Karma v astrologii

O karmě se mluví na každém rohu, jen málokdo však ví, co ve skutečnosti znamená. Tedy pokud pomineme to, že pod karmou se schovává i název pro topné zařízení. Faktem ale je, že jistá spojitost zde je, také umí pořádně zatopit. Ve skutečnosti je však vysvětlení poněkud složitější. Karma představuje přírodní zákon příčiny a důsledku. V astrologii to pak znamená přenos toho, co jsme v minulosti vytvořili (dobré, ale zejména to zlé) do současných životů, v nichž se nám to v ještě větší míře vrací zpět.

 

Jak se to projevuje?

Jistě jste si ve svém okolí všimli někoho, komu se dějí pro vás nepochopitelné osobní tragédie. Jde o člověka, kterého mají lidi rádi a nikdo mu nic zlého nepřeje. On přesto bojuje s větrnými mlýny. Zdá se, že zcela nespravedlivě, protože přece nezavdal žádnou příčinu proto, aby musel tak trpět. Zvlášť, když si uvědomíte, kolik syčáků okolo vás žije a jim se nic špatného neděje.

 

Pozor však, karma není osud!

Nesvádějte své neštěstí na osud a skutečnost, že jste obětí karmy, s níž nemůžete hnout. Karma je sice nevyhnutelná, ale je to proces, který vás má něčemu naučit (poučit). Nejde však o to, že byste měli karmu přijmout, a proto sklopit uši a svůj “trest” si poddajně protrpět, vydržet i útlak, bezpráví a různá onemocnění bez boje. Úkolem člověka je spíš pochopit proč, změnit se a naučit se uplatňovat své potřeby. Při práci s karmou záleží i na tom, jak je na tom naše mysl. Každý čin, myšlenka, slovo, jež bylo vysláno do prostoru se s ještě větší intenzitou vrací zpět, jako bumerang. Karma má určitý smysl a sleduje určitý cíl, pokud je ho dokonáno, ustane.

 

Jak vám astrologie pomůže s karmou?

Astrologie vám v tomto ohledu může dopomoci mnohé věci pochopit, najít cestu i způsob, jak se naučit žít v souladu a štěstí. Je totiž důležité uvědomit si, že jste nebyli stvořeni proto, abyste si odpykali trest z minulosti, ale abyste pochopili. I ten nejhodnější člověk dělá chyby. Je nutné si to uvědomit, mít se rád, vážit si sám sebe, umět se prosadit, uplatnit svá práva, a to bez toho, že byste se u toho museli zničit. Váš život by měl být v rovnováze. A právě v hledání cesty a harmonie je pro vás astrologie užitečná.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Časté noční můry

Jestliže máme hrozivý sen, ze kterého se uprostřed noci vzbudíme vyděšení, pak se rázem uklidníme, že je to pouze sen. Jestliže se takový sen zjeví jen jednou, pak se dá tvrdit, že je to jaksi v pořádku, ale pokud se opakuje i tak, že se děsíme chodit i spát, pak už jde o vážný problém, který je potřeba řešit. Existují dokonce časté noční můry, které se opakují a zdají se více lidem. Důvod, proč k tomu nastává, může být klíček k objasnění a také zbavení si takové noční můry.