Výklad tarotu královna holí

Populární vykládání karet a předvídání budoucnosti má svoji tradici již opravdu hodně dlouhou dobu. Tarotové karty jsou navíc i dost záhadné, do teď se přesně nezná jejich původ, v Evropě se objevily za dob zámořských objevů, ale mohou být mnohem starší.

Co karta znamená

Pokud chceme znát význam karet, je potřeba i sledovat samotnou kartu, její význam je ukryt v obrázku, stejně tak, jak je to u královny holí. Vždy totiž představuje nějakou ženu, osobu, která je činorodá a sebevědomá. Je to žena z okolí tazatele, která má význam v jeho životě, ať už rodinný příslušník, nebo známá. Karta představuje právě ženu, která má velký význam.

Pozitivní významy karty

Tato žena hraje velkou roli v životě tazatele, nebo ji hrát bude. Je atraktivní, energická a s pevnou autoritou. Přitom je plná vitality, má hodně kladný postoj k životu, ale i obecně pohled na věc. Je to člověk, který je přímý a spontánní, přitom stále důstojný a přirozený vůdce, hrající v životě tazatele velkou roli.

Negativní významy karty

V obráceném výkladu jde o představení nevěry a závisti. Lstivých technik a podvodů. Velkou roli v tom hraje mstivá žena, která je nenasytná, lakotná a nebojí se zneužít moci ve svůj prospěch. Pozor na tento význam, protože se může jevit jako kamarádka, až poté vytáhnout pomyslné drápky.

Obecně význam karty

Karta královny holí ukazuje na nějakou konkrétní ženu. Je to vždy žena silná, rozhodná a sebevědomá. V životě tazatele bude hrát skutečně důležitou roli, zejména v po činorodé stránce. Tato žena je velice dominantní a také bývá dost atraktivní. Většinou, pokud vyjde karta královna holí jako rada do budoucna, pak je zapotřebí se držet svých rad, prosazovat se a držet se svého přesvědčení. Karta dodává odvahu. Určitě poskytuje vnitřní sílu a rozhodnost.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Dlouho se seznámením nebudou otálet dva vodnáři. Ti, jakmile se setkají, ihned to mezi nimi jiskří, vzájemně se doplňují, jsou jako jeden člověk. Jejich vztah dostane ze začátku ihned grády, padnou si prostě do noty. Na nic dlouho nebudou čekat a třeba se k sobě i po krátké známosti sestěhují. Nevidí na tom nic divného, prostě to tak cítí a to je přece správné. Zamilovaný vodnář nehledí napravo a ani nalevo.

Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.

Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.