Barvy a jejich vliv

Klasické testy, které se ptají, jaká je vaše oblíbená barva, aby se pak z ní dalo vyčíst, jaké povahy jste, jsou založeny na vlivu barev na okolí samotné. Je však nutno rozlišovat jisté druhy samotných barev. Protože například taková růžová může mít několik stovek různých odstínů a třeba i taková tmavě sytě růžová, je prakticky jinou barvou, než je klasická, jemná, světle růžová.

Paleta barevná, mnoho barev

V základě ale stejně rozpoznáváme hlavně takové barvy, jako je bílá, černá, žlutá, zelená, modrá, červená a hnědá, případně pak také fialová, růžová a oranžová i šedá. Vesměs jde o tři základní barvy, které pak utvoří ty další, plus ve spojení s bílou a černou, které někdy jako barvy nejsou považovány.

Červená

Je energická, podporuje aktivitu, ale i chuť k jídlu. Je spojená nejen s ohněm, živostí, ale i nebezpečím a sexuality. Vhodná barva do ložnice. Přednost jí dávají cílevědomí lidé s přirozeným sebevědomím.

Žlutá

Je barvou povzbuzující, veselá a také ji mají rádi veselí jedinci s nadějí na dobré zítřky. Podporuje paměť a koncentrovanost. Zajímavostí je, že lidé, kteří odmítají žlutou, jsou nedůvěřiví a zklamaní.

Zelená

Barva přírody, dodává energii, ale spíše pozitivní, má blahodárný účinek na psychiku, uklidňuje. Také posiluje smysly a velkou zajímavostí je, že ji dávají přednosti ti, kteří se nebojí překážek, a touží obdivu a uznání.

Modrá

Klidná, ale i chladná barva, která dodává věrnosti, mír a klid. Tuto barvu mají rádi lidé romanticky založení, a ti, kteří jsou vnitřně vyrovnaní. V gastronomii působí tlumeným dojmem, složí tak jako psychický efekt, pokud se rozhodneme hubnout.

Dále by se dalo vypsat mnoho textu na význam barev takových a jiných, v závislosti na jednotlivých barvách, to je však na další zkoumání dost zdlouhavé.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - STŘELEC

STŘELEC JE SVŮDCE A LOVEC

Lov je pro něj zábava a ulovení takového Lva může považovat za životní triumf. Mít totiž stejné sny a navíc vůli a chuť je realizovat – co víc si můžete přát? Tomuto spojení by se mělo dařit na všech frontách. Občas se může vyskytnout, následovaný bojem, ale pak se vše uklidní. Oba dva jsou schopni uznat porážku a přijmout roli poraženého. Vědí totiž, že to nebude na dlouho: jen spolu jsou silní, dokážou budovat a stavět, tvořit a měnit. Umění rychlého odpuštění se oběma báječně hodí. Střelec však neprahne jen po lovu: má rád i lásku a to především fyzickou. To Lev uvítá s otevřenou náručí, v tomto svazku mají své významné místo i děti. Lev chce zanechat nástupce, který usedne na pomyslný trůn jeho rodu a Střelec zase prahne po učni, který by převzal jeho řemeslo. Jsou schopni vybudovat rodinu, zabezpečit ji a cílevědomě vést děti ke studiím.

Partnerský horoskop

Existuje celá řada horoskopů, které vám mohou odhalit budoucnoust, i to, jací jste. Jedním z nejoblíbenějších je partnerský horoskop, který zjišťuje, jak vypadají vztahy mezi jednotlivými lidmi. Také vás to zajímá? Chcete vědět, kdo se s kým přitahuje, s kým vám to poklape a koho si držet radši dále od těla? Anebo snad s kým byste měli spolupracovat? Pak se zajímejte o to, jak do sebe vaše horoskopy zapadají.

Andělé a jejich rozdělení

Anděl, jako opravdový angel nemá žádnou tvář a ani tvar. Jde o energii, pozitivní, která je šířena podle toho, jak ji vnímáme. To, že andělé dostaly podoby okřídlených bílých postav, většinou s bílými, třpytivými vlasy, je jen důsledek lidské představivosti, která dala andělům jistou podobu. Navíc jako lidé většinou dáváme nejasným stvořením podobu lidskou, proto také mají andělé pro nás podobu lidské postavy.