Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

Tarotové karty

Sedmdesát osm tarotových karet je složeno z velké a malé arkány. Jsou nejčastější a vykládány jsou nejspíš proto, že už z obrázků, které obsahují jde často vyčíst to, co se bude dít a co je lepší udělat nebo naopak neudělat. S tarotovými kartami si vědí rady lidí už několik století, a určitě jim zase stoupá popularita a to především i díky médiím, jelikož jsou často jim dost bravurně propagovány.

Lenormandy

Jsou podobné tarotovým kartám a neznalci si je tak mohou snadno splést. Název mají podle francouzské kartářky, která je také podle dostupných informací jejich autorkou. Je to balíček celkem třiceti šesti karet s malovanými obrázky, kde každá karta mí svůj význam, vztahující se v nějakém kontextu k obrázku.

Vykládací karty

Obdobou Lenormandových karet jsou staré vykládací karty, občas také nazývané jako cikánské karty, které mají smysluplné obrázky, na kterých jsou hotové činnosti, na obrázku je přímo nějaký děj, nějaká činnost, která je tak odpovědí na otázku. Při výkladu budoucnosti je obvykle tahají tři karty, které pak určí děj. Karet je celkem třicet šest.

Mariášové karty

Čertovské karty, jak se občas mariášovým kartám přezdívá, se občas i užívají pro výklad budoucnosti. Mají celkem jasné a jednoduché pravidla při výkladu, takže je to i jednoduché se naučit. Základem výkladu jsou dvorní karty, které určují přímé osoby v okolí tazatele a pak každý symbol má svůj výklad.

Karty jsou pro výklad budoucnosti stále populární a oblíbené. Obrací se na ně čím dál více osob.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 9

Speciální nauka o číslech, která čísla zkoumá z té citové stránky, se běžně označuje jako numerologie. Tato věda, nevěda má velkou oblibu z pohledu zábavy a lidé si ji oblíbili, protože je zajímavá a dost může vypovědět o povaze jednotlivých lidí, ale i událostí. Jsou lidé, kteří podle numerologie vybírají důležité okamžiky v životě, jako například datum svatby.

Aura

Podle parapsychologie, alternativní medicíny i teologie, okolo každého lidského těla je energetické pole, jež je možno vnímat v barvách a v různých tvarech. Jde o fenomén, který prozatím nedokázal nikdo potvrdit. Přestože je běžně neviditelné, mnoho lidí jej již vidělo na vlastní oči a dokonce se i někomu podařilo jej vyfotografovat. Poli, které nás obklopuje od hlavy až po paty, se říká aura.

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.