Magie svíček

K magii patří svíce odjakživa, přesněji asi od doby, kdy docházelo k rituálům uctívání ohně. Tehdy se k očištění domova užíval oheň, jenž měl tu moc likvidovat nečisté síly a negativní energii. Později se k těmto rituálům začaly užívat svíce. Proto plameny svící v sobě skrývají ohromnou moc a představují dodnes velmi důležitou součást těch nejrůznějších obřadů, rituálů a magického čarování.

Svíčky symbolizují mír, klid, ticho, upokojení ducha, čistotu, nevinnost i ochranu, jež vyjadřuje cestu k Bohu a duševní cestu. Chcete užívat svíce při rituálech? Je přitom zapotřebí dodržovat určitá pravidla.

Pravidla při užívání rituálních svíček

Rituální svíce by měla bát dlouhá a štíhlá v určité barvě, kterou si vyberete podle toho, jakému účelu ji chcete zasvětit. Aby byla magická síla zapálené svíce účinná, nepoužívejte ji pak už k něčemu jinému. Výběr barvy svíčky je velmi důležitý, protože se po zapálení uvolňuje do prostoru a působí na okolí.

Svíčku zapalujte na tom místě, kde může přinést teplo, zdraví, štěstí a lásku. Před zapálením takovéto svíčky je nutné ji také obřadně očistit. Užít k tomu můžete kvalitní olivový olej.

Pokud chcete sílu svíčky ještě ještě více umocnit, vyryjte svůj magický záměr v podobě krátkého slova do vosku svíčky. Při vyslovování přání buďte vždy pozitivní, mějte hezké myšlenky a volte k tomu i pěkná slova. Jen tak nabudou skutečnosti.

Takto připravenou svíčku zapalte na obřadním místě, které jste předem vykropili slanou vodou. Sedněte si k ní a rozjímejte u ní nad svým přáním. Svíci můžete nechat dohořet do konce nebo ji zhasit a několikrát po sobě opakovat, dokud neshoří. Zapamatujte si také, že rituální svíčka se nikdy nesfoukává.

Rituální svíce nikdy neužívejte k tomu, abyste s jejich pomocí zasáhli do svobodné vůle jiného člověka.

Výběru barev rituálních svící se budeme věnovat v jednom z následujících článků.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

ODLEJTE SI KUS SVÉ BUDOUCNOSTI – VĚŠTBA POMOCÍ VOSKU JE IN

Nejen pomocí kyvadel a karet se dá zjistit budoucnost. Do módy se opět vrací stará metoda, kterou hojně využívaly naše babičky a babičky jejich babiček: věštba z voskovek neboli pravých svící. V dřívějších dobách existovalo mnoho druhů svíček a každá se užívala k jiné příležitosti. Podle toho, u jaké příležitosti byly zapáleny, také určovaly druh věštby. Svíce se zapalovaly při svátcích, mších, úmrtích i narozeních, doprovázely člověka ve tmě a to ať už v té noční nebo tehdy, kdy jeho život pohasl. Světlo bylo odedávna jakýmsi prostředkem ochrany a komunikace mezi Bohem a člověkem. Také pohanští Slované věřili v čarovnou moc ohně a světla. Zkuste to taky a posviťte si na to, co vás čeká a nemine.

Jak si přičarovat pravou lásku

Vztahy, láska a partnerství je to, co nás v životě hodně zajímá, k čemu směřujeme a co prakticky i celý život hledáme. Bohužel ne vždy se nám podaří narazit na toho pravého, tu pravou ihned napoprvé, občas se prostě láska vytratí, nebo vůbec nepropukne. To je prostě život a s tím je se nutno smířit.