Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.

Co karta znamená

První karta z mečů je jako úkaz triumfu, vyjasnění situace, dospění k poznání či rozhodnutí, vyjasnění i sebevíc složité situace. Je to karta, která ukazuje na jasnost ve všem, čím se zrovna prochází a také konečný výstup tam, kde je potřeba být. Pokud tak dlouho o něco tazatel usiluje, najednou se dostane tam, kde chce být.

Pozitivní význam karty

I když do teď mohlo být vše zatemněné a složité, pak se najednou vše rozjasní, ukáže se správný směr a vše spěje k tomu dobrému. To je naprosto úžasné, protože současně je to příslibem nových nápadů, získání všeho, o co se do teď usilovalo. Mimo to i přijde nová myšlenka, která povede k jasnému a střízlivému řešení, třeba i do ještě nedávna dost složitých situací.

Negativní význam karty

Pokud karta eso mečů vyjde v obrácené věštbě, pak ukazuje na bezohlednost, prchlivost a dokonce i katastrofu. Je nutné dávat pozor, být obezřetný ke všemu a pořád. Pokud prochází tazatel sporem, pak jej čekají muka, hádka, zranění a dost kritický čas. Může znamenat i hádku s blízkými, zbytečné konflikty a nevyjasněná jednání i to, co vede ke špatným závěrům. Je nutní dávat pozor, zbytečně se nerozčilovat, nebrat vše moc vážně.

Obecně význam karty

Pokud při výkladu padne eso, je to vždy počátek něčeho. V tomto případě se jedná o příjemné změny, počátky něčeho dobrého, co povede k ještě lepším věcem. Takto karta může vyjít v otázce jako odpověď na otázku – co dál, tedy rada. Je tak zapotřebí sám vzít otěže do ruky a také myslet při rozhodování racionálně.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Místa s pozitivní energií

Jistě se vám již někdy stalo, že jste přišli na nějaké místo a pocítili něco zvláštního. Někdy je to mrazení, někdy místo doslova bere dech, cítit můžete i chvění nebo vibraci. Dané místo vás uklidňuje, uvolňuje, nabíjí, dává vám pocit harmonie, naplňuje vás pocitem štěstí, hřeje vás nebo vám umožňuje zažít pocit euforie. Jde o místo plné spirituality, kreativity, inspirace. Je to místo s pozitivní energií.

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.

Jak nás ovlivňuje křestní jméno

Při výběru jména pro svého potomka je dobré si uvědomit, že jej bude doprovázet po celý život a výrazně jej ovlivní v jeho osobním, kariérním i vztahovém životě. Ví se, že při špatném výběru, může člověka negativně ovlivnit dokonce i po jeho psychické stránce. Vaše jméno totiž úzce souvisí s vaší karmou. Jménem, které dáte svému dítěti mu dáváte do vínku také i to, s čím se bude v průběhu života potýkat a jaký bude jeho životní úkol.

 

Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.