Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

iskří to dlouho

Vztah Kozoroha a Váhy je specifický v tom, že to mezi nimi hodně dlouho jiskří. Mohou se potkat a oba mít partnery, ale prostě své touze jen stěží dokážou oponovat. Tak se stane, že se nechají unést a skončí spolu.

Trvalý a dlouhodobý vztah

Tím, že k sobě hledají dlouho cestu, je hodně posílí v tom, že se dívají pak stejným směrem a tak je společné soužití těchto dvou znamení poměrně šťastné. Občas se sice vyskytnou nepříjemnosti a také mráčky na jinak dokonalém vztahu, ale vždy je překonají, protože mají většinou dost společných zájmů a cílů. Toto spojení má předurčeno, že může fungovat dlouho, dobře a spokojeně. Možná nepůjde o lásku nějak extra vášnivou, ale určitě si na dostatek společného kontaktu stěžovat nemohou.

Recept na vztah – humor a zájmy

Velkou výhodou tohoto šťastného spojení je i to, že většinou mají rádi stejný typ humoru, takže se hodně spolu nasmějí a to opět posílí jejich vztah. Sice bude založen především na spokojeném přátelství, ale nikdy ani jeden nepocítí, že by na tom mělo být něco špatně. Dost volného času tráví tato dvojice pokud možno spolu, a vždy hledají cestu, jak se opět posunout dále ve svém spokojeném vztahu.

Rozdílnost nevadí

Partneři Kozoroh a Váhy jsou rozdílné, ale je skvělé to, že vůbec tento rozdíl nevadí, naopak pomáhá oběma pracovat na sobě, ale i tom vzájemném vztahu. Toto partnerství bude šťastné, pokud oba budou postupovat tak, jak budou cítit a nebudou se hnát zbytečně moc rychle dopředu. Vztah jim rozhodně svědčí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Povolání podle znamení – Rak

Když se narodíme, je nám dán do vínku nejen genetický předpoklad, ale i vlastnosti osobnosti, na základě rozpoložení hvězd v momentu, kdy se narodíme. Proto jsou lidé, kteří mají nadání pro určitou činnost a v jiné jsou pozadu, kde zase jiní lidé excelují. Hvězdy nám tak určují, pro které povolání máme předpoklady vykonávat úspěšně a pak i ty méně úspěšné.

PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.