Jak se k sobě hodí Blíženci a Ryby?

Tento vztah bude velice klidný, zvláště, pokud se ti dva potkají po nějaké době, již v dospělém a vyspělém věku. Může jít klidně již o rozvedené partnery, protože již více vnímají to, co chtějí a co je důležité. Pak mohou tito dva vedle sebe fungovat velice spokojeně, harmonicky a rádi. Oba dva jsou totiž hodně vnímaví a tak jim neunikne sebemenší detail, který se může stát a pokazit tak skvělé partnerství.

Komunikace jako základ

Samozřejmě, že pokud jsou partnery v mladém věku, nemusí se rozcházet, aby načerpaly jiné zkušenosti a poté se k sobě vraceli. Kdepak, vše jde udělat a učinit snadno i tak. Je však zapotřebí, aby vždy tito dva spolu komunikovali, vyjadřovali se přesně, jasně a s přehledem. Problémy totiž mohou nastat v tom, kdo jak uvažuje. Oba vnímají jisté situace jinak a tak se může stát, že bez důležité verbální komunikace oba pochopí to po svém a pak zbytečně vznikají spory, které pak vedou k rozchodům.

Jsou protiklady

Blíženec ve vztahu dá hodně na vnímavost a to, jak celkově vnímá situaci, jak na něj co působí a s čím je možné podle něj se sžít a s čím už ne. Dají hodně a rozumové uvažování, kdežto Ryby jsou hodně citlivé, vnímají srdcem a pocity. Pokud se jim něco nelíbí, dají to najevo, třeba i nepřímo. Každopádně, ač jsou to odlišné polohy, pak se protiklady přitahují a v tomto ohledu to funguje obzvlášť dobře. Takže hlavu Brůhu a hlavně se nevzdávat, přece jen to může být pouhé nedorozumění.

Pozor na proměnlivost

Další vadou na kráse tohoto vztahu je proměnlivost nálad a také pochopení. Mohou mít spolu velkolepé plány a cíle, ale v každodenním životě jim může chybět praktičnost. Může jít prostě o návrhy povahy dost fantastické, které se ale nedají realizovat a tak vše upadá do depresivního stavu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - BLÍŽENCI

BLÍŽENEC POTŘEBUJE VZDUCH, ROZPROUDIT JEJ DOKÁŽE I OHEŇ

Vzdušná znamení jsou pro Blížence ideálními. Společné koníčky jim významně usnadní cestu životem a omezí Blížencovy sklony k nevěře a záletnictví. Myšlenkové názory sdílí s Váhou, která sdílí jeho nadšení pro cestování a umí unést i výkyvy nálad a deprese. Když jsou oba šťastní, je to přímo exploze serotoninu: umí se radovat jako žádná jiná dvojice pod slunce. Společně také rádi pomáhají a plánují akce, sbírky nebo dobrovolnické práce. Mají vyvinutý smysl pro solidaritu a jejich propojením se tento smysl zdvojnásobuje. Vynikající bude rovněž spojení s jiným Blížencem. Budete jako jedni z mála snášet své náladové změny a zvládnete je i krotit. Vzájemná blízkost bude lékem na všechny psychické a myšlenkové neduhy, jimiž trpíte. Problémem může být nadměrná podezíravost, které se nevyhnete, neboť víte, čeho jste sami schopní.

 

Jak se k sobě hodí Lev a Váhy

Partneři slunečních znamení jako je lev a váhy jsou dokonalým spojením už na první pohled. Jestliže se tito dva dají dohromady, stěží je něco jen tak rozdělí, protože jsou pro sebe navzájem tím dokonalým partnerem. Což vidí i okolí, a jejich lásku jim může jen tak tiše závidět. Budou mít spolu krásný vztah, plný úžasných momentů a překvapujících situací, jež povedou k lepším a lepším zítřkům.