Jak poznám, že dělám správně

Život je plný rozcestí, rozhodování a pak následně i přemýšlení, zda jsme se dobře rozhodli a děláme správně. Když neposloucháme své vnitřní já, tak se pak mohou dostavit pochyby, stav úzkosti a strach. Strach nás ochromuje, znehybňuje a nedovolí nám jít dál, rozhodnout se pro tu správnou věc.

Na scéně se objeví otázky, co kdyby, co se stane, co když to nepůjde.

Měli byste si však uvědomit, že každý rozvoj je spojen s jistým nepohodlím. Pozor, není to nezdar a smůla. Jen jsme vystoupili ze své komfortní zóny, což je přirozeně spojeno s různými nepříjemnými pocity. O jaké pocity jde?

 • Součástí změn je jistý nepříjemný diskomfort. Bohužel jde o tak nepříjemný pocit, že se podvědomě změnám právě z tohoto důvodu vyhýbáme. Jde přitom o pozitivní signál.

 • Jste zmatení a nevíte, co dál. Máte pocit bezcílnosti. Máte pocit, že jste sešli z cesty, vy jste se přitom posunuli dál.

 • Může se vám zdát, že máte problém se soustředěním, organizací i pamětí. Cloumají s vámi emoce.

 • Se spánkem to není růžové. Hodně přemýšlíte. Jste buď nabuzení anebo pro změnu vyčerpaní.

 • Ve vašem životě se rozběhly radikální změny - ztráta práce, rozvod, změna bydliště, zdravotní problém apod.

 • Máte samotářskou náladu. Nemáte chuť pitvat se v cizích problémech. Nechce se vám nikomu pomáhat. Máte dost práce sami se sebou. Není to nic špatného. Je velmi pravděpodobné, že každý problém, který se vás netýká, vás velmi rychle vyčerpá. Inu, pracujete na svém přeprogramování.

 • Objevují se velmi živé sny plné emocí, které si pamatujete i do těch nejmenších detailů.

 • Máte pocit, že máte méně přátel. Bohužel to má člověk tendenci vidět pesimisticky. Jde však o zcela přirozený proces. Nemáte náladu na negativně naladěné kamarády. Nechcete se o jejich věčných chmurách bavit a tak, co s nimi, než je ignorovat.

 • Pohybujete se směrem k realitě, což si ani nemusíte uvědomit a je mnohdy lepší než ta vysněná. I proto můžete mít pocit, že sny jsou na nic.

 • Myšlenky jsou vaším nejhorším nepřítelem. Ten pocit může být drásavé. Začínáte si uvědomovat, že vaše myšlenky vás formují. Začnete myšlenky kontrolovat a pak si uvědomíte, že jste to dělali vždycky.

 • Není horšího pocitu po strachu a bolesti než nejistota. Když nevíte, kým jste. Poslední iluze se vám rozplynuly a vy najednou tápete. I když se vám to nezdá, i toto patří do fáze rozvoje.

 • Když už konečně víte, kam míříte, co chcete, máte vyhráno.

 • Uvědomění není vždy příjemné, avšak je potřebné. Pochopení toho co by člověk raději nevěděl, uspíší posun a ukončení všeho, co již dávno ukončeno mělo být.

 • Došlo vám, že obavy jsou možné, ale vše jen na vás, co s nimi uděláte. Jste zodpovědní za svůj život, jež máte pevně v rukách a je jen na vás, co s ním uděláte. Zapomeňte na to, co si myslí jiní a jak to jiní vidí, jde o váš život. Máte se rádi a už jen neposloucháte jiné, ale rozhodujete se podle sebe, a to i přesto, že se to někomu nelíbí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 4

Nauka o číslech z pohledu významového. Tak by se stručně dala charakterizovat numerologie, populární věda o významech čísla, které může vypovídat mnohé o charakteru osobnosti, ale i sledu událostí. Jsou lidé, kteří si dle numerologického výkladu stanoví datum svatby a podobných, významných událostí.