Výklad tarotu královna holí

Populární vykládání karet a předvídání budoucnosti má svoji tradici již opravdu hodně dlouhou dobu. Tarotové karty jsou navíc i dost záhadné, do teď se přesně nezná jejich původ, v Evropě se objevily za dob zámořských objevů, ale mohou být mnohem starší.

Co karta znamená

Pokud chceme znát význam karet, je potřeba i sledovat samotnou kartu, její význam je ukryt v obrázku, stejně tak, jak je to u královny holí. Vždy totiž představuje nějakou ženu, osobu, která je činorodá a sebevědomá. Je to žena z okolí tazatele, která má význam v jeho životě, ať už rodinný příslušník, nebo známá. Karta představuje právě ženu, která má velký význam.

Pozitivní významy karty

Tato žena hraje velkou roli v životě tazatele, nebo ji hrát bude. Je atraktivní, energická a s pevnou autoritou. Přitom je plná vitality, má hodně kladný postoj k životu, ale i obecně pohled na věc. Je to člověk, který je přímý a spontánní, přitom stále důstojný a přirozený vůdce, hrající v životě tazatele velkou roli.

Negativní významy karty

V obráceném výkladu jde o představení nevěry a závisti. Lstivých technik a podvodů. Velkou roli v tom hraje mstivá žena, která je nenasytná, lakotná a nebojí se zneužít moci ve svůj prospěch. Pozor na tento význam, protože se může jevit jako kamarádka, až poté vytáhnout pomyslné drápky.

Obecně význam karty

Karta královny holí ukazuje na nějakou konkrétní ženu. Je to vždy žena silná, rozhodná a sebevědomá. V životě tazatele bude hrát skutečně důležitou roli, zejména v po činorodé stránce. Tato žena je velice dominantní a také bývá dost atraktivní. Většinou, pokud vyjde karta královna holí jako rada do budoucna, pak je zapotřebí se držet svých rad, prosazovat se a držet se svého přesvědčení. Karta dodává odvahu. Určitě poskytuje vnitřní sílu a rozhodnost.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu sedm pohárů

V balíčku tarotových karet je celkem dvacet dva karet velké arkány a dalších padesát šest karet malé arkány. Označení arkán pramení z minulosti, tedy rozdělení podle stáří, kdy velká arkána je o dost starší a původním balíčkem tarotových karet, které i dle bádání nemají jasný původ.

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST TŘETÍ

Je podvečer, zima roku 1970. Carolyn Perronová otevírá okno, aby vyvětrala před tím, než se uloží do postele. Náhle spatří před domem postavu sedící pod starým stromem. Nemůže odtrhnout zrak, je téměř hypnotizována už samotným tušením, že tato bytost není z tohoto světa. Když se hlava oné entity začne pomalu otáčet, Carolyn se prudce rozbuší srdce. Najednou vykřikne v děsivém úžasu: tvář ženy je suchá, vrásčitá, pokroucená, připomínající vosí hnízdo. Šedivé, zacuchané vlasy jí v řídkých pramíncích dopadají na ramena. „Bože bylo to tak neuvěřitelně děsivé,“ vzpomíná manželka Rogera Perrona. V tom bytost otevře ústa a vydá němý výkřik, který ač nehlučný, přesto pohne okenní tabulkou. Zápach z jejich úst dolehne až ke Caroly Perronové – ta jej vzápětí přirovná k pachu hnijícího masa.