Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

Co karta znamená

Označuje jednoduše stagnaci. Pokud je něco rozvířené, otevřený spor, pak karta nabádá spíše ke klidu, nechat věci, raději, ať se sami dějí, protože jedině tak se problém nerozvine dále, což hrozí. Karta je označením sebeobětování, odevzdání se čehokoli komukoli a vzdávání se v životě. Také označuje celkově obrat, pokud se tak do teď nedařilo plnit si své sny, pak se to nejspíš obrátí, tedy že viselec představuje jistou potíž, která do teď tomu bránila.

Pozitivní význam karty

Velkým významem v oblasti pozitivního je především obrat v pohledu věci. Často máme na věci jistý názor, ale vlivem jistých událostí se to může rázem změnit. Viselec také označuje nový začátek, ale také i nucené pauzy. Pro někoho to může být pozitivní, ale pro například workoholiky velký problém. Nicméně viselec zde jasně varuje před tím, co se dále může dít a nadělat neplechu, takže v tomto ohledu jistě pozitivní.

Negativní význam karty

Poukazuje na závislosti. Viselec jen visí a čeká, co kdo pomůže, sám nic nezmůže. Proto je zde velké riziko závislosti a to na čemkoli, a také nemožnosti se této závislosti vzdát. což vede ke ztrátám v životě, pikání za ně a tresty spojené s nemocí, neštěstím.

Obecně význam karty

Viselec vždy poukazuje na nepříjemnosti, ať je v běžné, nebo obrácené věštbě, není ani jedna rovina nějak veselá. Poukazuje na oblasti, ve kterých si nejsme jistí a nevíme rady, hodně vypráví karta o dost nepříjemných pocitech. Zda je otázka kladena na to, či se věci posunou kupředu, pak je odpověď jasná – ne, stagnují.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.

Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.

O astrologii

Zjednodušeně popsat, co je astrologie, není vůbec snadné. Pro někoho je to věda, pro jiného pavěda a pro dalšího dokonce životní styl. Původně měla astrologie za úkol rozeznat čas, postupně se však její role poněkud změnila. Dnes astrologie zkoumá dění ve vesmíru a jeho vliv na člověka. Důležité je přitom postavení planet v daném okamžiku (nemusí to být vždy jen v okamžiku narození daného člověka).