Základní pravidla čarodějnictví

Jednadvacáté století je nakloněno k čarodějnictví ve velké podstatě jinak, než tomu bylo v sedmnáctém století, kdy probíhaly čarodějnické procesy. Inkvizice, jak už mnozí dnes vědí, byla namířena proti všem, kdo by se snad chtěl vzepřít těm, co ji prováděli. Otřesná doba s ještě otřesnějším příběhem je dnes minulostí a k čarodějnictví dnes mohou přilnout prakticky všichni, co mají o něco podobného zájem. Možná z důvodu volného času, ale také zajímavostí. Nutno však dodržovat základní pravidla čarodějnictví.

1. Co požadujeme?

To, že budeme chtít všechno a nejlépe hned rozhodně nepřinese nic dobrého. Vše musí mít jistý čas, intenzitu i vytrvalost. Bez toho to prostě nepůjde. Navíc je nutno si skutečně ujasnit, za čím jdeme a s čím se chceme spojit. Jinak to prostě nebude mít žádný valný úspěch. Nechtějme všechno, chtějme to opravdové.

2. Neubližovat

V žádném případě do tajů čarodějnictví nepatří ubližování. To už jsou čarodějky a čarodějové na scestí, jež si vybrali nedobrou cestu. Tímto směrem žádný správný čaroděj nesmí jít. S černou magií si nelze zahrávat, snadno se totiž může otočit proti vám. Zde je tedy nutno dávat opravdu dobrý pozor.

3. Trpělivost

Když se ihned nedaří to, co si přejeme, nezoufáme. Správná čarodějka je trpělivá a postupuje pomalu, krok za krokem. Unáhlené závěry nemají s čarodějnictvím nic společného. Jen postupně a pokorně jde za svým a to se také splní.

4. Víra

S trpělivostí ruku v ruce musí jít i víra v sebe samou, kdy věříme, že to, co si přejeme, k čemu směřujeme, se skutečně splní. To vyžaduje velké soustředění a práci sebe samého, protože jedině tak se může stát přání skutečností.

5. Pokora

vždy a za všech okolností je správná čarodějka pokorná, a střídmá i ve svých přáních. Hodně je důležité na tomto celém pracovat, a rozhodně svých schopností nevyužívat ve svůj prospěch i za cenu podvodů, vše se totiž vyjasní.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kávová sedlina? Naučte se v ní číst jako profesionál!

Milujete dobrou kávu a rádi si ji dopřáváte při četbě horoskopu nebo čtení o esoterice? Co spojit příjemné s užitečným a dopřát si lahodnou kávu a přitom se dozvědět co vás čeká? Káva je všemocná rostlina, která už po mnoho století, pomáhá v medicíně, povzbuzuje mysl i duši a slouží k výčtu budoucnosti. Naučit se číst v kávové sedlině můžete i vy.