Jak se k sobě hodí Lev a Kozoroh

Láska jako trám, se může zpočátku zdát. Bude to však běh na dlouhou trať, pokud budou chtít vztah zachránit. Jak Kozoroh, tak Lev jsou silné osobnosti, které se mohou navzájem podporovat, ale pozor, pokud se dostanou do sporů. Mají svoji hrdost i hlavu a to může nadělat pěknou neplechu, pokud budou stát proti sobě.

Umění vyjít s lidmi

Velkým umem jak Lva, tak Kozoroha je umění jednat s lidmi. Tudíž dost dobře vědí, jak co říci, aby se to líbilo. Takže začátek vztahu, první setkání je o skvělých momentech, které předčí snad všechna dosavadní očekávání. Obě znamení budou okouzlena a budou se těšit na další setkání.

Dokonalý pár

Po pár vydařených schůzkách nabudou dojmu, že skutečně našli toho pravého pro celý život. Bude to fungovat skutečně dlouho, ale jen za těch okolností pokud si předem stanové jisté meze. To může pak přejít ve skutečně dokonalou lásku na celý život a vzájemná tolerance pak způsobí, že i společné chvíle budou k nezaplacení a naprosto jedinečné.

Když to začne doutnat

Bohužel všechno má i své stinné stránky, a jestliže jsou oba dost vytížení, mohou začít na tom druhém hledat jen chyby a podezřívat se navzájem. Vznikne propast, která se bude nejspíše jen prohlubovat a povedou k záhubě. Oba, jak Lev, tak Kozoroh jsou dost vyspělé osobnosti, které se mohou pokusit najít společné řešení, které opět vztah oživí. Ale jen za předpokladu, že budou oba chtít.

Krásné poblouznění a jiskra

Co se sexuálního života týče, Lev a Kozoroh jsou ideálním spojením pro erotické hrátky. Mezi nimi to dost jiskří a vždy se dokážou navnadit na tu správnou vlnu, aby se jim podařilo to, oč usilují. Jenže to je tak jediné, co je může dlouhodobě spojovat. Obě znamení jsou dost ambiciózní a touží po úspěchu, budou si navzájem rivaly. Jakmile se vrhnou do souboje, všechno dobré mezi nimi pomine. Bohužel.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

HOROSKOP 2015 RYBY

Nastalo příhodné období pro vybudování dobrého zázemí a nastavení osobních priorit. Nemáte sice v lásce plánování a rádi se chlubíte tím, jak moc jste spontánní. Proč se ale stroze držet mýtů, který jste si kolem sebe vytvořily? Není přeci nic špatného udělat si plán a rozvahu. Bude více v klidu a můžete si ušetřit nervy i rozpočet. Zbavte se všeho, co škodí vám i okolí a je příčinou hádek. Pokud chcete investovat, vyhněte se umění, které sice zbožňujete, ale nemuselo by nést zisky. Investujte do pozemku nebo nemovitostí, Ceny začnou brzy stoupat, můžete vydělat pěkný balík. Pozor na další utrácení: vydělávejte pro to, abyste si zajistili dostatečnou rezervu pro sebe i své děti. Nerozhazujte ani tehdy, bude-li prostředků nadbytek.