Povolání podle znamení – Kozoroh

Kozorozi jsou ambiciózní a mají pekelně vyvinutý smysl pro pořádek. Své poslání naleznou na pozicích, kde se mohou dále dostat výše, pokud zapojí vlastní úsilí. Dost dobře vědí, že nic není zadarmo a mnoho z nich je také workoholiky.

Tam, kde jsou opravdu k něčemu platní

Tito lidé naleznou uplatnění na pozicích, jako jsou bankéři, právníci, ale i obchodníci, zejména s nemovitostmi. Pro kozorohy je přímo ideálním povoláním to, kde mohou růst, stejně jako sám jejich výsledek práce, kde se to hodně projeví, je developer, politik, ale i obecně státník. Kozorohové často nemají zábrany před ničím, co je posouvá dopředu. V práci stráví dost času, protože je to pro ně samotné důležité.

Čísla a výkon

Co je na kozorozích obecně tak nějak společné, je to, že jsou pro ně důležitá čísla, výkon a obecně i práce, kde se vše toto projeví. Rozhodně nebudou jen tak nehybně sedět a dívat se, jak někdo dělá práci za něj, ale potřebují být sami v týmu platní a vidět svůj výkon na číslech. Jsou schopni se dále vzdělávat, rozvíjet jen proto, aby se zase posunuli o kousek dále. Když mají měřitelný výkon, pak mají také sami stanovené cíle a ty překonávají.

Rádi pomáhají

U kozorohů je také hodně typické to, že sami nepotřebují pomoc, vystačí si sami, ale jsou nadšeni, pokud mohou sami někomu pomoci. Skvělé povolání je pro ně fyzioterapeut, zubař, chiropraktik, nebo pečovatel.

Co pro kozorohy není vhodné

To, kde kozorozi se nebudou cítit dobře a rozhodně nebudou šťastni, jsou pozice, jež vyžadují dost riskování. Rádi sice pokořují sami sebe, ale pokud by měli spravovat finance velké společnosti, dost by znejistili. Mají obavy obecně o celkové závěry. Také nic, kde jsou denně pod tlakem, adrenalin není nic pro ně. Určitě pro ně není vhodné zůstávat na pozicích, kde nemají možnost budovat kariéru a osobní rozvoj. Tam úplně upadnou, dostanou se do depresivních stavů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Dlouho se seznámením nebudou otálet dva vodnáři. Ti, jakmile se setkají, ihned to mezi nimi jiskří, vzájemně se doplňují, jsou jako jeden člověk. Jejich vztah dostane ze začátku ihned grády, padnou si prostě do noty. Na nic dlouho nebudou čekat a třeba se k sobě i po krátké známosti sestěhují. Nevidí na tom nic divného, prostě to tak cítí a to je přece správné. Zamilovaný vodnář nehledí napravo a ani nalevo.

Může výklad snů odhalit budoucnost?

Klasický tištěný snář najdete v každém knihkupectví, mnoho výkladů ze snů je k nalezení i online na internetu, o čemž vypovídá touha lidí se o snech dozvědět něco více. Říká se, že pokud se někomu zdá o vykálení se spolu s viděním mnoha exkrementů, pak ho prý čeká blahobyt a příjem vysoké finanční částky. Jenže je to skutečně tak?

Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.