Astrologický osmý dům

Definovat osmý dům není zrovna jednoduché. Osmý dům v astrologii je místem, kde prožíváme ty nejhlubší vztahy. Dům přitom hovoří o tom, co nám tyto vztahy přinesou. Jde o nejsilnější dům ze všech v horoskopu. Spojený je s cenami, které platíme v životě. Vyzývá nás abychom se naučili věci nechat plynout, nechat odejít a nebojovat za to, co je zbytečné. Osmý dům je o daních, sexu, odcházení, ztrátách a smrti. Osmý dům dává lekce. Otřásá námi.

Osmý dům je smrt

Osmý dům patří k těm nejvíce nenáviděným. Spojen je se znamením Štíra a ten, jak známo, velmi rád hovoří o nenávisti a o pomstě. I proto tento dům ovlivňuje vše, co má co do činění se smrtí, tedy samotné umírání, mrtvé, pohřby a opouštění.

Dům je spojen se změnami a proměnami. Je to dům, který je úzce spojen s naším strachem, nebezpečím, ale také i osvobozením. Vidět zde můžeme to, co nám nejvíce vadí, kteří lidé jsou pro nás nebezpeční, které nemáme rádi a kteří nám ublíží. Jsou zde zobrazeny naše obavy i nespokojenost. Stejně jako to, co je pro nás tabu. Najdeme tu i to, co je pro ostatní nepochopitelné a za co se stydíme. Ukazuje nám, co nám nejlépe pomůže zregenerovat. Osmý dům z nás dělá lepší lidi. Pomáhá našemu růstu.

 Znamení v osmém domě

 Beran v osmém domě

Lidé s Beranem v osmém domě mají ve svém životě za kol přijmout konstruktivní sílu hněvu a konfliktu. Změna u nich přichází přirozeně, i když za velkého rozruchu a nikdy není přijímána snadně. Svůj život by měli brát spíše instiktivně než rozumově. Mají problémy se všemi mladými muži plných energie, policií, autoritami i armádou.

 Býk v osmém domě

Změny jsou zde vleklé, pomalé a obtížné. Velmi zasáhnou jejich život. Ten se musí vždy svým způsobem nějak zlomit, aby mohl dojít ke změně. Radují se z bizarních situací. Změny skutečně těžce přijímají. Tento postoj jim velmi komplikuje život a má za příčinu řadu komplikovaných rozchodů, odchodů z práce a spojen může být i s fyzickými útoky.

Blíženci v osmém domě

Pokud je toto znamení v osmém domě, vše je myšleno smrtelně vážně. Povrchní přístup je u nich nemožný. Mají ohromný problém se Štíry. Těžce přijímají něco, co je bezstarostné, není hluboké a neřídí se instinktem. Snadno odpouští svým sourozencům. Snadno zvládnou změny ve svém životě. Jsou to pozitivně smýšlející snílci, kteří budou hledat štěstí v těch nejběžnějších věcech.

 Raci v osmém domě

Lidé s rakem v osmém domě zdědili po svých předcích ohromné vnitřní obavy, které takřka nedokáží ovládat. Obávají se těhotenství, cítí se samotní, opuštění, neporozumění. Jsou velmi citliví. Emoce však zpravidla odmítají, předstírají, že nejsou tak důležité, že důležitější je racionální myšlení. Obklopují se těmi, co tuto tezi podporují. To je však pro ně velmi nebezpečné a může je do dovést až do depresí.

 Lev v osmém domě

Člověk se Lvem v osmém domě bojuje s autoritami. Své vlastní problémy nevidí u sebe, ale u jiných. Je proto zapotřebí, aby si uvědomili své vysoké ego a také to, že se chovají velmi dětinsky. Je nutno, aby se naučili vážit jiných lidí, stejně jako si váží sebe.

 Panna v osmém domě

Lidé s Pannou v osmém domě vše velmi analyzují, a to až do těch nejmenších detailů. Touží mít vše ideální. Hlavním jejich problémem je, že opomíjí funkčnost. Jejich honba za ideály je dohání k těm nejrůznějším zdravotním problémům. Duševní úsilí proto musí mít jasný konečný cíl, který je reálný. Všechno ostatní pak bude vypadat jen jako tlachání.

 Váha v osmém domě

Váha v osmém domě způsobuje, že tito lidé chtějí být sami. Jsou to snílci. Pro vztah nejprve potřebují vytvořit si svůj osobní přistup k partnerství a přijetí svého postaven ve vztahu. Chtějí být však nezávislí, navíc postrádají akt. Často končí vztahy těsně před hrozbou svatby. Nedokáží se vyrovnat s institucí manželství.

 Štír v osmém domě

Tito lidé celý cyklus života a smrti přijímají zcela jinak než jiní lidé. Strach u nich narůstá do extrému. Reálná je u nich jak panika, tak absolutní statečnost. Jsou připraveni čelit jakékoliv výzvě, zároveň však jsou schopni na vše během minuty zapomenout a propadnou ohromné hysterii. Máte pak dojem, že tu nejste s tou jednou osobou, jaká tu byla před chvílí. S podporou Marsu a Pluta, mají až magickou schopnost čelit nebezpečí. Zůstávají pak klidní i v těch nejnáročnějších situacích. Jsou připraveni doslova na všechno.

 Střelec v osmém domě

Jsou to divní lidé. Vše, co očekávají fakt funguje. Jsou chráněni před nebezpečím. Díky Jupiterovi však mají problém s přijetím filozofických myšlenek a přístupů. Potřebují mít pocit, že tu jsou z nějakého důvodu. Pokud ztratí víru, budou i oni okamžitě ztraceni. Jejich úkolem je uvědomit si, jak moc jsou od jiných lidí odlišní.

 Kozorozi v osmém domě

Kozoroh v osmém domě lidem přináší ohromnou tíhu zodpovědnosti. To může vést k různým obtížným situacím. Jejich život rozhodně nebude poklidný. Jejich život bude pod tlakem, který však může být osvobozující i ohromující.

 Vodnáři v osmém domě

Lidé s Vodnářem v osmém domě vidí věci jenom negativně. Bojují se stresem, se změnami, trápí je civilizační choroby. Reagovat rychle u rozhovorů je pro ně takřka nemožné. Nejsou schopni se otevřít novým věcem a tedy i pokroku.

 Ryby v osmém domě

Ryby v osmém domě způsobují, že tito lidé jsou ponořeni hluboko do sebe. Snaží se své sny realizovat. Bojí se neúspěchu a zrady. Jsou odhodláni své přání zrealizovat. Budou hodně podezíraví, že jim ostatní lžou. Kvůli nedůvěře a zklamání opouští různé vztahy. Tam, kde se ztrácí víra, vzrůstají obavy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.

Imaginární přítel

Dlouhou dobu byli imaginární kamarádi považováni za něco nenormálního a tedy špatného. Šlo o tabu, za které se každý styděl, nahlas o něm nemluvil a rodinní příslušníci se snažili kamarádů všemožnými způsoby zbavit. Mnoho lidí i dětí kvůli tomu skončilo na lavičkách čekáren psychologů a psychiatrů a přitom je to zcela běžné. Podle posledních výzkumů jsou dokonce i užiteční.

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.