Základní pravidla čarodějnictví

Jednadvacáté století je nakloněno k čarodějnictví ve velké podstatě jinak, než tomu bylo v sedmnáctém století, kdy probíhaly čarodějnické procesy. Inkvizice, jak už mnozí dnes vědí, byla namířena proti všem, kdo by se snad chtěl vzepřít těm, co ji prováděli. Otřesná doba s ještě otřesnějším příběhem je dnes minulostí a k čarodějnictví dnes mohou přilnout prakticky všichni, co mají o něco podobného zájem. Možná z důvodu volného času, ale také zajímavostí. Nutno však dodržovat základní pravidla čarodějnictví.

1. Co požadujeme?

To, že budeme chtít všechno a nejlépe hned rozhodně nepřinese nic dobrého. Vše musí mít jistý čas, intenzitu i vytrvalost. Bez toho to prostě nepůjde. Navíc je nutno si skutečně ujasnit, za čím jdeme a s čím se chceme spojit. Jinak to prostě nebude mít žádný valný úspěch. Nechtějme všechno, chtějme to opravdové.

2. Neubližovat

V žádném případě do tajů čarodějnictví nepatří ubližování. To už jsou čarodějky a čarodějové na scestí, jež si vybrali nedobrou cestu. Tímto směrem žádný správný čaroděj nesmí jít. S černou magií si nelze zahrávat, snadno se totiž může otočit proti vám. Zde je tedy nutno dávat opravdu dobrý pozor.

3. Trpělivost

Když se ihned nedaří to, co si přejeme, nezoufáme. Správná čarodějka je trpělivá a postupuje pomalu, krok za krokem. Unáhlené závěry nemají s čarodějnictvím nic společného. Jen postupně a pokorně jde za svým a to se také splní.

4. Víra

S trpělivostí ruku v ruce musí jít i víra v sebe samou, kdy věříme, že to, co si přejeme, k čemu směřujeme, se skutečně splní. To vyžaduje velké soustředění a práci sebe samého, protože jedině tak se může stát přání skutečností.

5. Pokora

vždy a za všech okolností je správná čarodějka pokorná, a střídmá i ve svých přáních. Hodně je důležité na tomto celém pracovat, a rozhodně svých schopností nevyužívat ve svůj prospěch i za cenu podvodů, vše se totiž vyjasní.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kruhy v obilí

Kruhy v obilí jsou zvláštními a velmi zajímavými útvary, které mají podobu geometrických obrazců, které jsou tvořené polehlými rostlinami obilí anebo jinou zemědělskou plodinou. vždy je obestíralo určité tajemství. Všeobecně, obrazce v obilí byly vždy spojeny s mimozemšťany i čarodějnicemi.

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 1.

Plánujete letos koupi domu a stále jste se ještě nerozhodli, jaký dům by byl pro vás ten pravý? Co takhle dům ve kterém straší! Spojené státy americké disponují doslova záplavou takovýchto domů a jsou trhem, který je připraven vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Existují přímo realitní kanceláře, které se prodejem strašidelných domů zabývají. Mohlo by se zdát, že tato úzce vyprofilovaná specializace nemusí nést, opak je ale pravdou: strašidelný dům je trhák, který se jednoduše prodává a proto neváhejte. Pokud se živíte jako spisovatel hororové literatury, naše nabídka vás jednoduše potěší.

Tajemství bezu

Černý bez patří k významným tuzemským léčivým rostlinám, jimž se přikládá i magická moc. Zajímavé u nich je, že se usadí pouze tam, kde se jí to samotné líbí. Zahradníci jej proto kupodivu dnes moc nemají rádi. V minulosti tomu však bylo úplně jinak. Inu, ne nadarmo se říkalo: “Před heřmánkem smekni a před bezem klekni”. Jde o lék proti devíti nemocem a v minulosti byl považován za bylinu magickou.

Kategorie: Esoterika a duchovní život Mystika Zdraví