Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

iskří to dlouho

Vztah Kozoroha a Váhy je specifický v tom, že to mezi nimi hodně dlouho jiskří. Mohou se potkat a oba mít partnery, ale prostě své touze jen stěží dokážou oponovat. Tak se stane, že se nechají unést a skončí spolu.

Trvalý a dlouhodobý vztah

Tím, že k sobě hledají dlouho cestu, je hodně posílí v tom, že se dívají pak stejným směrem a tak je společné soužití těchto dvou znamení poměrně šťastné. Občas se sice vyskytnou nepříjemnosti a také mráčky na jinak dokonalém vztahu, ale vždy je překonají, protože mají většinou dost společných zájmů a cílů. Toto spojení má předurčeno, že může fungovat dlouho, dobře a spokojeně. Možná nepůjde o lásku nějak extra vášnivou, ale určitě si na dostatek společného kontaktu stěžovat nemohou.

Recept na vztah – humor a zájmy

Velkou výhodou tohoto šťastného spojení je i to, že většinou mají rádi stejný typ humoru, takže se hodně spolu nasmějí a to opět posílí jejich vztah. Sice bude založen především na spokojeném přátelství, ale nikdy ani jeden nepocítí, že by na tom mělo být něco špatně. Dost volného času tráví tato dvojice pokud možno spolu, a vždy hledají cestu, jak se opět posunout dále ve svém spokojeném vztahu.

Rozdílnost nevadí

Partneři Kozoroh a Váhy jsou rozdílné, ale je skvělé to, že vůbec tento rozdíl nevadí, naopak pomáhá oběma pracovat na sobě, ale i tom vzájemném vztahu. Toto partnerství bude šťastné, pokud oba budou postupovat tak, jak budou cítit a nebudou se hnát zbytečně moc rychle dopředu. Vztah jim rozhodně svědčí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

Jak se k sobě hodí Lev a Váhy

Partneři slunečních znamení jako je lev a váhy jsou dokonalým spojením už na první pohled. Jestliže se tito dva dají dohromady, stěží je něco jen tak rozdělí, protože jsou pro sebe navzájem tím dokonalým partnerem. Což vidí i okolí, a jejich lásku jim může jen tak tiše závidět. Budou mít spolu krásný vztah, plný úžasných momentů a překvapujících situací, jež povedou k lepším a lepším zítřkům.