Jak poznat zlého člověka

Rozeznat dobrého člověka od toho zlého není jednoduché. Většina z nás přeci jen stále věří, že v každém dřímá něco dobrého, bohužel faktem je, že někdo je prostě zlý a ničím tuhle věc nezměníte. Dobro v něm prostě nenajdete. Potkat ho můžete kdekoliv a kdykoliv. Jde obvykle o záludného člověka, který se zpočátku jako zlý vůbec nemusí jevit, protože zlo často zůstává skryto velice hluboko. Když je zlo na povrchu, poznáte ho hned a toto dilema nemusíte řešit. Tak tomu však bývá pouze málokdy. Otázkou rovněž je, jaké vlastnosti člověk musí mít, abychom jej považovali za zlého. Tohle je dost subjektivní. Každý máme v tomto hranice nastaveny trochu jinak. Existují však jisté varovné signály, které by nás měly na zlého člověka upozornit.

Protože, co si budeme povídat, nejhorší je takové zlo, které není poznat.

Zlí lidé mají radost z cizího neštěstí

Zlí lidé mnohdy ztrácí zábrany a už se ani moc nesnaží zastírat, že je těší, když se jiným nedaří nebo je potkalo něco špatného. Takovéto okamžiky neštěstí jiných je dělají naopak šťastnými. Vychutnávají si je. Vůbec nejhorší je, když nakonec dospějí do fáze, kdy se rozhodnou druhé přivádět do neštěstí.

Musí mít vše pod kontrolou

Musí vše ovládat. Vše musí jít podle nich. Jestliže tomu tak není, je zle. Uspokojeni jsou pouze tehdy, když ovládnou toho druhého. Udělají si z něj doslova otroka. Vyvíjí na něj ohromný psychický tlak a jen těžce se z jejich moci člověk vymaňuje. Nejlepší je proto držet se zpět, protože připuštění k tělu, to se rovná cesta do pekel.

Jsou to ohromní lháři

Zlí lidé lžou, jsou to doslova přeborníci ve lhaní. Lži užívá tak, jak se mu to hodí. Cítí se být díky nim silnějším. Manipulují s nimi s jinými lidmi ve svůj prospěch. Je jim přitom jedno, zda někomu ublíží. Lžou vědomě a cíleně. Lež je jejich běžnou součástí života. Realitou, s níž si život dělají lepším.

Kdekoliv jsou, panuje napětí a špatná nálada

To, že kolem nás je energetické pole, není nic nového. Zlo člověka je tedy i v jeho energetickém poli, což způsobuje, že tam, kde tito lidé přijdou, panuje zvláštní atmosféra. Tito lidé vyvolávají divné, nepříjemné pocity, napětí, strach, odpor. Děje se tomu často i přesto, abychom si uvědomovali, proč vlastně tomu tak je. Jakmile odejde, vše se uvolní, nálada se okamžitě vylepší. Jde o jeden z hlavních signálů, které nám mohou odhalit přítomnost zlého člověka.

Zlí lidé jsou nemilosrdní studení čumáci, kteří nemají slitování

Slovo milosrdenství a lítost jsou pro ně zcela neznámými pojmy. Nikdy nelitují toho, co udělali. Omluvu od nich nečekejte. Nemají totiž výčitky svědomí. Spíše se budou cítit ukřivdění. V jejich zájmu je jít bezohledně a klidně i přes mrtvoly za svým cílem. Štítit se přitom nebudou nejen lži, ale ani lsti, manipulace, šikany a psychického teroru.

Mistři lstivosti

Ve lstivosti doslova excelují. Díky ní se totiž dokáží snadno lidem dostat pod kůži a ovládají je. Zlí lidé bohužel často žijí v mylné představě, že jsou velkými chudáčky, proti nimž je celý svět. Cítí se být oběťmi, proti nimž se všichni spikli. Jsou frustrovaní a ukřivdění. Nedokáží svou situaci změnit jiným způsobem než tím, že ubližují svému okolí. Užívají si, když vidí jiné trpět. Těší je bolest ostatní, stejně jako jejich neštěstí. Tlumí to jejich vlastní bolest, kterou nedokáží zpracovat, ani odstranit.

Jsou nezodpovědní

Zlí lidé se chovají bezohledně a nezodpovědně. Na své okolí mají samozřejmě přísný metr, avšak podle něj svůj život rozhodně neměří. Dělají si jednoduše to, co se jim zlíbí.

Vyvolávají konflikty

Jedním ze znaků zlého člověka je jeho konfliktní nátura. Vyvolávají konflikty, rozdělují rodiny, týmy, skupiny i kolektivy. Využívají vzniklého chaosu ke svému prospěchu. Čím více vyděšených, naštvaných a nejistých lidí, tím je větší jejich síla a moc. Jedinou záchranou před nimi je chladná hlava a pokud je to možné, vyhnout se jim velkým obloukem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.

Existuje reinkarnace?

Existuje reinkarnace nebo ne? O tom se není možné přesvědčit, dokázat to. Pokud někdo zemře, nemůže dokázat, že se převtělil do duše někoho jiného. jsou lidé, kteří věří na to, že jejich duše je nesmrtelná a pokud dojde ke smrti, k zániku tělesné schránky, pak stejně duše žije, nejde si jiné tělo, do kterého se převtělí.

Lití z olova, tradiční vánoční věštění

Nacházíme se uprostřed předvánočního reje, kdy vedle příprav na Štědrý den, uklízení a pečení, lidé praktikují i celou řadu tradic. Mnoho z nich se týká věštění, kdy se lidé zajímají o to, co nás v budoucnosti čeká a nemine. K těm nejoblíbenějším věštícím starobylým metodám patří lití olova.

Dejte si pozor na věci, které vám kradou energii

Rozbité a nefunkční věci

Je absolutním nesmyslem doma skladovat něco, co už ztratilo svou funkci a význam. Pokud je to možné, opravte to a jestli ne, tak se toho prostě zbavte. Je přitom jedno, zda se jedná o kapající kohoutek, naštípnuté talíře, porouchané rádio anebo fotoaparát. Nic, co funguje jen tak na půl, vám do života nepřinese nic dobrého. Věci se budou zadrhávat, příležitosti budou ubývat a peníze budou odtékat.