Výklad tarotu – ďábel

Sedmdesát osm karet tarotu rozdělených na velkou a malou arkánu jsou na světě po několik století a také po celou dobu slouží pro výklad budoucnosti. Ač může jít o jakési hry, kterým ne všichni mohou věřit, pak přece jen existují karty dlouho a mají mnoho svých příznivců.

Co karta znamená

Patnáctá karta velké arkány nese název „ďábel“ a jak už z toho celkem logicky plyne, představuje pokušení, vábení k něčemu, ať už dobrému, nebo špatnému, každopádně zde hraje velkou roli pokušení a obecně i svádění. Je to karta, která může odvracet od původních záměrů a svádět na scestí. Představuje lež i zlo a mánii.

Pozitivní významy karty

Karta v tomto významu přináší chaos a dokonce i neúspěch. Svádí totiž z cesty, do jiných míst, kde přeci jen není úplně pevná půda po nohama, i když svoditel sliboval hory, doly. Nejprve se zdá lákadlo dost atraktivní, ale jakmile se nechá dotyčný nachytat na švestkách, jak se říká, pak se najednou vše mění. Svody jsou zde lákavé a může znamenat, že vše bude dobré, také to bude směřovat k lepšímu, ale ďábel umí prostě měnit podobu. Takže po chvilce je najednou to dobré to tam.

Negativní významy karty

Obrácený výklad přináší nemoc, nemohoucnost, ale i katastrofy, nebo násilí. Může představovat i osobu, která dost pokouší tazatele a svádí ho nesprávným směrem. Karta přináší nenávist a násilí, také mnoho negativních myšlenek. Představuje zmatek, ale i zkázu, která je a která se valí, a přináší spolu s tím i neštěstí a pohromy. Rozhodně nic dobrého. Může být také předzvěstí závislostí, takže v otázce a odpovědi na ni pozor.

Obecně význam karty

Ďábel rozhodně není karta příjemná, přináší jen utrpení, zkázu a pokušení, které odvádí pozornost od správného a nutní myšlenky soustředit jinan, kde to není následně dobré. Ďábel je pokušitel a tak je zapotřebí na kartu také nahlížet.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu osm mečů

Tarotové karty se na světě užívají po několik staletí k výkladu budoucnosti, a jejich popularita prudce stoupá. Vlivem i okolních událostí totiž lidé čím dál častěji hledají podobný druh zábavy, ať už z čistě zábavných důvodů, tak i proto, že se zajímají o to, jak se věci a události budou v jejich životě mít.

Výklad tarotu pět mečů

Balíček tarotových karet slouží k výkladu budoucnosti již několik set let. Záhadou na celém tom je, že se doposud nepodařil zjistit původ. Jsou sice jisté teze, ale skutečná historie není známá, neví se přesně, odkud karty pochází. Ví se jen, že sedmdesát osm karet je rozděleno na velkou arkána, jež obsahuje dvacet dva karet a malou, která paradoxně obsahuje karet padesát šest. Je to zejména proto, že malá arkána je mladší.

Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.