Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

iskří to dlouho

Vztah Kozoroha a Váhy je specifický v tom, že to mezi nimi hodně dlouho jiskří. Mohou se potkat a oba mít partnery, ale prostě své touze jen stěží dokážou oponovat. Tak se stane, že se nechají unést a skončí spolu.

Trvalý a dlouhodobý vztah

Tím, že k sobě hledají dlouho cestu, je hodně posílí v tom, že se dívají pak stejným směrem a tak je společné soužití těchto dvou znamení poměrně šťastné. Občas se sice vyskytnou nepříjemnosti a také mráčky na jinak dokonalém vztahu, ale vždy je překonají, protože mají většinou dost společných zájmů a cílů. Toto spojení má předurčeno, že může fungovat dlouho, dobře a spokojeně. Možná nepůjde o lásku nějak extra vášnivou, ale určitě si na dostatek společného kontaktu stěžovat nemohou.

Recept na vztah – humor a zájmy

Velkou výhodou tohoto šťastného spojení je i to, že většinou mají rádi stejný typ humoru, takže se hodně spolu nasmějí a to opět posílí jejich vztah. Sice bude založen především na spokojeném přátelství, ale nikdy ani jeden nepocítí, že by na tom mělo být něco špatně. Dost volného času tráví tato dvojice pokud možno spolu, a vždy hledají cestu, jak se opět posunout dále ve svém spokojeném vztahu.

Rozdílnost nevadí

Partneři Kozoroh a Váhy jsou rozdílné, ale je skvělé to, že vůbec tento rozdíl nevadí, naopak pomáhá oběma pracovat na sobě, ale i tom vzájemném vztahu. Toto partnerství bude šťastné, pokud oba budou postupovat tak, jak budou cítit a nebudou se hnát zbytečně moc rychle dopředu. Vztah jim rozhodně svědčí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

Jak se k sobě hodí štír a panna

Vzájemná tolerance v tomto vztahu nesmí chybět. Pokud bude na místě, pak tento vztah má velkou šanci na dlouhodobé bezproblémové fungování. Je pravdou, že vzájemně jsou oba jako z jiného světa a to je také důvodem, proč občas dochází ke sporným otázkám. Je zapotřebí, aby si oba dva uvědomili dost jasně, jaký ten druhý je, kde jsou jeho slabá místa a s tím i dále pracovali. Pokud se tak stane, budou mít opravdu šťastné partnerství, které jen tak něco nezruší.

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.