou vyhnout. Mají poměrně malý vliv na ovlivnění svého osudu. V pozitivním případě jim to umožní naučit se spoustu věcí, které je rozvinou a pomohou jim stát se lepšími. Svůj život užívají plnými doušky. Milují cestování a dobrodružství. V případě nebezpečných a život ohrožujících situací, jsou to obvykle oni, kdo jako jediní zázračně vyváznou živí a mnohdy i bez škrábnutí. Spoléhají samy na sebe. Žijí dvojím životem. Mají problém vzdát se věcí i vztahů které již nefungují. Nedokáží být jen tak v poklidu a odpočívat.

Závěrem je nutno říct, že astrologové vše důkladně probrali a došli k závěru, že 12 stávajících znamení horoskopů funguje a můžete se na ně spolehnout. Je tomu tak proto, že pro výpočty horoskopů se neužívají pouze pohyby Slunce ve znameních a také souhvězdí, ale i rovnodennosti a slunovraty, které se během let mění. Takže si s Hadonošem příliš hlavu nelámejte, berte to jako perličku a berte horoskopy tak, jak jsou.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kdy je ta nejvhodnější doba pro svatbu podle horoskopu

Podle někoho nenastane ten správný okamžik pro vstup do manželství, jiní si myslí, že tomu tak je kdykoliv (čím dříve, tím lépe). Správný výběr data svatby je bezesporu důležitý, protože může ovlivnit celý vztah, víte však, jak tomu mají jednotlivá znamení? Pokud netušíte, poradíme vám, třeba vám to pomůže ve vlastním rozhodování.

HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.

Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.