Výklad tarotu šest mečů

Tarotové karty jsou velice populární pro výklad budoucnosti. Lidi se často zajímají o to, co se stane, co se bude dít a tak dále. To je něco, co je zajímá ať už vážně, nebo ze zábavy a čistého pobavení. Obrázkové karty tarotu existují několik století a přečkaly i takové časy, jako byla inkvizice, čarodějnické procesy.

Co karta znamená

Šest mečů představuje cestu, nebo změnu. Může jít o stěhování, nebo třeba i důležitou změnu zaměstnání. Jedinec může odejít do nejistoty, přestoupit jinam, na jiné území, za jiný tým a tak dále. je to zkrátka ukázkou změny stavů. Hodně také může jít o osamostatnění se, kdy člověk se postaví na svoje vlastní nohy a začne žít jiný život.

Pozitivní významy karty

Ukazuje směr jinam, posunutí se dále. Pokud se tak jedinec o něco snažil, podaří se mu to, život ho nasměruje správným směrem tak, aby se osamostatnil, v mnoha ohledech získal jistotu ve svých úsudcích a i takové to vnitřní sebevědomí. Může jej také napadnout nové plány, nové možnosti objevit a chytnout, jak se lidově a s oblibou říká – druhý dech. Je to o změnách k lepšímu, posouvání se kupředu.

Negativní významy karty

Zde se poukazuje na ztrátu jistot, zbavení se toho, co bylo klidné, jisté a dobré a odchod do neznáma, do nejistých míst, které nesou mnoho rizik. Situace vede k depresi a stavům, které stresují, rozhodně nic dobrého. Ukazuje se zde strach, nejistota, ale také tréma, bolest a potíže s přijímáním něčeho nového.

Obecně význam karty

Ať už jde o běžný význam karty, nebo ten obrácený, znamená karta odchod, v jednoduchém významu. Půjde o nějakou změnu, nevratnou, která se nedá odložit, nic se s ní udělat a ani vrátit se k ní. Je to často i ztráta jistot, nutnost riskovat, zkoušet nové a nepoznané, ale zas na druhou stranu je to možnost, jak se konečně a neurvale pustit kupředu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu sedm pohárů

V balíčku tarotových karet je celkem dvacet dva karet velké arkány a dalších padesát šest karet malé arkány. Označení arkán pramení z minulosti, tedy rozdělení podle stáří, kdy velká arkána je o dost starší a původním balíčkem tarotových karet, které i dle bádání nemají jasný původ.