Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

iskří to dlouho

Vztah Kozoroha a Váhy je specifický v tom, že to mezi nimi hodně dlouho jiskří. Mohou se potkat a oba mít partnery, ale prostě své touze jen stěží dokážou oponovat. Tak se stane, že se nechají unést a skončí spolu.

Trvalý a dlouhodobý vztah

Tím, že k sobě hledají dlouho cestu, je hodně posílí v tom, že se dívají pak stejným směrem a tak je společné soužití těchto dvou znamení poměrně šťastné. Občas se sice vyskytnou nepříjemnosti a také mráčky na jinak dokonalém vztahu, ale vždy je překonají, protože mají většinou dost společných zájmů a cílů. Toto spojení má předurčeno, že může fungovat dlouho, dobře a spokojeně. Možná nepůjde o lásku nějak extra vášnivou, ale určitě si na dostatek společného kontaktu stěžovat nemohou.

Recept na vztah – humor a zájmy

Velkou výhodou tohoto šťastného spojení je i to, že většinou mají rádi stejný typ humoru, takže se hodně spolu nasmějí a to opět posílí jejich vztah. Sice bude založen především na spokojeném přátelství, ale nikdy ani jeden nepocítí, že by na tom mělo být něco špatně. Dost volného času tráví tato dvojice pokud možno spolu, a vždy hledají cestu, jak se opět posunout dále ve svém spokojeném vztahu.

Rozdílnost nevadí

Partneři Kozoroh a Váhy jsou rozdílné, ale je skvělé to, že vůbec tento rozdíl nevadí, naopak pomáhá oběma pracovat na sobě, ale i tom vzájemném vztahu. Toto partnerství bude šťastné, pokud oba budou postupovat tak, jak budou cítit a nebudou se hnát zbytečně moc rychle dopředu. Vztah jim rozhodně svědčí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu šest mečů

Tarotové karty jsou velice populární pro výklad budoucnosti. Lidi se často zajímají o to, co se stane, co se bude dít a tak dále. To je něco, co je zajímá ať už vážně, nebo ze zábavy a čistého pobavení. Obrázkové karty tarotu existují několik století a přečkaly i takové časy, jako byla inkvizice, čarodějnické procesy.

PARTNER PODLE HVĚZD - STŘELEC

STŘELEC JE SVŮDCE A LOVEC

Lov je pro něj zábava a ulovení takového Lva může považovat za životní triumf. Mít totiž stejné sny a navíc vůli a chuť je realizovat – co víc si můžete přát? Tomuto spojení by se mělo dařit na všech frontách. Občas se může vyskytnout, následovaný bojem, ale pak se vše uklidní. Oba dva jsou schopni uznat porážku a přijmout roli poraženého. Vědí totiž, že to nebude na dlouho: jen spolu jsou silní, dokážou budovat a stavět, tvořit a měnit. Umění rychlého odpuštění se oběma báječně hodí. Střelec však neprahne jen po lovu: má rád i lásku a to především fyzickou. To Lev uvítá s otevřenou náručí, v tomto svazku mají své významné místo i děti. Lev chce zanechat nástupce, který usedne na pomyslný trůn jeho rodu a Střelec zase prahne po učni, který by převzal jeho řemeslo. Jsou schopni vybudovat rodinu, zabezpečit ji a cílevědomě vést děti ke studiím.

Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).