Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Co karta znamená

Jedenáctá karta holí – páže holí, někdy také zvaná jako princezna holí, je kartou, která poukazuje na mladou osobu, často je to potomek tazatele. Může jít ale i o dětskou spontánnost, která ukazuje na odvahu, jakoby zbavení se potíží, brání všeho s nadhledem, nadšením i odvahou a entuziasmem.

Pozitivní významy karty

Jedná se o symbol odvahy, podnikavosti, i tvořivosti. Nenucené konverzace a snadné navazování vztahů. Pokud byl dříve nějaký problém, pak nyní je vše tak veselé, hravé a vede také k vášni, s duší dobrodruha. Ukazuje na možnost se rychle pro něco nadchnout, rozhodně nic nenechávat jen tak ležet ladem, ale ihned přistoupit k tvořivosti. Obecně je karta v pozitivním významu ukazatelem bezprostřednosti a radosti ze života.

Negativní významy karty

Pozor si jistě je dobré dát na podléhání povrchnosti a také uvěření klepům. Snadno se stane, že se k tomu inklinuje, vznikají pomluvy a špatné zprávy a to vlastně úplně zbytečně. Také pozor na urážky a nebezpečného nepřítele, který se však může tvářit jako hotový přítel. Ne nedůvěřivost, ale spíše se zaměřit na opatrnost.

Obecně význam karty

Jde o impuls, a to v jakémkoli podání. Páže holí je zkrátka nový vítr do plachet, i když zavádí na dobrá, či špatná místa. To už je jakoby vedlejší. Dostává se impulsu, který je ohnivý, iniciativní, ale také může představovat jisté komplikace, pokud věci zajdou dál, než by i měli. Ale impuls je, akorát že možná špatným směrem.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Postavení planet v horoskopu

Každý evropský horoskop je sestaven dle postavení planet na nebi v době narození. Je tomu tak proto, že v každém okamžiku stojí všechny planety v sluneční soustavě stojí na určitém stupni, jenž symbolizuje jedno znamení zvěrokruhu. Celková skladba pak významně ovlivňuje to, jací jste. Podle rozestavění se planety člení na osobní (Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše a Mars), společenské (Jupiter a Saturn) a transcendentní (Uran, Neptun a Pluto). Při tvorbě horoskopu je důležité sledovat postavení planet a jejich vzájemné vztahy. Při sestavování horoskopu je nezbytné všímat si i toho, jestli je planeta stacionární, retrográdní anebo direktní.

Henna

Již řadu tisíciletí, se zejména v asijských zemích (v Indii, Maroku, Pákistánu, Jemenu, Afghánistánu, Libyi, Súdánu, Íránu a Somálsku), pěstuje hennovník bílý, který se suší a drtí na jemný prášek zelené a hnědočervené barvy. Ten se pak pro velké množství pigmentů (zejména těch červených) užívá k barvení vlasů, nehtů, kůže, hedvábí a vlny.