Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.

Co karta znamená

Čtyři meče jsou kartou klidu, pasivity a nic nedělání. Cokoli, co je nutné udělat, najednou nutné není a nastává doba na zotavenou, pro ujasnění si všech myšlenek a dalších aktivit v životě. Je to karta pasivity a klidu.

Pozitivní význam karty

Možná aktivit v poslední době bylo moc, karta čtyři meče tak nabízí klid, uvolnění a potřebné odprostění od všeho, co je a co se děje. Často je to třeba i povinný klid, z důvodu nemoci, potřeby rekonvalescence. Ve vztazích to znamená období klidu, spíše rozjímání a přemýšlení o dalším životě.

Negativní význam karty

Obrácený význam karty poukazuje na tápání, nemožnost rozhodnout se, pořád bloudit v bludném kruhu. Také může věštit neštěstí, nějakou nehodu, a dost špatné období pro investice, nebo promarnění životní šance. Často je to ukázkou nějaké souhry náhod, které není tazatel s to ovlivnit, například pokud ho stihne zranění, nemoc, musí se podřídit formě léčení a ostatní záležitosti musí jít stranou, změnit plány.

Obecně význam karty

Pakliže vyjde tato karta jako odpověď na otázku, jak řešit daný problém, je zapotřebí si sednou, dát si pauzu a často nechat věci, ať se sami vyvinou svým směrem tak, jak by dopadly bez něčí, respektive tazatelovy pomoci. To, co se děje, je jen dočasné, takže pokud vztah prochází krizí, většinou se vše urovná, je potřeba být trpělivý a vyčkat. Hlavně žádné ukvapené a předčasné závěry.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Dlouho se seznámením nebudou otálet dva vodnáři. Ti, jakmile se setkají, ihned to mezi nimi jiskří, vzájemně se doplňují, jsou jako jeden člověk. Jejich vztah dostane ze začátku ihned grády, padnou si prostě do noty. Na nic dlouho nebudou čekat a třeba se k sobě i po krátké známosti sestěhují. Nevidí na tom nic divného, prostě to tak cítí a to je přece správné. Zamilovaný vodnář nehledí napravo a ani nalevo.

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 1.

Plánujete letos koupi domu a stále jste se ještě nerozhodli, jaký dům by byl pro vás ten pravý? Co takhle dům ve kterém straší! Spojené státy americké disponují doslova záplavou takovýchto domů a jsou trhem, který je připraven vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Existují přímo realitní kanceláře, které se prodejem strašidelných domů zabývají. Mohlo by se zdát, že tato úzce vyprofilovaná specializace nemusí nést, opak je ale pravdou: strašidelný dům je trhák, který se jednoduše prodává a proto neváhejte. Pokud se živíte jako spisovatel hororové literatury, naše nabídka vás jednoduše potěší.