Ďábelské číslo 666

Slavné číslo 666, tři šestky je znamením ďábla, ale i šelmy, podsvětí, prostě všeho nekalého. Cokoli, co je spojováno s třemi šestkami, je zakázané, současně i tajné. A i když je toto číslo veřejně známé, pak jeho význam pramení z křesťanské Bible.

Historické spekulace

Jenže při samotném bádání není úplně jasné, jak toto číslo vykládat, protože není nikdy jasně napsáno, že jsou tři šestky jasným úkazem pravého ďábla. Jen si tak je možno často tuto skutečnost vyložit, což se také dlouho děje. Mnozí si tak cokoli, co je spojeno s šestkami ve trojici, jdoucími za sebou, pobírají, že jde o informaci již danou a v historii také objevují spojitosti s negativními postavami lidských dějin, ale i samotných událostí.

Podobnost s Hitlerem

Všichni ti, co věří na ďábelské číslo 666, poukazují na spojitost s Adolfem Hitlerem. Obrovskou osobností, která je ale obecně spojována s všemocným zlem, neštěstím a utrpením. Podle rovnice, kdy a = 101, b = 102 a tak dále je totiž prý součet jeho jména roven právě číslu 666, tudíž je pro mnohé Hitler ztělesněním skutečného ďábla, šelmy na světě.

Hazardní hry

Ruleta je známou hazardní hrou. Casina na celém světě mají ruletu jako svůj základ pro pobavení movité společnosti. Jen blázen věří, že dokáže díky hazardu vyhrát, protože většina z těch, kdo občas hazardní hru ruleta okusí, musí uznat, že jde opravdu o pouhé utrácení peněz. Zajímavostí je, že součet všech čísel v ruletě je 666, odtud i vyvození, že je to nástroj ďábla, hazardní hry.

Je tedy 666 skutečně ďábelské číslo?

To, jestli tři šestky budete brát jako číslo ďábla a spojovat tak různé události právě s číslem, může být něco, na co se dá připravit a tak i vybírat důležité momenty v životě pod jiným číslováním, než při součtu 666. Každopádně může jít také jen o souvislosti a lpění na tom, že šest set šedesát šest je opravdu ďáblovo číslo.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak rozvinout svou psychickou sílu

Různí lidé disponují různými schopnostmi a dovednostmi, stejně tak i s psychickou silou. Ta je naším hnacím motorem, stojící za naším rozvojem a podporuje silnou osobnost v každém z nás. Aby vůbec bylo z čeho rozvíjet, je důležité ji nejprve v raném dětství vytvořit. To je jedna z nejdůležitějších rolí rodičů. Včetně utváření sebevědomí dítěte.

Lilith, aneb tajemství Černé Luny

Lilith, nebo-li Černá Luna je pojem, který pochází původně ze sumerské mytologie staré více než 5000 let. Šlo tehdy o společnici Innany, královny nebes, která shromažďovala válečníky k posvátným rituálům. Podle legendy žila Lilith na posvátném stromě spolu s moudrým hadem a divokým ptákem Anzu. Innana ji bohužel nechápala a tak nechala strom porazit, hada zabít, pták Anzu pak uprchl do hor a Lilith zmizela v pustinách...

HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.