Základní pravidla čarodějnictví

Jednadvacáté století je nakloněno k čarodějnictví ve velké podstatě jinak, než tomu bylo v sedmnáctém století, kdy probíhaly čarodějnické procesy. Inkvizice, jak už mnozí dnes vědí, byla namířena proti všem, kdo by se snad chtěl vzepřít těm, co ji prováděli. Otřesná doba s ještě otřesnějším příběhem je dnes minulostí a k čarodějnictví dnes mohou přilnout prakticky všichni, co mají o něco podobného zájem. Možná z důvodu volného času, ale také zajímavostí. Nutno však dodržovat základní pravidla čarodějnictví.

1. Co požadujeme?

To, že budeme chtít všechno a nejlépe hned rozhodně nepřinese nic dobrého. Vše musí mít jistý čas, intenzitu i vytrvalost. Bez toho to prostě nepůjde. Navíc je nutno si skutečně ujasnit, za čím jdeme a s čím se chceme spojit. Jinak to prostě nebude mít žádný valný úspěch. Nechtějme všechno, chtějme to opravdové.

2. Neubližovat

V žádném případě do tajů čarodějnictví nepatří ubližování. To už jsou čarodějky a čarodějové na scestí, jež si vybrali nedobrou cestu. Tímto směrem žádný správný čaroděj nesmí jít. S černou magií si nelze zahrávat, snadno se totiž může otočit proti vám. Zde je tedy nutno dávat opravdu dobrý pozor.

3. Trpělivost

Když se ihned nedaří to, co si přejeme, nezoufáme. Správná čarodějka je trpělivá a postupuje pomalu, krok za krokem. Unáhlené závěry nemají s čarodějnictvím nic společného. Jen postupně a pokorně jde za svým a to se také splní.

4. Víra

S trpělivostí ruku v ruce musí jít i víra v sebe samou, kdy věříme, že to, co si přejeme, k čemu směřujeme, se skutečně splní. To vyžaduje velké soustředění a práci sebe samého, protože jedině tak se může stát přání skutečností.

5. Pokora

vždy a za všech okolností je správná čarodějka pokorná, a střídmá i ve svých přáních. Hodně je důležité na tomto celém pracovat, a rozhodně svých schopností nevyužívat ve svůj prospěch i za cenu podvodů, vše se totiž vyjasní.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Karma v astrologii

O karmě se mluví na každém rohu, jen málokdo však ví, co ve skutečnosti znamená. Tedy pokud pomineme to, že pod karmou se schovává i název pro topné zařízení. Faktem ale je, že jistá spojitost zde je, také umí pořádně zatopit. Ve skutečnosti je však vysvětlení poněkud složitější. Karma představuje přírodní zákon příčiny a důsledku. V astrologii to pak znamená přenos toho, co jsme v minulosti vytvořili (dobré, ale zejména to zlé) do současných životů, v nichž se nám to v ještě větší míře vrací zpět.

Kirké, nejznámější antická čarodějnice

Krásná Kirké patří k těm nejznámějším a nejobávanějším čarodějnicím antické éry. Jde o dceru bohyně Hekaté, bohyně černé magie a boha slunce Hélia. Po otci tato čarodějka zdědila krásu a ladnost, po své matce pak zlou povahu. Vždy toužila po normálním životě, ale zároveň neodolala nutkání, aby používala svou magickou sílu.

Kategorie: Mystika

Vliv myšlenek na vlastní osud

Existují knihy, které publikují kouzelnou moc myšlenek tak, že pokud na něco usilovně myslíme, přejme si, pak se to stane skutečností. Někdo tvrdí, že jsou to bláboly, ale jsou i tací, kterým se jejich přání, ač byly často naprosto scestná a nemožná na splnění, pak se stala skutečností. Pro někoho je to velice podivné, pro jiné běžné. Skutečně to, jak myslíme, přemýšlíme, nás ovlivňuje jak v tom pozitivním, tak negativním slova smyslu.