Vařte podle hvězd: ohnivá znamení

Trápí vás špatné zažívání, nadváha, nedaří se vám snížit krevní cukr nebo trpíte nechutenstvím? Možná jen konzumujete nesprávné potraviny. Je všeobecně známo, že hvězdná znamení ovlivňují náš charakter, jednání či přístup k životu. Málokdo však ví, že vliv hvězd může ovlivnit chod i celého těla. A protože zdraví a správné fungování naší fyzické schránky je ovlivněno nejen vrozenými dispozicemi, ale také ve velké míře stravou a živinami, jež tělu dopřáváme, měli bychom vědět, jak dosáhnout harmonie ve složení přijímané potravy. Zdraví těla se projeví nejen uvnitř, ale i na venek a hlavně je odrazem duševní pohody nebo naopak nestability, což může vést až ke kolapsu a zhroucení.

Hvězdy vám napoví, co je pro vás nezbytné a jak být fit i v kondici!

Ohnivá znamení využijí plameny i v kuchyni. Zatímco beran trochu vybočuje ze skupiny nezkrotného pálivého živlu, lev a střelec mají charakter lovce - jsou stvořeni pro souboj o potravu. Kořist je pro ně téměř závislostí: umí si vybrat vhodný kus, obstarat jej i zpracovat. A jak jinak než pomocí plamenů! Gril, pečení a opékání dodá potravě sílu mateřského živlu a příjemně vzburcuje smysly predátora: čich, zrak i chuť. Milují zvěřinu a vyzrálé hovězí, nepohrdnou ani jemným telecím masem. Zvláštní oblibu mají v zachování šťavnatosti: není divu, že oblíbenou pochoutkou je také tatarák. Beran je oproti zbývajícím dvěma znamením býložravcem. Ani to však nezabrání skopcům, aby využili síly ohně a upravili oblíbenou zeleninu na grilu anebo dušením. Využít mohou jak kořenovou zeleninu, tak i keříkovou nebo lilkovitou. Berani jsou přímo proslulí přípravou pokrmů z brambor! Umí skvěle využít všestrannosti této zeleniny a připravit chutná jídla. Rovněž polévky jsou jejich specialitou. Ohnivá znamení by neměla vynechávat teplé večeře, právě naopak – jsou pro ně nutností. Dopřejte si také vhodné koření, kterým podpoříte sílu stravy a načerpáte dostatek energie. Beran, střelec i lev by se však měli vyhýbat tukům: jsou přirozenými atlety mezi znameními zvěrokruhu a potřebují být neustále fit, aby mohli vybít nashromážděnou energii a zůstat v pohodě. K pití si mohou dopřát čaj nebo kávu: a to klidně také v ledové formě. Uhasí žízeň a povzbudí tělo i mysl během celého roku. Bohatě totiž stačí prvotní úprava, která vyžadovala vroucí vodu a byla primárním prvkem v přípravě. Potřebná tepelná síla zůstává v nápojích i po jejich vychlazení.

Úprava:

Gril, pečení, opékání, gratinování a dušení

Koření:

Paprika, chilli, pepř a koriandr

Vhodné suroviny:

Hovězí a telecí masa, králík, zvěřina, kořenová zelenina, lilek, cibule, pórek, křen, rajčata, brambor, zázvor

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Sexuální polohy zemního znamení

Býk

Pro Býka je nejdůležitější těsný kontakt s partnerem. Čím blíže si budete, tím bude Být více ve své rauši. Proto při sexuálních hrátkách volí polohy, kde jsou těla v jedné souhře, nejvhodnější je pak pozici „lžíce“, či poloha zezadu, kdy partner zcela objímá partnerku. Těsná blízkost dokáže Býka stimulovat k největší rozkoši, jako je schopen zažít. Potřebuje cítit druhé tělo, kůži i tep. Zde nalézá souhru, která pak dokoná neskutečný zážitek. Býka se dotýkejte, držte jej za ruku a přitiskněte pevně k sobě.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

Jak si udržet důvěru puberťáka

Důvěra je v každém vztahu nesmírně důležitá. Je přitom jedno o jaký vztah se jedná. Důvěra totiž dokáže překonat mnohé překážky a obtíže. Když však dítě vstoupí do puberty, situace se mění a často rodiče mají pocit, že důvěru svých dětí ztrácí. Někdy je to pouze mylný dojem, ale někdy je to bohužel skutečnost. Obnova ztracené důvěry přitom patří k těm nejtěžším zkouškám každého vztahu. Nedůvěra v nás vzbuzuje pocit zklamání, podvedení a znemožňuje nám milovat i lásku přijímat.

Kategorie: Láska a vztahy Duchovní život Zdraví

Jak se k sobě hodí Lev a Váhy

Partneři slunečních znamení jako je lev a váhy jsou dokonalým spojením už na první pohled. Jestliže se tito dva dají dohromady, stěží je něco jen tak rozdělí, protože jsou pro sebe navzájem tím dokonalým partnerem. Což vidí i okolí, a jejich lásku jim může jen tak tiše závidět. Budou mít spolu krásný vztah, plný úžasných momentů a překvapujících situací, jež povedou k lepším a lepším zítřkům.