Výklad tarotu královna holí

Populární vykládání karet a předvídání budoucnosti má svoji tradici již opravdu hodně dlouhou dobu. Tarotové karty jsou navíc i dost záhadné, do teď se přesně nezná jejich původ, v Evropě se objevily za dob zámořských objevů, ale mohou být mnohem starší.

Co karta znamená

Pokud chceme znát význam karet, je potřeba i sledovat samotnou kartu, její význam je ukryt v obrázku, stejně tak, jak je to u královny holí. Vždy totiž představuje nějakou ženu, osobu, která je činorodá a sebevědomá. Je to žena z okolí tazatele, která má význam v jeho životě, ať už rodinný příslušník, nebo známá. Karta představuje právě ženu, která má velký význam.

Pozitivní významy karty

Tato žena hraje velkou roli v životě tazatele, nebo ji hrát bude. Je atraktivní, energická a s pevnou autoritou. Přitom je plná vitality, má hodně kladný postoj k životu, ale i obecně pohled na věc. Je to člověk, který je přímý a spontánní, přitom stále důstojný a přirozený vůdce, hrající v životě tazatele velkou roli.

Negativní významy karty

V obráceném výkladu jde o představení nevěry a závisti. Lstivých technik a podvodů. Velkou roli v tom hraje mstivá žena, která je nenasytná, lakotná a nebojí se zneužít moci ve svůj prospěch. Pozor na tento význam, protože se může jevit jako kamarádka, až poté vytáhnout pomyslné drápky.

Obecně význam karty

Karta královny holí ukazuje na nějakou konkrétní ženu. Je to vždy žena silná, rozhodná a sebevědomá. V životě tazatele bude hrát skutečně důležitou roli, zejména v po činorodé stránce. Tato žena je velice dominantní a také bývá dost atraktivní. Většinou, pokud vyjde karta královna holí jako rada do budoucna, pak je zapotřebí se držet svých rad, prosazovat se a držet se svého přesvědčení. Karta dodává odvahu. Určitě poskytuje vnitřní sílu a rozhodnost.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti z čajových lístků

Předvídat, nebo věštit budoucnost lze opravdu snad z čehokoli. Je to především proto, že vše souvisí se vším a také to, že co je vám osobní pak má určitou spojitost s vaším životem a také i tím, co se stane. Populární metodou věštění budoucnosti je z čajových lístků, tedy taková metoda, která se obvykle provádí v čajovnách, a tam, kde se podává kvalitní čaj ze skutečných čajových lístků.

PARTNER PODLE HVĚZD - STŘELEC

STŘELEC JE SVŮDCE A LOVEC

Lov je pro něj zábava a ulovení takového Lva může považovat za životní triumf. Mít totiž stejné sny a navíc vůli a chuť je realizovat – co víc si můžete přát? Tomuto spojení by se mělo dařit na všech frontách. Občas se může vyskytnout, následovaný bojem, ale pak se vše uklidní. Oba dva jsou schopni uznat porážku a přijmout roli poraženého. Vědí totiž, že to nebude na dlouho: jen spolu jsou silní, dokážou budovat a stavět, tvořit a měnit. Umění rychlého odpuštění se oběma báječně hodí. Střelec však neprahne jen po lovu: má rád i lásku a to především fyzickou. To Lev uvítá s otevřenou náručí, v tomto svazku mají své významné místo i děti. Lev chce zanechat nástupce, který usedne na pomyslný trůn jeho rodu a Střelec zase prahne po učni, který by převzal jeho řemeslo. Jsou schopni vybudovat rodinu, zabezpečit ji a cílevědomě vést děti ke studiím.