Metody věštění budoucnosti z křišťálové koule

Zahledět se do budoucnosti je lákadlem, které přivádí pozornost již asi patnáct století, dle dochovaných dokumentů. Obecně věštění z křišťálové koule nejen že je samo o sobě zajímavé, ale také atraktivní třeba jen z estetické stránky. Možná právě pro to, se o tuto techniku mnoho lidí zajímá a chce si nechat budoucnost od znalce, věštitele vyčíst, předpovědět.

Historie věštění z křišťálové koule

Věštění z křišťálové koule je opravdu stará metoda, která se ale používala snad po celém světě. Zmínky jsou nejen z pátého století na území Evropy, ale i Severní Ameriky, Asie a dalších koutů světa. V minulosti byla metoda zakazována, především jako nástroj čarodějnictví od inkvizice. Nicméně zakázané ovoce vždy chutná nejlépe, a tak se metoda věštění budoucnosti z křišťálové koule dochovala až do dnešních dnů.

Jaká koule na věštění?

Dokonalá křišťálová koule, používaná k předvídání budoucnosti, by měla mít jisté parametry. Průměr asi deset centimetrů, materiál je nejlepší klasické sklo, tedy koule skleněná. Důležité je, aby neměla žádný kaz, byla bez porušení, tudíž bez škrábanců, ale i bublin atd.

Před věštěním z koule

Důležité je vědět, že kouli, ze které se věští, může uchopit jen věštec. Nikdo jiný a také je nutné před prvním věštěním provést rituál v podobě očisty. Kouli umýt v octové vodě a vyleštit sametem. Kouli pak uchovávejte někde v přítmí, nejlépe v krabici, nebo jiné schránce, a zabalenou ideálně do tmavé látky. Jediné světlo, kterému je možno vystavit kouli, je měsíční.

Potřeby k věštění

Nutné je také mít kouli umístěnou na podstavci, spolu se dvěma svícny. Při věštění je nutné je mít tak, aby se světlo odráželo v křišťálové kouli. Svícny samozřejmě musí být opatřeny svíčkami, jinak to nepůjde.

Při věštění je důležitá představivost a soustředění. Na otázky, které si chcete zodpovědět je potřeba se pekelně soustředit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.

Výklad tarotu – kolo štěstěny

Karty tarotu jsou populární pro formu zábavy, ale i skutečné předpovědi budoucnosti. Kartářky na celém světě s nimi pracují po několik století a karty jsou stále hodně oblíbené. Celkově je v balíčku 78 karet, jež jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. První jmenovaná má ve svém obsahu 22 karet, malá arkána karet padesát šest.

Povolání podle znamení – Rak

Když se narodíme, je nám dán do vínku nejen genetický předpoklad, ale i vlastnosti osobnosti, na základě rozpoložení hvězd v momentu, kdy se narodíme. Proto jsou lidé, kteří mají nadání pro určitou činnost a v jiné jsou pozadu, kde zase jiní lidé excelují. Hvězdy nám tak určují, pro které povolání máme předpoklady vykonávat úspěšně a pak i ty méně úspěšné.