Dělení magie

Síla a moc, jak ovlivnit osud, ale i někoho jiného. To je magie, tajemná síla, kterou je možno využít ve svůj prospěch, nebo také prospěch někoho jiného a také, bohužel i v neprospěch. To je již úděl obecné magie, která je dělí, jak mnozí vědí – na černou, tu temnou a bílou, tedy pozitivní magii, jenže jsou i další druhy magií, které lze uplatnit.

Černá magie

Do černé magie patří všemožné rituály, které ovlivňují jiné osoby. Jsou to uhranutí, zaříkávání a tak podobně. Nejen ovlivnění jiné osoby, ale také ohrožení jeho a to i s fatálními následky. Černá magie bývá využívána především satanistickými kulty, a má v sobě mnoho negativní energie. S ní je netřeba si zahrávat, může mít totiž i negativní dopad ne toho, který ji využívá.

Bílá magie

Opak černé magie, je bílá, tedy pozitivní, někdy zvaná jako božská, jelikož se zabývá pouze dobrem, odvrátí kletby, radí v problémech, probouzí také lásku. Bílá magie nemůže uškodit, napomáhá správným směrem a patří sem i věštění, předvídání a výklad karet.

Šedá magie

Zvláštním spojením černé magie s bílou je šedá, která může být využívána pouze jednou osobou, vždy podle povahy, kterou je dané kouzlo, síla vysílána. Takový mág vysílá kouzla jak pozitivní, tak bohužel i škodlivá. Obecně platí, že je toto přechod od bíle magie k černé.

Zelená magie

Dost často označována jako přírodní magie, kde se využívá síly země. Užívá se jako léčebná schopnost za pomocí přírodních prostředků, takže veškeré bylinky, plody, které mají léčivou schopnost. Občas je tato magie spojována se šamanismem. Bohužel i tato magie nemusí být vždy prospěšná.

Červená magie

Červená magie, jinak také známa více jako sexuální, vychází z pocitů rozkoše, požitků a obecně těch dobrých, příjemných pocitů. Jde o sílu, která vzniká právě díky vzniklé rozkoši, která se dá poté užít ku prospěchu. Mnoho lidí červenou magii využívá, aniž o tom ví, či má možnost s ní řádně naložit. Je vhodné se o ni zajímat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.