Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.

Co karta znamená

První karta z mečů je jako úkaz triumfu, vyjasnění situace, dospění k poznání či rozhodnutí, vyjasnění i sebevíc složité situace. Je to karta, která ukazuje na jasnost ve všem, čím se zrovna prochází a také konečný výstup tam, kde je potřeba být. Pokud tak dlouho o něco tazatel usiluje, najednou se dostane tam, kde chce být.

Pozitivní význam karty

I když do teď mohlo být vše zatemněné a složité, pak se najednou vše rozjasní, ukáže se správný směr a vše spěje k tomu dobrému. To je naprosto úžasné, protože současně je to příslibem nových nápadů, získání všeho, o co se do teď usilovalo. Mimo to i přijde nová myšlenka, která povede k jasnému a střízlivému řešení, třeba i do ještě nedávna dost složitých situací.

Negativní význam karty

Pokud karta eso mečů vyjde v obrácené věštbě, pak ukazuje na bezohlednost, prchlivost a dokonce i katastrofu. Je nutné dávat pozor, být obezřetný ke všemu a pořád. Pokud prochází tazatel sporem, pak jej čekají muka, hádka, zranění a dost kritický čas. Může znamenat i hádku s blízkými, zbytečné konflikty a nevyjasněná jednání i to, co vede ke špatným závěrům. Je nutní dávat pozor, zbytečně se nerozčilovat, nebrat vše moc vážně.

Obecně význam karty

Pokud při výkladu padne eso, je to vždy počátek něčeho. V tomto případě se jedná o příjemné změny, počátky něčeho dobrého, co povede k ještě lepším věcem. Takto karta může vyjít v otázce jako odpověď na otázku – co dál, tedy rada. Je tak zapotřebí sám vzít otěže do ruky a také myslet při rozhodování racionálně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - KOZOROH

 

KOZOROH PRAHNE PO SPOJENÍ SE ZEMÍ

 

Zdá se, že Kozoroh ani neuvažuje nad jinými skupinami znamení než nad těmi zemskými. Je mu tolik vlastní zařazení mezi znamení země, že se nedokáže od tohoto dogmatu odpoutat a chce zůstat až do konce svých dnů s těmi, kteří jsou mu tolik podobní. Panna je stejně jako u Býka ideálem i pro Kozoroha. Oba prahnou po rodině a domově svých snů: chtějí být jen spolu a ke štěstí nepotřebují nikoho jiného. Často se stává, že tyto svazky zůstávají bezdětné. Vzájemnou důvěru a intimitu řadí nade vše a nikdo třetí do jejich vztahu nepronikne. Oba jsou citliví na soukromí, oba jsou schopni dopřát si jej navzájem. Býk donutí Kozoroha neutrácet a spořit. Společně mohou nashromáždit velký majetek, který pak investují do koupě domu nebo bytu a zařízení. Oba se skvěle doplňují a podvědomě si sami vytvářejí i kompromisy, aby se vyhnuli konfliktům. Stejně tak nesnášejí hádky a oproti Pannám se do nich snad ani nikdy nepustí. Idylka a Harmonie – to je spojení Býka s Kozorohem.

 

Jasnovidecké schopnosti - kdo je má?

Jasnovidectví, tedy schopnost předvídat, co se stane, je skutečně vědou nad-vědy. Někdo tuto schopnost dostal do vínku, ač by si ji třeba přál. Každý toto štěstí nemá, jenže ne každý na to po celý život přijde. Možná se občas stane něco, co jste tak nějak dopředu tušili a to vás již moc nepřekvapí, ale pokud se vám stává často, že něco tušíte, a pak se to stane skutečností, měli byste se zkoumání jasnovidectví věnovat.