Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Co karta znamená

Jedenáctá karta holí – páže holí, někdy také zvaná jako princezna holí, je kartou, která poukazuje na mladou osobu, často je to potomek tazatele. Může jít ale i o dětskou spontánnost, která ukazuje na odvahu, jakoby zbavení se potíží, brání všeho s nadhledem, nadšením i odvahou a entuziasmem.

Pozitivní významy karty

Jedná se o symbol odvahy, podnikavosti, i tvořivosti. Nenucené konverzace a snadné navazování vztahů. Pokud byl dříve nějaký problém, pak nyní je vše tak veselé, hravé a vede také k vášni, s duší dobrodruha. Ukazuje na možnost se rychle pro něco nadchnout, rozhodně nic nenechávat jen tak ležet ladem, ale ihned přistoupit k tvořivosti. Obecně je karta v pozitivním významu ukazatelem bezprostřednosti a radosti ze života.

Negativní významy karty

Pozor si jistě je dobré dát na podléhání povrchnosti a také uvěření klepům. Snadno se stane, že se k tomu inklinuje, vznikají pomluvy a špatné zprávy a to vlastně úplně zbytečně. Také pozor na urážky a nebezpečného nepřítele, který se však může tvářit jako hotový přítel. Ne nedůvěřivost, ale spíše se zaměřit na opatrnost.

Obecně význam karty

Jde o impuls, a to v jakémkoli podání. Páže holí je zkrátka nový vítr do plachet, i když zavádí na dobrá, či špatná místa. To už je jakoby vedlejší. Dostává se impulsu, který je ohnivý, iniciativní, ale také může představovat jisté komplikace, pokud věci zajdou dál, než by i měli. Ale impuls je, akorát že možná špatným směrem.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Srandu si ve vztahu tito dva užijí nadmíru. Podobné to bude i v jejich vztahu, který bude posilněn právě vzájemným porozuměním, ale i dostatečnou volností, kterou oba k životu potřebují. Důležité je, aby oba měli stejnou výchozí pozici, stejné rodinné zázemí. Rozdíl ve výchově mohou tento svazek dost poznamenat a tak svést na rozcestí.

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.

HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.