Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.

Jak je to tedy po novém?

Kozoroh 20. 1. - 16. 2. , Vodnář 16. 2. - 11. 2., Ryby 11. 3. - 18. 4.. Beran 18. 4. - 13. 4., Býk 13. 5. - 21. 6., Blíženci 21. 6 - 20. 7., Rak 20. 7. - 10. 7., Lev 10. 8. - 16. 9., Panna 16. 9. - 30. 10., Váhy 30. 10. - 23. 11., Štír 23. 11. - 29. 11., Hadonoš 29. 11. - 17.12. a Střelec 17. 12. - 20. 1.

Charakteristika Hadonoše

Hadonoš je muž nesoucí hada. V minulosti byl považován za Asklépia, boha lékařství, který měl tu schopnost vzkřísit mrtvé. Sumerové tohoto boha nazývali bohem moudrosti a magie Enki a pro Egypťany šlo o Imhotepa. Podle židů pak šlo o Josefa. Jeho symbolem je pak písmeno U překryté vlnovkou. Nutno také říct, že neznámý nebyl ani pro Babyloňany, kteří se však rozhodli jej do zvěrokruhu nezařadit.

Lidé narozeni v období mezi 29. 11. a 17. 12., se vyznačují vlastnostmi, které platí pro Střelce i Štíra. Jde o lidi toužící po míru a harmonii, vyšším vzdělání a moudrosti, jsou velice ambiciózní, intuitivní, vynalézaví a poetičtí. Mají však nepřátele v rodinných kruzích i tajné nepřátele, o nichž nemají tušení. Rádi mají zářivé barvy, složité vzory, kostkovanou látku. Někteří z nich jsou přímo povoláni dělat dobro, ale jelikož jsou hadonoši nositelem extrémů, v opačném smyslu konají pravý opak. Nebojí se autorit, přitahují štěstí sobě i okolí anebo jsou extrémně slabí, hloupí, plni chmur a nosí sobě i jiným jen pláč a neštěstí. Ne každý z nich dokáže využít svůj dar. Často jsou nuceni pálit mosty, aby opět mohli povstat jako Fénixové z popela. Táhnou si svým životem řadu zcela nevysvětlitelných událostí, kterým se však nemohou vyhnout. Mají poměrně malý vliv na ovlivnění svého osudu. V pozitivním případě jim to umožní naučit se spoustu věcí, které je rozvinou a pomohou jim stát se lepšími. Svůj život užívají plnými doušky. Milují cestování a dobrodružství. V případě nebezpečných a život ohrožujících situací, jsou to obvykle oni, kdo jako jediní zázračně vyváznou živí a mnohdy i bez škrábnutí. Spoléhají samy na sebe. Žijí dvojím životem. Mají problém vzdát se věcí i vztahů které již nefungují. Nedokáží být jen tak v poklidu a odpočívat.

Závěrem je nutno říct, že astrologové vše důkladně probrali a došli k závěru, že 12 stávajících znamení horoskopů funguje a můžete se na ně spolehnout. Je tomu tak proto, že pro výpočty horoskopů se neužívají pouze pohyby Slunce ve znameních a také souhvězdí, ale i rovnodennosti a slunovraty, které se během let mění. Takže si s Hadonošem příliš hlavu nelámejte, berte to jako perličku a berte horoskopy tak, jak jsou.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Povolání podle znamení – Lev

Vhodné povolání pro Lva

Ohnivé znamení Lva je rozený vůdce. Proto uplatnění najde ve všech oborech, které k tomu mají blízko, jako je manažer, vedoucí pracovník, ale i temleader, dokonce jako politik, či ředitel společnosti. Znamení k tomu má hodně blízko, pokud tak bude posupně pracovat na svém rozvoji, pak nalezne uplatnění jako režisér, produkční nebo snad jakýkoli agent, který má svůj segment na starosti.

Jak si přivolat peníze

Trápí-li vás prázdné kapsy a po výplatě je jen pár dní, kdy se radujete z nabitých peněz, přičemž dále víte, že budete muset zaplatit povinné platby, čímž vám z měšce ubude značná část a pak už toho moc k užitku nezbývá. To nepůsobí rozhodně radost a pak je také nepříjemné období asi tří dalších týdnů, než se nového výplatního dne dočkáte.

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.