Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.

Co karta znamená

První karta z mečů je jako úkaz triumfu, vyjasnění situace, dospění k poznání či rozhodnutí, vyjasnění i sebevíc složité situace. Je to karta, která ukazuje na jasnost ve všem, čím se zrovna prochází a také konečný výstup tam, kde je potřeba být. Pokud tak dlouho o něco tazatel usiluje, najednou se dostane tam, kde chce být.

Pozitivní význam karty

I když do teď mohlo být vše zatemněné a složité, pak se najednou vše rozjasní, ukáže se správný směr a vše spěje k tomu dobrému. To je naprosto úžasné, protože současně je to příslibem nových nápadů, získání všeho, o co se do teď usilovalo. Mimo to i přijde nová myšlenka, která povede k jasnému a střízlivému řešení, třeba i do ještě nedávna dost složitých situací.

Negativní význam karty

Pokud karta eso mečů vyjde v obrácené věštbě, pak ukazuje na bezohlednost, prchlivost a dokonce i katastrofu. Je nutné dávat pozor, být obezřetný ke všemu a pořád. Pokud prochází tazatel sporem, pak jej čekají muka, hádka, zranění a dost kritický čas. Může znamenat i hádku s blízkými, zbytečné konflikty a nevyjasněná jednání i to, co vede ke špatným závěrům. Je nutní dávat pozor, zbytečně se nerozčilovat, nebrat vše moc vážně.

Obecně význam karty

Pokud při výkladu padne eso, je to vždy počátek něčeho. V tomto případě se jedná o příjemné změny, počátky něčeho dobrého, co povede k ještě lepším věcem. Takto karta může vyjít v otázce jako odpověď na otázku – co dál, tedy rada. Je tak zapotřebí sám vzít otěže do ruky a také myslet při rozhodování racionálně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Imaginární přítel

Dlouhou dobu byli imaginární kamarádi považováni za něco nenormálního a tedy špatného. Šlo o tabu, za které se každý styděl, nahlas o něm nemluvil a rodinní příslušníci se snažili kamarádů všemožnými způsoby zbavit. Mnoho lidí i dětí kvůli tomu skončilo na lavičkách čekáren psychologů a psychiatrů a přitom je to zcela běžné. Podle posledních výzkumů jsou dokonce i užiteční.

Rozzuřili jste býka? Utíkejte!

Psychická vyrovnanost a duševní aspekty mohou být do jisté míry určeny právě znamením a vaším ascendentem. Pokud se k tomuto tvrzení stavíte odměřeně, stačí jen navázat na astrologii jako disciplínu. Zabývá se totiž nejen hvězdami, důležitou roli v ní hraje i měsíc. Ano, právě ten měsíc, který je tím, kdo vám určuje vaše místo ve zvěrokruhu. Měsíc, jak známo, oplývá kupříkladu mocí řídit moře, na něž je technika i člověk krátký. Získává také kontrolu nad zvířaty a v neposlední řadě ovlivňuje i člověka.