Karma v astrologii

O karmě se mluví na každém rohu, jen málokdo však ví, co ve skutečnosti znamená. Tedy pokud pomineme to, že pod karmou se schovává i název pro topné zařízení. Faktem ale je, že jistá spojitost zde je, také umí pořádně zatopit. Ve skutečnosti je však vysvětlení poněkud složitější. Karma představuje přírodní zákon příčiny a důsledku. V astrologii to pak znamená přenos toho, co jsme v minulosti vytvořili (dobré, ale zejména to zlé) do současných životů, v nichž se nám to v ještě větší míře vrací zpět.

 

Jak se to projevuje?

Jistě jste si ve svém okolí všimli někoho, komu se dějí pro vás nepochopitelné osobní tragédie. Jde o člověka, kterého mají lidi rádi a nikdo mu nic zlého nepřeje. On přesto bojuje s větrnými mlýny. Zdá se, že zcela nespravedlivě, protože přece nezavdal žádnou příčinu proto, aby musel tak trpět. Zvlášť, když si uvědomíte, kolik syčáků okolo vás žije a jim se nic špatného neděje.

 

Pozor však, karma není osud!

Nesvádějte své neštěstí na osud a skutečnost, že jste obětí karmy, s níž nemůžete hnout. Karma je sice nevyhnutelná, ale je to proces, který vás má něčemu naučit (poučit). Nejde však o to, že byste měli karmu přijmout, a proto sklopit uši a svůj “trest” si poddajně protrpět, vydržet i útlak, bezpráví a různá onemocnění bez boje. Úkolem člověka je spíš pochopit proč, změnit se a naučit se uplatňovat své potřeby. Při práci s karmou záleží i na tom, jak je na tom naše mysl. Každý čin, myšlenka, slovo, jež bylo vysláno do prostoru se s ještě větší intenzitou vrací zpět, jako bumerang. Karma má určitý smysl a sleduje určitý cíl, pokud je ho dokonáno, ustane.

 

Jak vám astrologie pomůže s karmou?

Astrologie vám v tomto ohledu může dopomoci mnohé věci pochopit, najít cestu i způsob, jak se naučit žít v souladu a štěstí. Je totiž důležité uvědomit si, že jste nebyli stvořeni proto, abyste si odpykali trest z minulosti, ale abyste pochopili. I ten nejhodnější člověk dělá chyby. Je nutné si to uvědomit, mít se rád, vážit si sám sebe, umět se prosadit, uplatnit svá práva, a to bez toho, že byste se u toho museli zničit. Váš život by měl být v rovnováze. A právě v hledání cesty a harmonie je pro vás astrologie užitečná.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.

Lilith, aneb tajemství Černé Luny

Lilith, nebo-li Černá Luna je pojem, který pochází původně ze sumerské mytologie staré více než 5000 let. Šlo tehdy o společnici Innany, královny nebes, která shromažďovala válečníky k posvátným rituálům. Podle legendy žila Lilith na posvátném stromě spolu s moudrým hadem a divokým ptákem Anzu. Innana ji bohužel nechápala a tak nechala strom porazit, hada zabít, pták Anzu pak uprchl do hor a Lilith zmizela v pustinách...

Přepólování země

Již po několik let se vědci snaží upozornit na velké nebezpečí, které hrozí celé planetě. Magnetické póly Země jsou v pohotovosti a chystají se nepředvídatelně změnit. Tato situace by však mohla vést k následnému masivnímu vyhynutí všeho živého na planetě. Straší někteří...

Kategorie: Věštění budoucnosti Mystika