Výklad tarotu 20 poslední soud

Sedmdesát osm karet tarotu slouží po mnohou let, staletí k výkladu budoucnosti a odpovídání na otázek běžného žití. Lidé si mohou na karty učinit vlastní názor, ale pokud by se jednalo o skutečný nesmysl, již by jistě karty nebyly na světě. Něco na nich být musí, když jsou populární stále více a lidé se s otázkami na karty obrací také poměrně často.

Co karta znamená

Poslední soud dává jasně v patrnost, že je potřeba nějaké změny, pohnutí se kupředu. Nabízí ale také možná východiska, což je zejména důležité. Ukazuje na nové začátky, osvobození se od starého, a příjímání nových skutečností. Karta je kartou obnovy, změny a také řešení a vše v jednom. Rozhodně se tazatel nemusí obávat vkročit na nová území, protože je mu v této oblasti kartou přáno.

Pozitivní významy

Karta určitě nepodporuje stagnaci. Udává směr, kterým se má tazatel pohnout, nebo spíš mu jasně ukazuje, aby se tedy pohnul. Neexistuje možnost, která by mohla podpořit nicnedělání. Je zapotřebí obnovy, změny a pokroku. Toho se nikdy nedosáhne jen pouhým sezením. Život přináší výzvy, které je potřeba vzít za své a pohnout se s nimi dále. Konečně se vzpřímit a něco pořádného udělat. Rozhodně není vhodné zůstávat na místě a nic nedělat. Naopak, je nutností jít směle kupředu – to je pravý význam karty.

Negativní významy

Obrácený výklad ukazuje na možná úskalí, které přináší ztrátu příležitostí, ale především kvůli moc velké opatrnosti na vše okolo. Také ukazuje na nerozhodnost, váhání a rozhodnutí se ve chvíli, kdy už je prakticky pozdě, takže na špatné rozhodování. Tím poukazuje i na chyby, které mohou pramenit a být důsledkem vážných svárů, jako jsou rozpady vztahů.

Obecně význam karty

Poslední soud je kartou, která má ukázat na to, že doposud cesta plynula, ale nyní je s ní konec a je zapotřebí pokračovat dál, se vzpřímenou hlavou a dívat se kupředu. To, co bylo, je již minulostí a je zapotřebí se pohnout dál.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co myslíte, jste v těhotenství spirituálně více citlivé?

Těhotenství je kouzelný čas plný zázraků. Během 9 měsíců žena zažívá to, co je jen stěží možné popsat. Mění se fyzicky i duševně. A co vám mnoho žen, které si těhotenství prošly potvrdí, že se v tomto období zbystřují smysly a zvětšuje se duchovní rozsah jejich podvědomí. Jejich šestý smysl v tomto období je schopen dosáhnout neuvěřitelných rozměrů. Je dobré této vnímavosti využít a vlastní snahou tento smysl ještě více rozšířit, bude se vám to hodit.

Karty Tarotu

Populární věštba z tarotových karet není nic nového na scéně. Existuje již po mnoho století, předpokládá se, že první karty Tarotu vznikly zhruba v polovině čtrnáctého století, prvně na jihu Evropy, v Itálii, a odtud pak putovaly do celého světa. Nejstarší tarotové karty na světě pochází z poloviny patnáctého století, což je úctyhodný věk.

Edward a Lorraine Warrenovi

Edward řečený Ed a Lorraine Rita Warrenová byli snad nejproslulejšími vyšetřovateli paranormálních jevů ve Spojených státech. Dělil je pouhopouhý rok mezi daty jejich narození: Ed přišel na svět v roce 1926, Lorraine v roce 1927. Není vůbec náhodou, že jejich jména jsou spjata s nevýznamnějšími případy strašení. Když se řekne manželé Warrenovi, spojují je pojmy jako je Amityville, Lykantropie neboli přeměna ve vlka, panenka Annabelle, příběh Smurlyovy rodiny či pronásledování rodiny Perronových v Harrisvillu nebo Hrůza v Connecticutu. Ed Warren byl mariňákem a bývalým policistou, stal se samoukem v oblasti démonologie a jako autor vydal několik knih. Působil také jako lektor a přednášel ve svém oboru spolu se svou ženou. Ta byla samozvanou jasnovidkou a úzce spolupracovala se svým manželem. Ed tvrdil, že je schopna navázat spojení s duchy zemřelých, vidí minulost i záblesky z přímé budoucnosti. V roce 1952 založili první Společnost pro psychický výzkum v Nové Anglii (New England society for Psychic Research). Stali se tak předky všech badatelů v oblasti paranormálních jevů a položili základní kámen této disciplíně.