Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

Co karta znamená

Označuje jednoduše stagnaci. Pokud je něco rozvířené, otevřený spor, pak karta nabádá spíše ke klidu, nechat věci, raději, ať se sami dějí, protože jedině tak se problém nerozvine dále, což hrozí. Karta je označením sebeobětování, odevzdání se čehokoli komukoli a vzdávání se v životě. Také označuje celkově obrat, pokud se tak do teď nedařilo plnit si své sny, pak se to nejspíš obrátí, tedy že viselec představuje jistou potíž, která do teď tomu bránila.

Pozitivní význam karty

Velkým významem v oblasti pozitivního je především obrat v pohledu věci. Často máme na věci jistý názor, ale vlivem jistých událostí se to může rázem změnit. Viselec také označuje nový začátek, ale také i nucené pauzy. Pro někoho to může být pozitivní, ale pro například workoholiky velký problém. Nicméně viselec zde jasně varuje před tím, co se dále může dít a nadělat neplechu, takže v tomto ohledu jistě pozitivní.

Negativní význam karty

Poukazuje na závislosti. Viselec jen visí a čeká, co kdo pomůže, sám nic nezmůže. Proto je zde velké riziko závislosti a to na čemkoli, a také nemožnosti se této závislosti vzdát. což vede ke ztrátám v životě, pikání za ně a tresty spojené s nemocí, neštěstím.

Obecně význam karty

Viselec vždy poukazuje na nepříjemnosti, ať je v běžné, nebo obrácené věštbě, není ani jedna rovina nějak veselá. Poukazuje na oblasti, ve kterých si nejsme jistí a nevíme rady, hodně vypráví karta o dost nepříjemných pocitech. Zda je otázka kladena na to, či se věci posunou kupředu, pak je odpověď jasná – ne, stagnují.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Mars v horoskopu

Podle mytologie byl Mars po Jupiteru spojen s tím nejdůležitějším bohem římské říše. Šlo prý o otce Romuluse a Remuse, zakladatelů Říma. V astrologii pak Mars reprezentuje vůli, pohon a v životě ženy pak i milence. Jde o planetu spojenou s konflikty a válkami. Vládne hlavě, svalům, tepnám, krvi a mužským pohlavním orgánům. Ve zvěrokruhu každého horoskopu má tedy Mars velmi významnou roli.

Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.