Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Co karta znamená

Jedenáctá karta holí – páže holí, někdy také zvaná jako princezna holí, je kartou, která poukazuje na mladou osobu, často je to potomek tazatele. Může jít ale i o dětskou spontánnost, která ukazuje na odvahu, jakoby zbavení se potíží, brání všeho s nadhledem, nadšením i odvahou a entuziasmem.

Pozitivní významy karty

Jedná se o symbol odvahy, podnikavosti, i tvořivosti. Nenucené konverzace a snadné navazování vztahů. Pokud byl dříve nějaký problém, pak nyní je vše tak veselé, hravé a vede také k vášni, s duší dobrodruha. Ukazuje na možnost se rychle pro něco nadchnout, rozhodně nic nenechávat jen tak ležet ladem, ale ihned přistoupit k tvořivosti. Obecně je karta v pozitivním významu ukazatelem bezprostřednosti a radosti ze života.

Negativní významy karty

Pozor si jistě je dobré dát na podléhání povrchnosti a také uvěření klepům. Snadno se stane, že se k tomu inklinuje, vznikají pomluvy a špatné zprávy a to vlastně úplně zbytečně. Také pozor na urážky a nebezpečného nepřítele, který se však může tvářit jako hotový přítel. Ne nedůvěřivost, ale spíše se zaměřit na opatrnost.

Obecně význam karty

Jde o impuls, a to v jakémkoli podání. Páže holí je zkrátka nový vítr do plachet, i když zavádí na dobrá, či špatná místa. To už je jakoby vedlejší. Dostává se impulsu, který je ohnivý, iniciativní, ale také může představovat jisté komplikace, pokud věci zajdou dál, než by i měli. Ale impuls je, akorát že možná špatným směrem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

Magická moc kmínu

Semínka kmínu představují jedno z nejstarších užívaných evropských koření. Užívalo se už ve starověku. Neobejde se bez něj žádný dobrý chleba, brambory, omáčky, zelí, pečení i některé polévky. Stále patří k těm nejčastěji užívaným. Neužívá se však pouze v kuchyni, ale také i v medicíně a v magii.

Kategorie: Esoterika a duchovní život