Horoskop 2016 – Štír

Štíří, jásejte – letošní rok vám připraví sice pár malých karambolů, ale nakonec vše dobře dopadne, zvláště když získáte to, po čem již dlouho toužíte. Hvězdy jsou vám nakloněny snad ve všech oblastech a po celý rok budete úspěšně sbírat ovoce, která jste již dříve zaseli. 

 

Peníze 

Doposud jste spíše šetřili a to se vám letos vyplatí. Ihned zpočátku roku se můžete těšit na finanční nezávislost a možná přijde i zvýšení příjmů. V létě si budete moci dovolit vyšší výdaje, například na luxusní dovolenou, nebo dlouho odkládanou rekonstrukci obydlí. Omezení budete snad jen na podzim, kdy přijdou i nečekané výdaje, ale na konci roku bude zase všechno perfektní. 

 

Práce

Díky tomu, že jste si ještě před koncem roku stanovili cíle, jde vám práce od ruky. Jasně víte, co se od vás očekává, takže budete zvládat i náročnější úkoly a pokud již nějakou dobu přemýšlíte o změně zaměstnání, pak se máte nač těšit. Podzim přinese mnoho nových možností, včetně zvýšení finančního ohodnocení. Letošní rok vám přeje i v oblasti podnikání, budování vlastních projektů, která budou úspěšné. 

 

Zdraví 

Hvězdy jsou vám, milí štíři nakloněny i v oblasti zdraví. Pokud jste nějakou dobu bojovali se zdravotními obtížemi, pak se v letošním roce můžete těšit na vyléčení, vyřešení obtíží. Zdraví se výrazně zlepší, upraví se i celkově tělesná váha a budete se cítit náramně fit, takže se pustíte i do náročnějších sportů, které však mohou zatížit vaše klouby a na podzim pocítíte menší obtíže. Nepůjde ale o nic vážného. 

 

Láska 


Vášeň je vaším heslem pro tento rok. Nejspíš budete absolvovat několik schůzek s potenciálními partnery, zažijete několik krátkodobých románků, avšak jen proto, abyste zjistili, že nejblíže máte k osobě, kterou již nějakou dobu znáte. Také vás asi ani nemine možný flirt s výše postavenou osobou, což vám může nadělat i potíže v životě. Nepůjde ale o žádná velká dramata. 
 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.

Bylinky sbírané o slunovratu

Noc Letního Slunovratu je magická. Alespoň tomu lidé věřili již od pradávna. I proto se v předvečer slunovratu konaly různé rituály a kouzla. Kromě toho se však v tuto noc také sbíraly byliny, které měly mít mnohem silnější moc než kdykoli jindy. Ze země totiž tryská mocná energie, která otvírá brány mezi světy.