Víte, jaké předpovědi se již dočkaly svého naplnění?

Nemusíte být fandou horoskopů a i na astrologii se můžete dívat skepticky, ale přesto stojí za zamyšlení, jaktože někdo mohl v minulosti přesně vědět to, co se teprve stane?

 

Jako třeba to, že s příchodem Psa čínské horoskopy předvídaly třenice mezi Severní Koreou a Amerikou? Provokace obou stran proběhla hned v květnu. A i když se zdá, že by mohlo dojít po jednání s Kim Jong Unem ke smíru, nebude tomu tak. Jde o velký omyl a jen o klid před bouří, která brzy ukáže, co všechno dovede. Korea se chce předvést v plné síle. Chce šokovat celý svět. A rozhodně by svět neměl být naivní, že by zde došlo k útlumu tvorby jaderných zbraní. Severní Korea je milovníkem her a hraje si. Hvězdy zde však ukazují, že zde každý z nich dostane to, co chtěl a také za své chování stejně zaplatí. Inu, co jsi zasel, to sklidíš…

A co jinak?

Víte, že i Britský Brexit byl hodně ožehavým želízkem celé řady astrologů celého světa? Ano, i on nastal přesně podle předpovědí. Brexit bude pro Brity zlomovým momentem a od této události se pro zemi začnou psát nové dějiny.

 A co nás ještě podle předpovědí slavných věštců v tomto roce čeká?

No, zdá se, že nic dobrého. Pořád ve vzduchu visí damoklův meč v hrozbě třenic s migranty, jejichž příchod stále ještě neustal. Nejvíce problémů však vznikne potom, co se jim evropské hranice skutečně uzavřou. Podle peruánského proroka Ricarda Salazara právě pak začnou válečné konflikty, do nichž se nechá zatáhnout Čína, Japonsko, Rusko i USA, čímž vznikne třetí světová válka. Nejděsivější je však pro Evropany Nostrdamova věštba, která slibuje muslimského vládce, který se na svůj post dostane počátkem 21. století. Jde o vládce, který bude novým Hitlerem, sjednotí muslimské země a bude vládnout na území od severní Afriky až po Střední Asii. Začne bouři v Evropě a nastane doba, která bude spojena s vojenskými zásahy, pošpiňováním, odstraňováním nepohldných, vraždami a jinými zločiny. Jeho touha po moci je ohromná a postupně se stane nepřítelem všech lidí. No, doufejme, že tato předpověď se skutečně nenaplní.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.

Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.