Když se okolo vás objevují neustále ta samá opakující se čísla

Stává se vám, že často vidíte tato čísla: 11:11, 12:12, 10:10, 22:22, 12:34, 2:22, 3:33, 4:44 nebo 5:55? Objevují se na těch nejméně obvyklých místech. Také jste se zamýšleli, zda je to skutečně jenom náhoda a co to ve skutečnosti znamená?

Podle numerologie i duchovních průvodců, se nám naše podvědomí snaží předat zprávu. Čím více čísel je v pořadí, tím významnější ta zpráva je a je důležitější je ji rozluštit.

 Významy opakujících se čísel

 000

9 je vlastně kruh, uzavřený a nekonečný. Představuje neomezenost i nový začátek. Pokud se objeví uprostřed děsného dne, připomínáte si, že kdykoli můžete začít zase od znova. 000 představují myšlenky, které přichází předtím, než učiníte první krok. Ujistěte se jestli vaše myšlenky nejsou příliš troufalé.

 111

Opakující se jedničky znamenají, že vaše myšlenky vytváří vaši skutečnost a projevují se v současnosti. Je to zpráva zaměřená na pozitivní smýšlení, pocity a emoce. Jsu to první kroky, které provádíte k vytvoření této reality. Je to seberealizace.

 222

Jste přesně tam, kde máte být. Vše funguje tak, jak má. A to i přesto, že možná nejste spokojeni. Vaše nespokojenost vás vede k něčemu lepšímu.

 333

Bez ohledu na to, co právě v životě děláte, máte podporu a ochranu všech, kteří si 333 prošli a vešli do další říše. 333 jsou symbolem podpory Otce, Syna i Ducha Svatého a dalších duchovních učitelů.

 444

444 nám připomínají ty, kteří vidí, jak tvrdě pracujete a nevzdáváte se. Jak jste usilovní a snažíte se docílit toho, co doopravdy chcete. 444 jsou symbolem vnitřní moudrosti, moudrosti srdce. Následujte ho. Pokud pochybujete a vidíte toto číslo, je to podnět k tomu, abyste to nevzdávali a pokračovali.

 555

Opakující pětky jsou spojeny se změnou, která právě probíhá anebo, která brzy nastabe. Je proto důležité, abyste zůstali s nohama pevně na zemi. Buďte pozitivní. Změnu vítejte. Nebojte se. Nebraňte se změně. Nechte ji prosvištět.

 666

Tři šestky jsou spojeny se satanem. V reálu to není zas až tak zlé. Upomínají nás, že naše morální a duchovní hodnoty předcházely těm hmotným. Pokud vidíte 666, věnujte pozornost svému smýšlení. Jsou skutečně v souladu s tím, co víte? A jste si jisti, že je to pravdivé? Pokud ne, zastavte se na chvíli a vše přehodnoťte.

 777

777 vás upomínají v tom, že některé věci jsou dané osudem. Nesnažte se mít za každou cenu vše pod kontrolou. Vše nejde ovládat. Přestaňte vše násilně korigovat. Je zcela normální, že na vše neznáte odpověď. Žijte’ Jste na správné cestě.

 888

Tři osmičky mají ohromnou duchovní vibraci. Nejspíše čerpáte hodně z materiálních zdrojů. Pokud ne, tak se vám možná naskytne příležitost, aby tomu tak bylo. 888 symbolizuje, že můžete mít vše, co chcete, pokud žijete způsobem, jenž podporuje vaše pocity vzrušení a radosti. Čím radostnější je vaše vibrace, tím větší je váš bankovní účet.

 999

Vidět číslo 999 předvídá konec jedné životní kapitoly. Brzy k tomu dojde. Tohle období může být spojeno s intenzivním obdobím transformace. Je to chvíle, kdy se můžete ledasčemu naučit. Všechno, co nepotřebujete a co můžete, je na čase opustit a jít dál. Jste připraveni začít novou kapitolu.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Věštění z křišťálové koule

Na našich stránkách jsme psali o těch nejrůznějších věšteckých metodách, jen o věštění z křišťálové koule prozatím nepadlo zatím ani slovo. Dnes to změníme, protože si jsme vědomi, že věštění z křišťálové koule je lákavým pohledem do budoucnosti. Pravda, i když k němu můžeme použít jakýkoliv zrcadlový povrch, křišťálová koule a zrcadlo je k tomuto aktu přeci jen nejlepší.

Tajemství bezu

Černý bez patří k významným tuzemským léčivým rostlinám, jimž se přikládá i magická moc. Zajímavé u nich je, že se usadí pouze tam, kde se jí to samotné líbí. Zahradníci jej proto kupodivu dnes moc nemají rádi. V minulosti tomu však bylo úplně jinak. Inu, ne nadarmo se říkalo: “Před heřmánkem smekni a před bezem klekni”. Jde o lék proti devíti nemocem a v minulosti byl považován za bylinu magickou.

Kategorie: Esoterika a duchovní život Mystika Zdraví