Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.

Co karta znamená

Karta pět holí představuje velkou sílu, ale současně i konflikt. Je to karta boje, kdy je nutné vztáhnout veškerou sílu a postavit se třeba i přesile, ale na soupeře. Zkrátka nic nebude zadarmo, za případnou výhrou bude stát velké úsilí a odhodlání. Pokud se tazatel vzdá, pak prohrává. Karta má tak ukázat i na to, že je nutné v sobě probudit vzdor, připravit se na konkurenci i okolnosti, které vyplynou. Není přímo kartou prohry, může znamenat nesnáze, ale je nezbytně nutné o tom vědět, nepodcenit situaci a skutečně se dobře připravit.

Pozitivní významy

Soutěže, možnost takto získat výhru, ale u cennou zkušenost. Rozhodně nic nedostane tazatel zadarmo, bude se muset probrat nesnázemi a zvládnout silný nápor. Důležité je, že pozitivní na tom je získání svobody, sebevědomí, ale i statečnosti. Jakmile překoná tazatel sám sebe, pak zvedne cíle, posune je zase o něco dál. Karta poukazuje i na soupeření, rivalitu, zápasy i ambice se někam silou dostat. Může to však představovat i výměny názorů a vášnivé diskuze.

Negativní významy

Hádky i lsti jsou při obráceném výkladu jasnou záležitostí. Objevují se podvody, klamy a nepoctivá soutěž. Často jde o to, že je tato skutečnost známá, ale nic se s tím nedá dělat, jako mít svázané ruce. Konflikt střídá další konflikt, násilí je ve vzduchu, ale i na bitevním poli. Vše vede k pomluvám a ať se rozhodne tazatel pro tu nebo onu cestu, vždy to bude špatně. Karta poukazuje na vzdávání se před bojem zbytečnému skládání zbraní předem.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.