Jak se k sobě hodí Lev a Štír?

Vášeň je to, co je pro spojení partnerského svazku lva a štíra typické. Jejich vztahu bude neustále pod náporem silných emocí a pravdou je, že zde bude mít velké „slovo“ vášnivé udobřování po dost složité a vyčerpávající hádce. Problémem tohoto vztahu bude především to, že jsou oba dost svébytní a tvrdohlaví a taky ani jeden nepochybuje o své pravdě a tom, že prostě na jedné straně musí být pravda. Budou se často scházet a rozcházet, protože je to k sobě neuvěřitelně přitahuje.

Přitažlivost silná a vášnivá

Jestliže se do sebe zakoukají tak silné osobnosti, jako je ohnivý lev a velice pravdomluvný a elegantní štír, pak je bude přitahovat až neuvěřitelná síla vášně, která jim rozhodně nedá spát. Jejich vztah může začít divokou akcí, rozhodně nebude ani jeden nic důležitého oddalovat a velice rychle oba pochopí, o co ve vztahu běží. Spalující vášeň nenechají jen tak, navzdory všem okolnostem se klidně pustí do toho po hlavě a to i přesto, že v tu chvíli budou mít třeba už i jiný vztah.

Výměna názorů

Jenže co strašně rychle začne, také velice rychle končí. Oba jsou totiž přesvědčeni o tom, že jedině oni mají pravdu a za tu se dokážou postavit dost razantním způsobem. Ani jeden z páru nehodlá ustoupit a dělat kompromisy. Od toho tu není a tak raději nechá vztah tam, kde je a klidně odejde. výměnou názorů totiž často skončí velká láska, ale není vyloučeno, že za chvíli se oba rozhodnou prostě raději dát průnik své vášni a udobřit se v rytmu neuvěřitelné přitažlivosti.

Nic je nerozdělí

Ač okolí může mít na jejich vztah dost kontroverzní názor, oni se prostě nehodlají navzájem sebe vzdát. Přitažlivost je zde silná a tak je stěží dokáže někdo zvenčí rozdělit. Sice jejich domácnost bude spíše italského rázu, ale o to více bude vnášet do jejich vztahu vzájemnou blízkost, zájem jeden o druhého a také společná vítězství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.