Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

Tarotové karty

Sedmdesát osm tarotových karet je složeno z velké a malé arkány. Jsou nejčastější a vykládány jsou nejspíš proto, že už z obrázků, které obsahují jde často vyčíst to, co se bude dít a co je lepší udělat nebo naopak neudělat. S tarotovými kartami si vědí rady lidí už několik století, a určitě jim zase stoupá popularita a to především i díky médiím, jelikož jsou často jim dost bravurně propagovány.

Lenormandy

Jsou podobné tarotovým kartám a neznalci si je tak mohou snadno splést. Název mají podle francouzské kartářky, která je také podle dostupných informací jejich autorkou. Je to balíček celkem třiceti šesti karet s malovanými obrázky, kde každá karta mí svůj význam, vztahující se v nějakém kontextu k obrázku.

Vykládací karty

Obdobou Lenormandových karet jsou staré vykládací karty, občas také nazývané jako cikánské karty, které mají smysluplné obrázky, na kterých jsou hotové činnosti, na obrázku je přímo nějaký děj, nějaká činnost, která je tak odpovědí na otázku. Při výkladu budoucnosti je obvykle tahají tři karty, které pak určí děj. Karet je celkem třicet šest.

Mariášové karty

Čertovské karty, jak se občas mariášovým kartám přezdívá, se občas i užívají pro výklad budoucnosti. Mají celkem jasné a jednoduché pravidla při výkladu, takže je to i jednoduché se naučit. Základem výkladu jsou dvorní karty, které určují přímé osoby v okolí tazatele a pak každý symbol má svůj výklad.

Karty jsou pro výklad budoucnosti stále populární a oblíbené. Obrací se na ně čím dál více osob.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Dejte si pozor na věci, které vám kradou energii

Rozbité a nefunkční věci

Je absolutním nesmyslem doma skladovat něco, co už ztratilo svou funkci a význam. Pokud je to možné, opravte to a jestli ne, tak se toho prostě zbavte. Je přitom jedno, zda se jedná o kapající kohoutek, naštípnuté talíře, porouchané rádio anebo fotoaparát. Nic, co funguje jen tak na půl, vám do života nepřinese nic dobrého. Věci se budou zadrhávat, příležitosti budou ubývat a peníze budou odtékat.

Perseidy

Perseidy patří k tradičním nebeským úkazům, jež je možno na nebi sledovat každý rok v podobném období. Nejinak je tomu i letos. Perseidy představují oblíbený a vyhledávaný jev, jež můžeme pouhým okem v období prázdnin sledovat na obloze. V Česku jim říkáme také slzy svatého Vavřince, protože se obvykle na nebi objevují v době, kdy má tento světec svátek. Říkat jim však můžete i Leonidy (podle znamení zvěrokruhu).