Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

Tarotové karty

Sedmdesát osm tarotových karet je složeno z velké a malé arkány. Jsou nejčastější a vykládány jsou nejspíš proto, že už z obrázků, které obsahují jde často vyčíst to, co se bude dít a co je lepší udělat nebo naopak neudělat. S tarotovými kartami si vědí rady lidí už několik století, a určitě jim zase stoupá popularita a to především i díky médiím, jelikož jsou často jim dost bravurně propagovány.

Lenormandy

Jsou podobné tarotovým kartám a neznalci si je tak mohou snadno splést. Název mají podle francouzské kartářky, která je také podle dostupných informací jejich autorkou. Je to balíček celkem třiceti šesti karet s malovanými obrázky, kde každá karta mí svůj význam, vztahující se v nějakém kontextu k obrázku.

Vykládací karty

Obdobou Lenormandových karet jsou staré vykládací karty, občas také nazývané jako cikánské karty, které mají smysluplné obrázky, na kterých jsou hotové činnosti, na obrázku je přímo nějaký děj, nějaká činnost, která je tak odpovědí na otázku. Při výkladu budoucnosti je obvykle tahají tři karty, které pak určí děj. Karet je celkem třicet šest.

Mariášové karty

Čertovské karty, jak se občas mariášovým kartám přezdívá, se občas i užívají pro výklad budoucnosti. Mají celkem jasné a jednoduché pravidla při výkladu, takže je to i jednoduché se naučit. Základem výkladu jsou dvorní karty, které určují přímé osoby v okolí tazatele a pak každý symbol má svůj výklad.

Karty jsou pro výklad budoucnosti stále populární a oblíbené. Obrací se na ně čím dál více osob.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.

Den narození

Numerologie je velice zajímavou vědou, která poukazuje na mnoho charakterových vlastností, ale i to, kde má člověk slabiny. A přitom jen tak nevaří z vody, ale přímo pracuje s čísly, které jsou nám dány počátkem narození a které nás tak provází celý život. Ono to má něco do sebe a také ukazuje na to, jak nás i datum narození může výrazně ovlivnit.