Numerologie – číslo 2

Populární naukou o významu čísel je numerologie, na kterou se s žádostí o výklad charakteristiky osobnosti, ale i události nebo situace, obrací stále více osob. Jsou žádostiví dozvědět se, jak i třeba nejen datum narození, ale i jméno, může ovlivnit charakter jedince. A že to má velký význam.

Charakteristika čísla dva

Dvojka sice může být poněkud nelichotivá, pokud jde o označení, ale rozhodně není žádným outsiderem, jak by se dle jména mohlo zdá. To, že je někdo dvojka, neznačí v numerologii rozhodně žádnou katastrofu. Naopak jde o osoby, vnitřně vyrovnané a soucitné. Není snad lepšího posluchače, rádce a kamaráda, než je osoba s číslem dva.

Ohleduplnost a soucit především

Velkou výhodou dvojek je především to, že dokážou perfektně naslouchat, jsou neuvěřitelně pozorné a vnímavé. Navíc rozumí i lidským citům, takže dokážou skvěle vycítit i to, kdy se zrovna někdo necítí nejlépe, umí se vcítit do pocitů jiných. Základem charakteru dvojek je i neuvěřitelná ohleduplnost vůči všemu v okolí, a sociální cítění. Dvojky jsou prostě nejlepšími přáteli pro všechny.

Intuice a rovnováha

A i když jsou dokonale soucitné, pak rozhodně dvojky nejsou osoby citově slabé. Naopak jsou hodně vnitřně vyrovnané a jejich předností je precizní diplomacie, se kterou dokážou vystupovat i urovnávat spory, roztržky. Dvojky mají hodně silně vyvinutou intuici, takže i předem dokážou zabránit nepříjemným událostem. A to je něco, co je odděluje od ostatních dost znatelně.

Opatrnost a váhavost

Občas jsou však dvojky příliš přízemní a to je pak stojí třeba i možnost dokázat posunout se vysoko, získat to, po čem touží. Dvojky se totiž spíše staví do pozice obětního beránka a jsou hodně opatrné a před uskutečněním nějaké akce dost váhat. Trápí se často i tok protichůdných myšlenek, kterých se jen tak zbavit nedokážou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.

Místa s pozitivní energií

Jistě se vám již někdy stalo, že jste přišli na nějaké místo a pocítili něco zvláštního. Někdy je to mrazení, někdy místo doslova bere dech, cítit můžete i chvění nebo vibraci. Dané místo vás uklidňuje, uvolňuje, nabíjí, dává vám pocit harmonie, naplňuje vás pocitem štěstí, hřeje vás nebo vám umožňuje zažít pocit euforie. Jde o místo plné spirituality, kreativity, inspirace. Je to místo s pozitivní energií.

Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.