Výklad tarotu šest mečů

Tarotové karty jsou velice populární pro výklad budoucnosti. Lidi se často zajímají o to, co se stane, co se bude dít a tak dále. To je něco, co je zajímá ať už vážně, nebo ze zábavy a čistého pobavení. Obrázkové karty tarotu existují několik století a přečkaly i takové časy, jako byla inkvizice, čarodějnické procesy.

Co karta znamená

Šest mečů představuje cestu, nebo změnu. Může jít o stěhování, nebo třeba i důležitou změnu zaměstnání. Jedinec může odejít do nejistoty, přestoupit jinam, na jiné území, za jiný tým a tak dále. je to zkrátka ukázkou změny stavů. Hodně také může jít o osamostatnění se, kdy člověk se postaví na svoje vlastní nohy a začne žít jiný život.

Pozitivní významy karty

Ukazuje směr jinam, posunutí se dále. Pokud se tak jedinec o něco snažil, podaří se mu to, život ho nasměruje správným směrem tak, aby se osamostatnil, v mnoha ohledech získal jistotu ve svých úsudcích a i takové to vnitřní sebevědomí. Může jej také napadnout nové plány, nové možnosti objevit a chytnout, jak se lidově a s oblibou říká – druhý dech. Je to o změnách k lepšímu, posouvání se kupředu.

Negativní významy karty

Zde se poukazuje na ztrátu jistot, zbavení se toho, co bylo klidné, jisté a dobré a odchod do neznáma, do nejistých míst, které nesou mnoho rizik. Situace vede k depresi a stavům, které stresují, rozhodně nic dobrého. Ukazuje se zde strach, nejistota, ale také tréma, bolest a potíže s přijímáním něčeho nového.

Obecně význam karty

Ať už jde o běžný význam karty, nebo ten obrácený, znamená karta odchod, v jednoduchém významu. Půjde o nějakou změnu, nevratnou, která se nedá odložit, nic se s ní udělat a ani vrátit se k ní. Je to často i ztráta jistot, nutnost riskovat, zkoušet nové a nepoznané, ale zas na druhou stranu je to možnost, jak se konečně a neurvale pustit kupředu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hromnice - Candlemas

Zatímco u nás slavíme Hromnice a kudy prošli Keltové tak slaví i svátek svatého Imbolce, křesťané neponechali nic náhodě a velký pohanský svátek zaplácli svátkem zvaným Candlemas. Má jít o svátek Svátek uvedení Páně do chrámu Ježíše a svátek očištění Panny Marie. Dle tohoto svátku se totiž věřilo, že chlapci se narodí nečistí a je proto nutné je nejprve očistit a až pak mohou být pokřtěni a přijati do chrámu božího.

Metody věštění budoucnosti z kávové sedliny

Stará metoda věštění z kávové sedliny k nám přišla od Indiánů. Není tedy přesně známo, jak je tato metoda stará, ale prakticky se dá považovat za poměrně tradiční, spolehlivou a také zábavnou. Je na každém z nás, zda budeme informacím věřit, nebo je považovat za ledabylé, nicméně pokud by šlo o něco, co se nepotkává s osudem, byla by nejspíš tato metoda dávno zapomenuta.