Metody věštění budoucnosti z křišťálové koule

Zahledět se do budoucnosti je lákadlem, které přivádí pozornost již asi patnáct století, dle dochovaných dokumentů. Obecně věštění z křišťálové koule nejen že je samo o sobě zajímavé, ale také atraktivní třeba jen z estetické stránky. Možná právě pro to, se o tuto techniku mnoho lidí zajímá a chce si nechat budoucnost od znalce, věštitele vyčíst, předpovědět.

Historie věštění z křišťálové koule

Věštění z křišťálové koule je opravdu stará metoda, která se ale používala snad po celém světě. Zmínky jsou nejen z pátého století na území Evropy, ale i Severní Ameriky, Asie a dalších koutů světa. V minulosti byla metoda zakazována, především jako nástroj čarodějnictví od inkvizice. Nicméně zakázané ovoce vždy chutná nejlépe, a tak se metoda věštění budoucnosti z křišťálové koule dochovala až do dnešních dnů.

Jaká koule na věštění?

Dokonalá křišťálová koule, používaná k předvídání budoucnosti, by měla mít jisté parametry. Průměr asi deset centimetrů, materiál je nejlepší klasické sklo, tedy koule skleněná. Důležité je, aby neměla žádný kaz, byla bez porušení, tudíž bez škrábanců, ale i bublin atd.

Před věštěním z koule

Důležité je vědět, že kouli, ze které se věští, může uchopit jen věštec. Nikdo jiný a také je nutné před prvním věštěním provést rituál v podobě očisty. Kouli umýt v octové vodě a vyleštit sametem. Kouli pak uchovávejte někde v přítmí, nejlépe v krabici, nebo jiné schránce, a zabalenou ideálně do tmavé látky. Jediné světlo, kterému je možno vystavit kouli, je měsíční.

Potřeby k věštění

Nutné je také mít kouli umístěnou na podstavci, spolu se dvěma svícny. Při věštění je nutné je mít tak, aby se světlo odráželo v křišťálové kouli. Svícny samozřejmě musí být opatřeny svíčkami, jinak to nepůjde.

Při věštění je důležitá představivost a soustředění. Na otázky, které si chcete zodpovědět je potřeba se pekelně soustředit.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST PRVNÍ

Je zima roku 1970 a agent z realitní kanceláře předává klíče sympatickému manželskému páru. Roger a Carolyn Perronovi právě koupili svůj vysnění dům, majetek staré rodiny Arnoldových, na Round Top Road ve městě Harrisville, ležící na území státu Rhode Island. Je velký, prostorný a má v sobě cosi, co jej činí zvláštně přitažlivým. Historie této stavby sahá daleko do minulosti a starobylost z něj přímo čiší. Roger Perron později vypověděl, že je něco přímo nutilo dům koupit, jako by mu tuto děsivou koupi našeptávali snad sami duchové, kteří se ve stěnách domu těšili na své budoucí oběti. Když Carolyn poprvé překročila práh domu, ovanul ji nepopsatelný chlad. Chlad, který ve vteřině pronikl a zakousnul se do tkání a do masa, odkud putoval dál až k samému srdci. Cítila smutek a bolest, avšak Rogerovi se se svými pocity nikdy nesvěřila. Po dohodnutí obchodu jim realitní makléř podává ruku se slovy: „Ať se vám dobře bydlí. A nechejte první noc rozsvíceno, prý to přináší štěstí.“