Když se okolo vás objevují neustále ta samá opakující se čísla

Stává se vám, že často vidíte tato čísla: 11:11, 12:12, 10:10, 22:22, 12:34, 2:22, 3:33, 4:44 nebo 5:55? Objevují se na těch nejméně obvyklých místech. Také jste se zamýšleli, zda je to skutečně jenom náhoda a co to ve skutečnosti znamená?

Podle numerologie i duchovních průvodců, se nám naše podvědomí snaží předat zprávu. Čím více čísel je v pořadí, tím významnější ta zpráva je a je důležitější je ji rozluštit.

 Významy opakujících se čísel

 000

9 je vlastně kruh, uzavřený a nekonečný. Představuje neomezenost i nový začátek. Pokud se objeví uprostřed děsného dne, připomínáte si, že kdykoli můžete začít zase od znova. 000 představují myšlenky, které přichází předtím, než učiníte první krok. Ujistěte se jestli vaše myšlenky nejsou příliš troufalé.

 111

Opakující se jedničky znamenají, že vaše myšlenky vytváří vaši skutečnost a projevují se v současnosti. Je to zpráva zaměřená na pozitivní smýšlení, pocity a emoce. Jsu to první kroky, které provádíte k vytvoření této reality. Je to seberealizace.

 222

Jste přesně tam, kde máte být. Vše funguje tak, jak má. A to i přesto, že možná nejste spokojeni. Vaše nespokojenost vás vede k něčemu lepšímu.

 333

Bez ohledu na to, co právě v životě děláte, máte podporu a ochranu všech, kteří si 333 prošli a vešli do další říše. 333 jsou symbolem podpory Otce, Syna i Ducha Svatého a dalších duchovních učitelů.

 444

444 nám připomínají ty, kteří vidí, jak tvrdě pracujete a nevzdáváte se. Jak jste usilovní a snažíte se docílit toho, co doopravdy chcete. 444 jsou symbolem vnitřní moudrosti, moudrosti srdce. Následujte ho. Pokud pochybujete a vidíte toto číslo, je to podnět k tomu, abyste to nevzdávali a pokračovali.

 555

Opakující pětky jsou spojeny se změnou, která právě probíhá anebo, která brzy nastabe. Je proto důležité, abyste zůstali s nohama pevně na zemi. Buďte pozitivní. Změnu vítejte. Nebojte se. Nebraňte se změně. Nechte ji prosvištět.

 666

Tři šestky jsou spojeny se satanem. V reálu to není zas až tak zlé. Upomínají nás, že naše morální a duchovní hodnoty předcházely těm hmotným. Pokud vidíte 666, věnujte pozornost svému smýšlení. Jsou skutečně v souladu s tím, co víte? A jste si jisti, že je to pravdivé? Pokud ne, zastavte se na chvíli a vše přehodnoťte.

 777

777 vás upomínají v tom, že některé věci jsou dané osudem. Nesnažte se mít za každou cenu vše pod kontrolou. Vše nejde ovládat. Přestaňte vše násilně korigovat. Je zcela normální, že na vše neznáte odpověď. Žijte’ Jste na správné cestě.

 888

Tři osmičky mají ohromnou duchovní vibraci. Nejspíše čerpáte hodně z materiálních zdrojů. Pokud ne, tak se vám možná naskytne příležitost, aby tomu tak bylo. 888 symbolizuje, že můžete mít vše, co chcete, pokud žijete způsobem, jenž podporuje vaše pocity vzrušení a radosti. Čím radostnější je vaše vibrace, tím větší je váš bankovní účet.

 999

Vidět číslo 999 předvídá konec jedné životní kapitoly. Brzy k tomu dojde. Tohle období může být spojeno s intenzivním obdobím transformace. Je to chvíle, kdy se můžete ledasčemu naučit. Všechno, co nepotřebujete a co můžete, je na čase opustit a jít dál. Jste připraveni začít novou kapitolu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.

HOROR V AMITYVILLE 3: Uzavření kruhu

Manžele Warrenovi se k případu nedostali náhodou. Vše bylo na popud New Yorské televizní stanice, která se o příběh začala zajímat. V podstatě jen reagovali na poptávku trhu, protože diváci byli chtivý příběhů o domě v Amityville. Všudypřítomná hrůza a zděšení kolem masového vyvraždění rodiny neutichali a lidé chtěli vědět víc. Možná je ale více nežli holá fakta zajímala duchařská historka a byli ochotni uvěřit všemu. Reportérka Laura Didio kontaktovala nejprve George Lutze a poté manžele Warrenovi. Ti na její žádost přijeli i s dalšími kolegy z řad spiritistů, okultistů a parapsychologů. Večer 6. března 1976 vstoupili společně dovnitř, aby začali s natáčením. „V tom domě bylo něco víc než jedna entita. Vlastně toho bylo mnohem víc. Jako byste stáli přímo nad pekelnou jámou. Popisovat to všechno nemá smysl. V každém případě, nešlo o klasický případ posedlosti, který jsme do té doby znali z praxe,“ komentuje události Lorraine.

Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.