Pozor na černou magii

Síla a moc v jednom se dá v jednoduchosti definovat jako magie, přičemž je zapotřebí umět rozlišit bílo magii, tedy tu pozitivní sílu, a černou magii, kde je využíváno všech možných způsobů k dosažení vytouženého cíle.

Útok černé magie

Pakliže někdo aplikuje černou magii na vás, pak se jen tak neubráníte a navíc se nebudete cítit dobře. Jestliže na vás někdo působí černou magii, se dá zpozorovat tak, že se vám budou často opakovat noční můry, můžete se budit, ale i při usínání vám může být zatraceně úzko.

Můry a nemoc

To všechno samozřejmě může být projevem i jiných okolností, ale co je poměrně jasným úkazem je to, že se u vás projeví dlouhá, vleklá nemoc, na kterou však běžné léčební způsoby zabírat prostě nebudou. V takových momentech vztyčte prst a dejte si pozor na to, co se ve vašem okolí děje a kdo může být původcem takových nekalostí.

Ochrana před černou magií

Magii je nutno chápat skutečně jako sílu, která však nepůsobí přes ochranný štít. Který si je možno vytvořit. Ten je potřeba vytvořit pomocí vizualizace. Provádí se to poměrně jednoduše a to tak, že si představíte kolem sebe ochrannou kouli, a to doslova. Je zapotřebí ji vnímat jako skutečnou. Jakmile jste s vizualizací hotoví, pak si představte, jak všechna ta negativní energie černé magie odchází po stěnách koule pryč. Důsledně na to dbejte, ať nic neponecháte náhodě a ani ledabylému odbytí.

Amulet je důležitý

Důležité je, abyste při běžném nošení, každý den měli u sebe amulet, jež vás ochrání před negativními vlivy zvenčí. Jsou přímo specializované obchůdky, které nabízí amulety proti černé magii. Ten noste co nejblíže sobě, nejlépe na krku, kde bude vašemu vnitřnímu „já“ skutečně nablízku a tak vás ochrání. Nutné je také věřit, bez víry v sebe sama se to určitě nepovede. Proto na to nezapomínejte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.