Víte, jaké předpovědi se již dočkaly svého naplnění?

Nemusíte být fandou horoskopů a i na astrologii se můžete dívat skepticky, ale přesto stojí za zamyšlení, jaktože někdo mohl v minulosti přesně vědět to, co se teprve stane?

 

Jako třeba to, že s příchodem Psa čínské horoskopy předvídaly třenice mezi Severní Koreou a Amerikou? Provokace obou stran proběhla hned v květnu. A i když se zdá, že by mohlo dojít po jednání s Kim Jong Unem ke smíru, nebude tomu tak. Jde o velký omyl a jen o klid před bouří, která brzy ukáže, co všechno dovede. Korea se chce předvést v plné síle. Chce šokovat celý svět. A rozhodně by svět neměl být naivní, že by zde došlo k útlumu tvorby jaderných zbraní. Severní Korea je milovníkem her a hraje si. Hvězdy zde však ukazují, že zde každý z nich dostane to, co chtěl a také za své chování stejně zaplatí. Inu, co jsi zasel, to sklidíš…

A co jinak?

Víte, že i Britský Brexit byl hodně ožehavým želízkem celé řady astrologů celého světa? Ano, i on nastal přesně podle předpovědí. Brexit bude pro Brity zlomovým momentem a od této události se pro zemi začnou psát nové dějiny.

 A co nás ještě podle předpovědí slavných věštců v tomto roce čeká?

No, zdá se, že nic dobrého. Pořád ve vzduchu visí damoklův meč v hrozbě třenic s migranty, jejichž příchod stále ještě neustal. Nejvíce problémů však vznikne potom, co se jim evropské hranice skutečně uzavřou. Podle peruánského proroka Ricarda Salazara právě pak začnou válečné konflikty, do nichž se nechá zatáhnout Čína, Japonsko, Rusko i USA, čímž vznikne třetí světová válka. Nejděsivější je však pro Evropany Nostrdamova věštba, která slibuje muslimského vládce, který se na svůj post dostane počátkem 21. století. Jde o vládce, který bude novým Hitlerem, sjednotí muslimské země a bude vládnout na území od severní Afriky až po Střední Asii. Začne bouři v Evropě a nastane doba, která bude spojena s vojenskými zásahy, pošpiňováním, odstraňováním nepohldných, vraždami a jinými zločiny. Jeho touha po moci je ohromná a postupně se stane nepřítelem všech lidí. No, doufejme, že tato předpověď se skutečně nenaplní.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vařte podle hvězd: vzdušná znamení

Vzdušná znamení berou jídlo jako rituál: jeho účel je sice v jádru světský, ale ve skutečnosti jej vnímají i jako prostředek pro setkávání a utužování dobrých vztahů. Nelze jim vyloženě vytknout, co jedí špatně ani určit přímo vhodné a vyloženě prospěšné potraviny. Vodnáři, Blíženci a Váhy jak bysmet jedí totiž úplně všechno.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

PARTNER PODLE HVĚZD - ŠTÍR

Když se jeden Štír rozhodne dobýt srdce druhého Štíra má velkou šanci, že se to podaří. Přesto, že oba uplatněnou taktiku znají, rádi podlehnout vášnivé hře a nechají se uvrhnout do víru lásky. Vědí, že si mohou navzájem dát to, po čem touží. Nikdy k sobě nemají zábrany, mohou se oddat sobě navzájem bez pocitu studu, což jiná znamení nedokáží. Přirozený ostych před Štírovou otevřeností mají totiž všechna ostatní znamení, leckdy je to samotný stud, kdo je uvrhne do nepochopení a vnitřního napětí. Rak a Ryby jsou na tom o něco lépe. Budou se na Štíra dívat především jako citlivého a vnímavého partnera a nakonec se dají přemluvit i ke společnému životu. Štír je rád obklopen krásou a vůní svého partnera. Přesto, že je mimořádně senzitivní, je spíše zvyklý brát než dávat a to mnohé odradí. Raci to ale dovedou skousnout a Ryby si tiše popláčou.