Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

Tarotové karty

Sedmdesát osm tarotových karet je složeno z velké a malé arkány. Jsou nejčastější a vykládány jsou nejspíš proto, že už z obrázků, které obsahují jde často vyčíst to, co se bude dít a co je lepší udělat nebo naopak neudělat. S tarotovými kartami si vědí rady lidí už několik století, a určitě jim zase stoupá popularita a to především i díky médiím, jelikož jsou často jim dost bravurně propagovány.

Lenormandy

Jsou podobné tarotovým kartám a neznalci si je tak mohou snadno splést. Název mají podle francouzské kartářky, která je také podle dostupných informací jejich autorkou. Je to balíček celkem třiceti šesti karet s malovanými obrázky, kde každá karta mí svůj význam, vztahující se v nějakém kontextu k obrázku.

Vykládací karty

Obdobou Lenormandových karet jsou staré vykládací karty, občas také nazývané jako cikánské karty, které mají smysluplné obrázky, na kterých jsou hotové činnosti, na obrázku je přímo nějaký děj, nějaká činnost, která je tak odpovědí na otázku. Při výkladu budoucnosti je obvykle tahají tři karty, které pak určí děj. Karet je celkem třicet šest.

Mariášové karty

Čertovské karty, jak se občas mariášovým kartám přezdívá, se občas i užívají pro výklad budoucnosti. Mají celkem jasné a jednoduché pravidla při výkladu, takže je to i jednoduché se naučit. Základem výkladu jsou dvorní karty, které určují přímé osoby v okolí tazatele a pak každý symbol má svůj výklad.

Karty jsou pro výklad budoucnosti stále populární a oblíbené. Obrací se na ně čím dál více osob.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Tajemná hora Blaník

Bájná hora Blaník pro Čechy legendární význam. Opředena je však i celou řadou tajemství. Blaník je 638 metrů vysoký. Najdete ho ve Středočeském kraji asi 10 kilometrů od Vlašimi. Byl symbolem naděje a spojen je se svobodou, svébytností českého národa a blanickými rytíři. Název hory je odvozen z keltského Blaniak.

Postavení planet v horoskopu

Každý evropský horoskop je sestaven dle postavení planet na nebi v době narození. Je tomu tak proto, že v každém okamžiku stojí všechny planety v sluneční soustavě stojí na určitém stupni, jenž symbolizuje jedno znamení zvěrokruhu. Celková skladba pak významně ovlivňuje to, jací jste. Podle rozestavění se planety člení na osobní (Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše a Mars), společenské (Jupiter a Saturn) a transcendentní (Uran, Neptun a Pluto). Při tvorbě horoskopu je důležité sledovat postavení planet a jejich vzájemné vztahy. Při sestavování horoskopu je nezbytné všímat si i toho, jestli je planeta stacionární, retrográdní anebo direktní.