Výklad tarotu 20 poslední soud

Sedmdesát osm karet tarotu slouží po mnohou let, staletí k výkladu budoucnosti a odpovídání na otázek běžného žití. Lidé si mohou na karty učinit vlastní názor, ale pokud by se jednalo o skutečný nesmysl, již by jistě karty nebyly na světě. Něco na nich být musí, když jsou populární stále více a lidé se s otázkami na karty obrací také poměrně často.

Co karta znamená

Poslední soud dává jasně v patrnost, že je potřeba nějaké změny, pohnutí se kupředu. Nabízí ale také možná východiska, což je zejména důležité. Ukazuje na nové začátky, osvobození se od starého, a příjímání nových skutečností. Karta je kartou obnovy, změny a také řešení a vše v jednom. Rozhodně se tazatel nemusí obávat vkročit na nová území, protože je mu v této oblasti kartou přáno.

Pozitivní významy

Karta určitě nepodporuje stagnaci. Udává směr, kterým se má tazatel pohnout, nebo spíš mu jasně ukazuje, aby se tedy pohnul. Neexistuje možnost, která by mohla podpořit nicnedělání. Je zapotřebí obnovy, změny a pokroku. Toho se nikdy nedosáhne jen pouhým sezením. Život přináší výzvy, které je potřeba vzít za své a pohnout se s nimi dále. Konečně se vzpřímit a něco pořádného udělat. Rozhodně není vhodné zůstávat na místě a nic nedělat. Naopak, je nutností jít směle kupředu – to je pravý význam karty.

Negativní významy

Obrácený výklad ukazuje na možná úskalí, které přináší ztrátu příležitostí, ale především kvůli moc velké opatrnosti na vše okolo. Také ukazuje na nerozhodnost, váhání a rozhodnutí se ve chvíli, kdy už je prakticky pozdě, takže na špatné rozhodování. Tím poukazuje i na chyby, které mohou pramenit a být důsledkem vážných svárů, jako jsou rozpady vztahů.

Obecně význam karty

Poslední soud je kartou, která má ukázat na to, že doposud cesta plynula, ale nyní je s ní konec a je zapotřebí pokračovat dál, se vzpřímenou hlavou a dívat se kupředu. To, co bylo, je již minulostí a je zapotřebí se pohnout dál.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu sedm pohárů

V balíčku tarotových karet je celkem dvacet dva karet velké arkány a dalších padesát šest karet malé arkány. Označení arkán pramení z minulosti, tedy rozdělení podle stáří, kdy velká arkána je o dost starší a původním balíčkem tarotových karet, které i dle bádání nemají jasný původ.

Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Jak se k sobě hodí Býk a Býk

Ač jsou býci dost impulzivní, pak pokud dojde ke spojení partnerské a to dvou býků, pak může nastat naprostý ráj na zemi. Oba totiž mají pochopení pro chování toho druhého snáze, než snad kdokoli jiný. Proto není žádným překvapením, že si skvěle padnou do noty a jejich vztah jim bude prosperovat od samého začátku.