Metody věštění budoucnosti z křišťálové koule

Zahledět se do budoucnosti je lákadlem, které přivádí pozornost již asi patnáct století, dle dochovaných dokumentů. Obecně věštění z křišťálové koule nejen že je samo o sobě zajímavé, ale také atraktivní třeba jen z estetické stránky. Možná právě pro to, se o tuto techniku mnoho lidí zajímá a chce si nechat budoucnost od znalce, věštitele vyčíst, předpovědět.

Historie věštění z křišťálové koule

Věštění z křišťálové koule je opravdu stará metoda, která se ale používala snad po celém světě. Zmínky jsou nejen z pátého století na území Evropy, ale i Severní Ameriky, Asie a dalších koutů světa. V minulosti byla metoda zakazována, především jako nástroj čarodějnictví od inkvizice. Nicméně zakázané ovoce vždy chutná nejlépe, a tak se metoda věštění budoucnosti z křišťálové koule dochovala až do dnešních dnů.

Jaká koule na věštění?

Dokonalá křišťálová koule, používaná k předvídání budoucnosti, by měla mít jisté parametry. Průměr asi deset centimetrů, materiál je nejlepší klasické sklo, tedy koule skleněná. Důležité je, aby neměla žádný kaz, byla bez porušení, tudíž bez škrábanců, ale i bublin atd.

Před věštěním z koule

Důležité je vědět, že kouli, ze které se věští, může uchopit jen věštec. Nikdo jiný a také je nutné před prvním věštěním provést rituál v podobě očisty. Kouli umýt v octové vodě a vyleštit sametem. Kouli pak uchovávejte někde v přítmí, nejlépe v krabici, nebo jiné schránce, a zabalenou ideálně do tmavé látky. Jediné světlo, kterému je možno vystavit kouli, je měsíční.

Potřeby k věštění

Nutné je také mít kouli umístěnou na podstavci, spolu se dvěma svícny. Při věštění je nutné je mít tak, aby se světlo odráželo v křišťálové kouli. Svícny samozřejmě musí být opatřeny svíčkami, jinak to nepůjde.

Při věštění je důležitá představivost a soustředění. Na otázky, které si chcete zodpovědět je potřeba se pekelně soustředit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kdy je ta nejvhodnější doba pro svatbu podle horoskopu

Podle někoho nenastane ten správný okamžik pro vstup do manželství, jiní si myslí, že tomu tak je kdykoliv (čím dříve, tím lépe). Správný výběr data svatby je bezesporu důležitý, protože může ovlivnit celý vztah, víte však, jak tomu mají jednotlivá znamení? Pokud netušíte, poradíme vám, třeba vám to pomůže ve vlastním rozhodování.