Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.

Co karta znamená

Jakmile vyjde ve výkladu karta rytíře mečů, je to známkou, nebo spíše poukázáním na jistou osobu, která je určitě blízká tazatelovi, je – jak se říká – krevní skupina, ale i přesto hrozí konflikt. Možná právě z toho důvodu, jak se obě osoby znají. Je zde potřeba něčeho dosáhnout, zahájit protiúder, vyjasnit si nevyjasněné. Vyvine se potřeba náhlé a často i dost zvrácené potřeby změny.

Pozitivní významy karty

Pozor na možné a hrozící konflikty, hádky a rozpory. Vzniká ironie a jízlivost na základě nepříjemných událostí a vyjasňování doposud nevyjasněných situací. Najednou jakoby bylo zatouženo vše vyřešit, dospět do zdárného (nebo i nezdárného) konce. Silná touha ukončení toho všeho může vést ke ztroskotání možných obchodů i třeba možných vítězných situací. Rozhodně nic dobrého.

Negativní významy karty

V životě se nejspíš objeví osoba, která bude tazatele tyranizovat. Bude způsobovat těžkosti, úzkosti i bolesti. Rozhodně nic příjemného. Vzniká období hádek, tak trochu i války, soupeření kdo z koho, ale dost problematicky, protože jedinec je falešný přítel, využije možností, které mu tazatel sám nabídne. Osoba je dost ambiciózní, nezdráhá se udělat podraz, aby dosáhla svého.

Obecně význam karty

Pakliže karta vyjde jako rada, pak je nutné být ve svém okolí obezřetný a jen tak někomu něco nesvěřovat. Naopak střežit své myšlenky i cíle, protože i dle zdání velice dobrý přítel, může zaútočit a tak působit nepříjemnosti. Na to je potřeba dát skutečný pozor.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HVĚZDNÁ ZNAMENÍ PODLE EGYPŤANŮ

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.