Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

iskří to dlouho

Vztah Kozoroha a Váhy je specifický v tom, že to mezi nimi hodně dlouho jiskří. Mohou se potkat a oba mít partnery, ale prostě své touze jen stěží dokážou oponovat. Tak se stane, že se nechají unést a skončí spolu.

Trvalý a dlouhodobý vztah

Tím, že k sobě hledají dlouho cestu, je hodně posílí v tom, že se dívají pak stejným směrem a tak je společné soužití těchto dvou znamení poměrně šťastné. Občas se sice vyskytnou nepříjemnosti a také mráčky na jinak dokonalém vztahu, ale vždy je překonají, protože mají většinou dost společných zájmů a cílů. Toto spojení má předurčeno, že může fungovat dlouho, dobře a spokojeně. Možná nepůjde o lásku nějak extra vášnivou, ale určitě si na dostatek společného kontaktu stěžovat nemohou.

Recept na vztah – humor a zájmy

Velkou výhodou tohoto šťastného spojení je i to, že většinou mají rádi stejný typ humoru, takže se hodně spolu nasmějí a to opět posílí jejich vztah. Sice bude založen především na spokojeném přátelství, ale nikdy ani jeden nepocítí, že by na tom mělo být něco špatně. Dost volného času tráví tato dvojice pokud možno spolu, a vždy hledají cestu, jak se opět posunout dále ve svém spokojeném vztahu.

Rozdílnost nevadí

Partneři Kozoroh a Váhy jsou rozdílné, ale je skvělé to, že vůbec tento rozdíl nevadí, naopak pomáhá oběma pracovat na sobě, ale i tom vzájemném vztahu. Toto partnerství bude šťastné, pokud oba budou postupovat tak, jak budou cítit a nebudou se hnát zbytečně moc rychle dopředu. Vztah jim rozhodně svědčí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Barvy a jejich vliv

Klasické testy, které se ptají, jaká je vaše oblíbená barva, aby se pak z ní dalo vyčíst, jaké povahy jste, jsou založeny na vlivu barev na okolí samotné. Je však nutno rozlišovat jisté druhy samotných barev. Protože například taková růžová může mít několik stovek různých odstínů a třeba i taková tmavě sytě růžová, je prakticky jinou barvou, než je klasická, jemná, světle růžová.

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.