Magie svíček

K magii patří svíce odjakživa, přesněji asi od doby, kdy docházelo k rituálům uctívání ohně. Tehdy se k očištění domova užíval oheň, jenž měl tu moc likvidovat nečisté síly a negativní energii. Později se k těmto rituálům začaly užívat svíce. Proto plameny svící v sobě skrývají ohromnou moc a představují dodnes velmi důležitou součást těch nejrůznějších obřadů, rituálů a magického čarování.

Svíčky symbolizují mír, klid, ticho, upokojení ducha, čistotu, nevinnost i ochranu, jež vyjadřuje cestu k Bohu a duševní cestu. Chcete užívat svíce při rituálech? Je přitom zapotřebí dodržovat určitá pravidla.

Pravidla při užívání rituálních svíček

Rituální svíce by měla bát dlouhá a štíhlá v určité barvě, kterou si vyberete podle toho, jakému účelu ji chcete zasvětit. Aby byla magická síla zapálené svíce účinná, nepoužívejte ji pak už k něčemu jinému. Výběr barvy svíčky je velmi důležitý, protože se po zapálení uvolňuje do prostoru a působí na okolí.

Svíčku zapalujte na tom místě, kde může přinést teplo, zdraví, štěstí a lásku. Před zapálením takovéto svíčky je nutné ji také obřadně očistit. Užít k tomu můžete kvalitní olivový olej.

Pokud chcete sílu svíčky ještě ještě více umocnit, vyryjte svůj magický záměr v podobě krátkého slova do vosku svíčky. Při vyslovování přání buďte vždy pozitivní, mějte hezké myšlenky a volte k tomu i pěkná slova. Jen tak nabudou skutečnosti.

Takto připravenou svíčku zapalte na obřadním místě, které jste předem vykropili slanou vodou. Sedněte si k ní a rozjímejte u ní nad svým přáním. Svíci můžete nechat dohořet do konce nebo ji zhasit a několikrát po sobě opakovat, dokud neshoří. Zapamatujte si také, že rituální svíčka se nikdy nesfoukává.

Rituální svíce nikdy neužívejte k tomu, abyste s jejich pomocí zasáhli do svobodné vůle jiného člověka.

Výběru barev rituálních svící se budeme věnovat v jednom z následujících článků.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 8

Numerologie je svět čísel, kde každé číslo má svůj magický význam, který je neměnný. A skutečně jsou čísla, která jsou silná, jiný naopak citlivá a i to, kdy se narodíme, nás dostatečně ovlivní i v dalším životě. Numerologie je zajímavou a také zábavnou vědou, která získává stále větší popularitu.

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.