Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

Co karta znamená

Označuje jednoduše stagnaci. Pokud je něco rozvířené, otevřený spor, pak karta nabádá spíše ke klidu, nechat věci, raději, ať se sami dějí, protože jedině tak se problém nerozvine dále, což hrozí. Karta je označením sebeobětování, odevzdání se čehokoli komukoli a vzdávání se v životě. Také označuje celkově obrat, pokud se tak do teď nedařilo plnit si své sny, pak se to nejspíš obrátí, tedy že viselec představuje jistou potíž, která do teď tomu bránila.

Pozitivní význam karty

Velkým významem v oblasti pozitivního je především obrat v pohledu věci. Často máme na věci jistý názor, ale vlivem jistých událostí se to může rázem změnit. Viselec také označuje nový začátek, ale také i nucené pauzy. Pro někoho to může být pozitivní, ale pro například workoholiky velký problém. Nicméně viselec zde jasně varuje před tím, co se dále může dít a nadělat neplechu, takže v tomto ohledu jistě pozitivní.

Negativní význam karty

Poukazuje na závislosti. Viselec jen visí a čeká, co kdo pomůže, sám nic nezmůže. Proto je zde velké riziko závislosti a to na čemkoli, a také nemožnosti se této závislosti vzdát. což vede ke ztrátám v životě, pikání za ně a tresty spojené s nemocí, neštěstím.

Obecně význam karty

Viselec vždy poukazuje na nepříjemnosti, ať je v běžné, nebo obrácené věštbě, není ani jedna rovina nějak veselá. Poukazuje na oblasti, ve kterých si nejsme jistí a nevíme rady, hodně vypráví karta o dost nepříjemných pocitech. Zda je otázka kladena na to, či se věci posunou kupředu, pak je odpověď jasná – ne, stagnují.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - KOZOROH

 

KOZOROH PRAHNE PO SPOJENÍ SE ZEMÍ

 

Zdá se, že Kozoroh ani neuvažuje nad jinými skupinami znamení než nad těmi zemskými. Je mu tolik vlastní zařazení mezi znamení země, že se nedokáže od tohoto dogmatu odpoutat a chce zůstat až do konce svých dnů s těmi, kteří jsou mu tolik podobní. Panna je stejně jako u Býka ideálem i pro Kozoroha. Oba prahnou po rodině a domově svých snů: chtějí být jen spolu a ke štěstí nepotřebují nikoho jiného. Často se stává, že tyto svazky zůstávají bezdětné. Vzájemnou důvěru a intimitu řadí nade vše a nikdo třetí do jejich vztahu nepronikne. Oba jsou citliví na soukromí, oba jsou schopni dopřát si jej navzájem. Býk donutí Kozoroha neutrácet a spořit. Společně mohou nashromáždit velký majetek, který pak investují do koupě domu nebo bytu a zařízení. Oba se skvěle doplňují a podvědomě si sami vytvářejí i kompromisy, aby se vyhnuli konfliktům. Stejně tak nesnášejí hádky a oproti Pannám se do nich snad ani nikdy nepustí. Idylka a Harmonie – to je spojení Býka s Kozorohem.