Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

Co karta znamená

Označuje jednoduše stagnaci. Pokud je něco rozvířené, otevřený spor, pak karta nabádá spíše ke klidu, nechat věci, raději, ať se sami dějí, protože jedině tak se problém nerozvine dále, což hrozí. Karta je označením sebeobětování, odevzdání se čehokoli komukoli a vzdávání se v životě. Také označuje celkově obrat, pokud se tak do teď nedařilo plnit si své sny, pak se to nejspíš obrátí, tedy že viselec představuje jistou potíž, která do teď tomu bránila.

Pozitivní význam karty

Velkým významem v oblasti pozitivního je především obrat v pohledu věci. Často máme na věci jistý názor, ale vlivem jistých událostí se to může rázem změnit. Viselec také označuje nový začátek, ale také i nucené pauzy. Pro někoho to může být pozitivní, ale pro například workoholiky velký problém. Nicméně viselec zde jasně varuje před tím, co se dále může dít a nadělat neplechu, takže v tomto ohledu jistě pozitivní.

Negativní význam karty

Poukazuje na závislosti. Viselec jen visí a čeká, co kdo pomůže, sám nic nezmůže. Proto je zde velké riziko závislosti a to na čemkoli, a také nemožnosti se této závislosti vzdát. což vede ke ztrátám v životě, pikání za ně a tresty spojené s nemocí, neštěstím.

Obecně význam karty

Viselec vždy poukazuje na nepříjemnosti, ať je v běžné, nebo obrácené věštbě, není ani jedna rovina nějak veselá. Poukazuje na oblasti, ve kterých si nejsme jistí a nevíme rady, hodně vypráví karta o dost nepříjemných pocitech. Zda je otázka kladena na to, či se věci posunou kupředu, pak je odpověď jasná – ne, stagnují.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.

Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.