Numerologie – číslo 1

Numerologie je populární nauka o významu čísel. Pracuje se s tím, že konkrétní číslo má vliv na osobnost, jeho charakter. Nejčastěji se stanoví podle data narození, ale i podle jména. Pokud je zapotřebí určit a předpovědět událost, je vhodné předem si nechat numerologem osud vypočítat. Každé číslo totiž má své specifikum.

Charakteristika čísla jedna

Kdo měl ve škole jedničky, byl prostě nejlepší. Podobně je to s významem numerologickým čísla jedna. Ať už vyjde jako věštba, nebo konkrétně označení, charakteristika, je potřeba si pamatovat, že jedničky jsou prostě pojem. Jsou stále vepředu, rozhodně nebudou jen někdo z davu. Číslo jedna propůjčuje charakter vůdčí osobnosti, která se jen tak nevzdává a je také hodně originální.

Tvořivost a ctižádostivost

Další velkou charakteristikou čísla jedna je tvořivost a ctižádostivost spojená s individualitou. Jedinec, který je „jedničkou“ bude vždy vyčnívat a rozhodně by měl rozvíjet svůj talent a kreativitu. Jedničky jsou dokonalé a jedinečné. Nikdo a nic není jako ony.

Hrdost a soběstačnost

Co je také nutné vyzdvihnout u osob, které jsou podle numerologického výkladu jedničkami, je i to, že jsou to osoby hrdé, nezávislé na nikom a také hodně bojovné. Nebojí se stát sami před celým davem, rády se odlišují a jsou neobyčejně soběstačné. Mají v sobě tolik vitality, že by ji mohly prodávat v hektolitrech, a stále by měly na odběr.

Samota a neschopnost spolupráce

Negativní vlastnosti jedniček je to, že přes svůj egoismus nejsou s to často pracovat v týmech, mají potřebu vynikat. Což je svádí k samotě, jsou tak často sami, izolovaní a mohou nabýt dojmu, že jsou nepotřebné. Jejich hrdost je tak velká, že často se ani nepřiznají, že je jim samotným smutno, raději nahodí silnou tvář bojovnosti. Také nejsou s to vyslechnout radu, většinou si prostě myslí své a také podle toho jednají.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Ryby?

Tento vztah bude velice klidný, zvláště, pokud se ti dva potkají po nějaké době, již v dospělém a vyspělém věku. Může jít klidně již o rozvedené partnery, protože již více vnímají to, co chtějí a co je důležité. Pak mohou tito dva vedle sebe fungovat velice spokojeně, harmonicky a rádi. Oba dva jsou totiž hodně vnímaví a tak jim neunikne sebemenší detail, který se může stát a pokazit tak skvělé partnerství.