Ďábelské číslo 666

Slavné číslo 666, tři šestky je znamením ďábla, ale i šelmy, podsvětí, prostě všeho nekalého. Cokoli, co je spojováno s třemi šestkami, je zakázané, současně i tajné. A i když je toto číslo veřejně známé, pak jeho význam pramení z křesťanské Bible.

Historické spekulace

Jenže při samotném bádání není úplně jasné, jak toto číslo vykládat, protože není nikdy jasně napsáno, že jsou tři šestky jasným úkazem pravého ďábla. Jen si tak je možno často tuto skutečnost vyložit, což se také dlouho děje. Mnozí si tak cokoli, co je spojeno s šestkami ve trojici, jdoucími za sebou, pobírají, že jde o informaci již danou a v historii také objevují spojitosti s negativními postavami lidských dějin, ale i samotných událostí.

Podobnost s Hitlerem

Všichni ti, co věří na ďábelské číslo 666, poukazují na spojitost s Adolfem Hitlerem. Obrovskou osobností, která je ale obecně spojována s všemocným zlem, neštěstím a utrpením. Podle rovnice, kdy a = 101, b = 102 a tak dále je totiž prý součet jeho jména roven právě číslu 666, tudíž je pro mnohé Hitler ztělesněním skutečného ďábla, šelmy na světě.

Hazardní hry

Ruleta je známou hazardní hrou. Casina na celém světě mají ruletu jako svůj základ pro pobavení movité společnosti. Jen blázen věří, že dokáže díky hazardu vyhrát, protože většina z těch, kdo občas hazardní hru ruleta okusí, musí uznat, že jde opravdu o pouhé utrácení peněz. Zajímavostí je, že součet všech čísel v ruletě je 666, odtud i vyvození, že je to nástroj ďábla, hazardní hry.

Je tedy 666 skutečně ďábelské číslo?

To, jestli tři šestky budete brát jako číslo ďábla a spojovat tak různé události právě s číslem, může být něco, na co se dá připravit a tak i vybírat důležité momenty v životě pod jiným číslováním, než při součtu 666. Každopádně může jít také jen o souvislosti a lpění na tom, že šest set šedesát šest je opravdu ďáblovo číslo.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kámen podle znamení

Síla kamenů je opravdu kouzelná. Stěží si může někdo představit, jak takový, třebas i malý kamínek dokáže vysílat pozitivní sílu a tak i podpořit to, co je pro nositele přízračné. Když je zvolen správný kámen, pak máte vyhráno. Pravdou také je, že jisté kameny patří k určitým znamením zvěrokruhu. A právě k těmto znamením se vztahují i některé kameny, které podpoří sílu charakteru a obecně i silné stránky jedince. Může tak být taková síla rozhodující při důležitých momentech.