Numerologie – číslo 1

Numerologie je populární nauka o významu čísel. Pracuje se s tím, že konkrétní číslo má vliv na osobnost, jeho charakter. Nejčastěji se stanoví podle data narození, ale i podle jména. Pokud je zapotřebí určit a předpovědět událost, je vhodné předem si nechat numerologem osud vypočítat. Každé číslo totiž má své specifikum.

Charakteristika čísla jedna

Kdo měl ve škole jedničky, byl prostě nejlepší. Podobně je to s významem numerologickým čísla jedna. Ať už vyjde jako věštba, nebo konkrétně označení, charakteristika, je potřeba si pamatovat, že jedničky jsou prostě pojem. Jsou stále vepředu, rozhodně nebudou jen někdo z davu. Číslo jedna propůjčuje charakter vůdčí osobnosti, která se jen tak nevzdává a je také hodně originální.

Tvořivost a ctižádostivost

Další velkou charakteristikou čísla jedna je tvořivost a ctižádostivost spojená s individualitou. Jedinec, který je „jedničkou“ bude vždy vyčnívat a rozhodně by měl rozvíjet svůj talent a kreativitu. Jedničky jsou dokonalé a jedinečné. Nikdo a nic není jako ony.

Hrdost a soběstačnost

Co je také nutné vyzdvihnout u osob, které jsou podle numerologického výkladu jedničkami, je i to, že jsou to osoby hrdé, nezávislé na nikom a také hodně bojovné. Nebojí se stát sami před celým davem, rády se odlišují a jsou neobyčejně soběstačné. Mají v sobě tolik vitality, že by ji mohly prodávat v hektolitrech, a stále by měly na odběr.

Samota a neschopnost spolupráce

Negativní vlastnosti jedniček je to, že přes svůj egoismus nejsou s to často pracovat v týmech, mají potřebu vynikat. Což je svádí k samotě, jsou tak často sami, izolovaní a mohou nabýt dojmu, že jsou nepotřebné. Jejich hrdost je tak velká, že často se ani nepřiznají, že je jim samotným smutno, raději nahodí silnou tvář bojovnosti. Také nejsou s to vyslechnout radu, většinou si prostě myslí své a také podle toho jednají.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Partnerský horoskop

Existuje celá řada horoskopů, které vám mohou odhalit budoucnoust, i to, jací jste. Jedním z nejoblíbenějších je partnerský horoskop, který zjišťuje, jak vypadají vztahy mezi jednotlivými lidmi. Také vás to zajímá? Chcete vědět, kdo se s kým přitahuje, s kým vám to poklape a koho si držet radši dále od těla? Anebo snad s kým byste měli spolupracovat? Pak se zajímejte o to, jak do sebe vaše horoskopy zapadají.

PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.

HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.