Karty Tarotu

Populární věštba z tarotových karet není nic nového na scéně. Existuje již po mnoho století, předpokládá se, že první karty Tarotu vznikly zhruba v polovině čtrnáctého století, prvně na jihu Evropy, v Itálii, a odtud pak putovaly do celého světa. Nejstarší tarotové karty na světě pochází z poloviny patnáctého století, což je úctyhodný věk.

Původ Tarotu

Co je pořád tak nějak záhadou je, že se nezná původ tarotových karet. Je mnoho výkladů, ať už ten, že karty přinesli kočovní cikáni. Další verzí je pak objevování nových kontinentů, i kulturu (což i tak nějak časově odpovídá). Říká se, že tarotové karty přinesli do Evropy křižáci při svých těžních a tak dále. Zkrátka původ není znám, i když víme, že karty pochází z jiného kontinentu, než je Evropa.

Je možno věštbě věřit?

Důležité je vědět, že výkladem karet se zabývají lidé už po mnoha století a tak si i svoje místo ve světě tarotové karty vydobyly. Pokud by šlo jen o zbůhdarma holé tvrzení, nejspíš by se na ně zapomnělo. Budoucnost je však něco, co nás láká poznat a pokud tak stojíme před důležitým rozhodnutím, mohou nám pomoci ukázat cestu. Je mnoho lidé, kteří se na karty obrací jak při určité volbě, důležitém kroku v životě, ale i jen tak ze zábavy, dozvědět se, co nás nadále čeká. Poté už je jen na vás, zda věštbě budete věřit a budete se jí řídit, nebo nad ní mávnete rukou. Jisté je, že ji ale jen tak nevymažete z paměti a třeba o ní i časem vážně popřemýšlíte.

Karty Tarotu

Pro úplné začátečníky je potřeba zmínit, že tarotové karty tvoří celkem 78 karet Velké a Malé arkány, kdy Velká arkána obsahuje celkem dvaadvacet karet, známých pozic, jak je Císařovna, Mág, Svět, Luna, nebo třeba Vůz. Malá arkána je pak tvořena z celkem čtyř okruhů – hole, meče, pentakly (někdy zvané mince) a poháry. Každý tento okruh pak obsahuje čtrnáct karet v číselné řadě.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.

Partnerský horoskop

Existuje celá řada horoskopů, které vám mohou odhalit budoucnoust, i to, jací jste. Jedním z nejoblíbenějších je partnerský horoskop, který zjišťuje, jak vypadají vztahy mezi jednotlivými lidmi. Také vás to zajímá? Chcete vědět, kdo se s kým přitahuje, s kým vám to poklape a koho si držet radši dále od těla? Anebo snad s kým byste měli spolupracovat? Pak se zajímejte o to, jak do sebe vaše horoskopy zapadají.